Osvěžovač vzduchu Eco Air Kiwi Grapefruit

Sháníte spolehlivý osvěžovač vzduchu do větších prostor? Osvěžovač, který nebude dráždit dýchací cesty, bude jemný, přesto dokonale účinný? Zkuste Eco Air, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy Fresh Products. Osvěžovače nabízí v několika originálních vůních a vybrat si můžete třeba svěží kiwi s lahodným grapefruitem, kterou najdete v designovém tvaru a zajímavé růžové barvě. Osvěží vzduch a pohltí nepříjemné pachy bez potřeby jakékoliv energie.

osvěžovač vzduchu, Eco Air, bydlení, vůně

Multifunkční osvěžovač pro větší prostory

Osvěžovač vzduchu Eco Air je praktický a multifunkční osvěžovač vzduchu, vyrobený originální patentovanou technologií a opatřený atestem VOC, který ho v USA a v Evropě označil jako ekologicky přívětivý produkt. Vonný termoplast neobsahuje žádné chemikálie, které by negativně ovlivňovaly životní prostředí a je 100% recyklovatelný. Používat ho můžete samostatně nebo se dá zacvaknout do plastového držáku, který firma nabízí samostatně. Osvěžovač je vhodný zejména pro větší prostory jako jsou vstupní haly, kanceláře, recepce, nebo šatny. Své uplatnění najde také v domácnostech, kde je třeba neutralizovat pachy, které zanechávají domácí mazlíčci. Nedráždí dýchací cesty a je možné ho používat i v kolektivních zařízeních pro děti.

Vonný plast s vysokým obsahem přírodních vonných esencí

Osvěžovač Eco Air je voděodolný a nic z něho nekape. Vonný plast, ve kterém jsou zakomponovány přírodní vonné oleje je nerozbitný, zdravotně nezávadný a bezpečný nejen pro lidi, ale i zvířata a životní prostředí. Působí jako účinný deodorant vzduchu v interiéru, který má o 35% více vonných esencí než běžné osvěžovače vzduchu. 

Celý měsíc bez nepříjemného zápachu

Osvěžovač z vonného termoplastu plastu funguje na základě unikátního tvaru a velké odparové plochy, které umožňují dokonalé proudění vzduchu. K jeho provozu nepotřebujete baterie ani přívod elektrické energie. Výrobce garantuje to, že produkt bude spolehlivě plnit svou funkci osvěžovače vzduchu celý měsíc a někteří zákazníci dokonce uvádějí, že i po měsíci tuto příjemnou a nedráždivou vůni v interiéru cítí. Firma Fresh Products nabízí tyto osvěžovače vzduchu za příznivé ceny a v mnoha barevných variantách, kdy každá barva má jinou vůni. 

Svěží citrusy, kiwi a růžový grapefruit

Osvěžovač vzduchu Eco Air Kiwi Grapefruit je osvěžující a posilující sladká vůně, vhodná do všech interiérů. Dominují v ní tóny exotických citrusových plodů, umocněné svěží vůní čerstvě rozkrojeného kiwi. Základ vůně tvoří zázvor, vanilka a rebarbora. Vůně vám připomene i zimě exotickou dovolenou a dodá sebevědomí a pocit klidu. Vůni najdete v osvěžovači růžové barvy.

Nechcete v interiéru vůni exotiky?

Nemáte rádi exotické vůně? Tak příště pro vás může být dobrá modrá, která skrývá jemnou vůni bavlníkových květů nebo sáhněte po elegantní fialové, která vám připomene francouzskou Provence, typickou pro levandulová pole. Se žádnou vůní neuděláte chybu, ale záleží na tom, kam budete chtít designový osvěžovač umístit. Některé vůně podporují kreativitu, jiné zase pohodu a relaxaci. A když při prvním výběru sáhnete vedle, nemusíte hned s osvěžovačem mířit do kontejneru. Zkuste ho umístit do jiného prostoru, třeba se tam vůně rozline do úplně jiné kompozice.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sprejová vůně Fruits Vanilla

Hřejivá vůně vanilky dokáže navodit momentální příjemnou atmosféru, potlačit stres a vyvolat příjemné...
více…

Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně...
více…

Sprejová vůně Fruits Citrus

Vůně citrusů a jejich kůry je oblíbená nejen u gurmánů, ale také u vývojářů vůní renomovaných značek parfémů...
více…

Sprejová vůně Concept Refreshing

Dokonale vrstvené vůně, které se po celý den rozvíjejí do jednotlivých tónů, to jsou luxusní interiérové...
více…

Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…

Limitovaná série – summer/léto 2017

Vůně léta může vyvolat příjemné vzpomínky a dokonale osvěžit bytový i komerční prostor. Na to vsadil i přední...
více…