Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní vůně nabízí řada výrobců, ale my vám představíme vůni, která je nejen příjemná, ale zároveň nedráždivá a ekologická. Neutralizuje pachy a nezpůsobuje obtíže osobám, domácím mazlíčkům ani přírodě. Používat ji můžete v praktickém dávkovači nebo samostatně.

bydlení, interiérový osvěžovač vzduchu, svěží vůně

Dávkovač vůně na baterie P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Sprejové vůně v náplních

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Svěží letní vůně

Classic Summer Fresh je svěží vonná směs, která ve vás evokuje vzpomínky na krásné letní dny. Ve vůni jsou ukryty svěží květinové a ovocné tóny. Ucítíte zde příjemné citrusy, zastoupené sladkými pomeranči, grapefruity a citronovu kůrou, harmonizované svěžími akordy ryze letního ovoce a květin. Úroveň intenzity 3. Řada P+L Systems Classic udává dobu šíření vůně zpravidla 20 minut, což omezuje vznik vydýchaného ovzduší. Tento typ vůně je vhodný pro provonění chodeb, vstupních prostor, umýváren nebo toalet.

Nemáte rádi ovocné vůně?

Nemáte rádi letní ovocné vůně? Tak si můžete vybrat třeba vůni s názvem Adrenalin, Concept Refreshing nebo Cotton Blossom, která přináší svěží závan čistoty. V řadě Classic firma P+L nabízí mnoho originálních směsí vonných esencí, proto si může vybrat opravdu každý. Záleží na tom, zda vybíráte vůni na toaletu, do kanceláře, posilovny nebo na recepci prestižní firmy. Pamatujte také na to, že nevybíráte jen pro sebe. Příjemná vůně láká, nepříjemná často odrazuje.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Carpex – prostorová vůně Dark Sapphire 50 ml

Aroma difuzéry patří mezi nejmodernější produkty, které jsou na trhu s interiérovými osvěžovači vzduchu. Jejich...
více…

Aroma difuzéry - svěží vůně do interiérů, která vydrží dlouhé měsíce

Příjemné prostředí, protkané osvěžující vůní, to již dávno nejsou jen naše domovy. I vedení firem se snaží o...
více…

Expert Floreale 5C 1l – parfémovaný prostředek na ošetřování podlah

Příjemně parfémované saponáty slaví úspěchy nejen v mnoha provozovnách, ale také v domácnostech. Přípravky se...
více…

Tropical Fusion Citrus Burst

Jednoduché citrusové vůně dokáží perfektně eliminovat zápach, osvěžit a zároveň potěšit. Ale co, když je těch...
více…

Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně...
více…

Sprejová vůně Fruits Citrus

Vůně citrusů a jejich kůry je oblíbená nejen u gurmánů, ale také u vývojářů vůní renomovaných značek parfémů...
více…

Sprejová vůně Concept Refreshing

Dokonale vrstvené vůně, které se po celý den rozvíjejí do jednotlivých tónů, to jsou luxusní interiérové...
více…

Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této...
více…