Osvěžovač vzduchu Eco Air Kiwi Grapefruit

Sháníte spolehlivý osvěžovač vzduchu do větších prostor? Osvěžovač, který nebude dráždit dýchací cesty, bude jemný, přesto dokonale účinný? Zkuste Eco Air, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy Fresh Products. Osvěžovače nabízí v několika originálních vůních a vybrat si můžete třeba svěží kiwi s lahodným grapefruitem, kterou najdete v designovém tvaru a zajímavé růžové barvě. Osvěží vzduch a pohltí nepříjemné pachy bez potřeby jakékoliv energie.

osvěžovač vzduchu, Eco Air, bydlení, vůně

Multifunkční osvěžovač pro větší prostory

Osvěžovač vzduchu Eco Air je praktický a multifunkční osvěžovač vzduchu, vyrobený originální patentovanou technologií a opatřený atestem VOC, který ho v USA a v Evropě označil jako ekologicky přívětivý produkt. Vonný termoplast neobsahuje žádné chemikálie, které by negativně ovlivňovaly životní prostředí a je 100% recyklovatelný. Používat ho můžete samostatně nebo se dá zacvaknout do plastového držáku, který firma nabízí samostatně. Osvěžovač je vhodný zejména pro větší prostory jako jsou vstupní haly, kanceláře, recepce, nebo šatny. Své uplatnění najde také v domácnostech, kde je třeba neutralizovat pachy, které zanechávají domácí mazlíčci. Nedráždí dýchací cesty a je možné ho používat i v kolektivních zařízeních pro děti.

Vonný plast s vysokým obsahem přírodních vonných esencí

Osvěžovač Eco Air je voděodolný a nic z něho nekape. Vonný plast, ve kterém jsou zakomponovány přírodní vonné oleje je nerozbitný, zdravotně nezávadný a bezpečný nejen pro lidi, ale i zvířata a životní prostředí. Působí jako účinný deodorant vzduchu v interiéru, který má o 35% více vonných esencí než běžné osvěžovače vzduchu. 

Celý měsíc bez nepříjemného zápachu

Osvěžovač z vonného termoplastu plastu funguje na základě unikátního tvaru a velké odparové plochy, které umožňují dokonalé proudění vzduchu. K jeho provozu nepotřebujete baterie ani přívod elektrické energie. Výrobce garantuje to, že produkt bude spolehlivě plnit svou funkci osvěžovače vzduchu celý měsíc a někteří zákazníci dokonce uvádějí, že i po měsíci tuto příjemnou a nedráždivou vůni v interiéru cítí. Firma Fresh Products nabízí tyto osvěžovače vzduchu za příznivé ceny a v mnoha barevných variantách, kdy každá barva má jinou vůni. 

Svěží citrusy, kiwi a růžový grapefruit

Osvěžovač vzduchu Eco Air Kiwi Grapefruit je osvěžující a posilující sladká vůně, vhodná do všech interiérů. Dominují v ní tóny exotických citrusových plodů, umocněné svěží vůní čerstvě rozkrojeného kiwi. Základ vůně tvoří zázvor, vanilka a rebarbora. Vůně vám připomene i zimě exotickou dovolenou a dodá sebevědomí a pocit klidu. Vůni najdete v osvěžovači růžové barvy.

Nechcete v interiéru vůni exotiky?

Nemáte rádi exotické vůně? Tak příště pro vás může být dobrá modrá, která skrývá jemnou vůni bavlníkových květů nebo sáhněte po elegantní fialové, která vám připomene francouzskou Provence, typickou pro levandulová pole. Se žádnou vůní neuděláte chybu, ale záleží na tom, kam budete chtít designový osvěžovač umístit. Některé vůně podporují kreativitu, jiné zase pohodu a relaxaci. A když při prvním výběru sáhnete vedle, nemusíte hned s osvěžovačem mířit do kontejneru. Zkuste ho umístit do jiného prostoru, třeba se tam vůně rozline do úplně jiné kompozice.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Osvěžovač vzduchu Eco Air Cucumber Melon

Jemná a zároveň osvěžující? I taková může být vůně, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy...
více…

Osvěžovač vzduchu Eco Air Cotton Blossom

Jemná a nevtíravá vůně osvěžovače vzduchu, to bývá nejčastěji uváděná vlastnost, kterou u osvěžovače...
více…

Carpex – prostorová vůně Oriental Blossom 50 ml

Aroma difuzéry představují ekonomický a zároveň ekologický způsob, kterým dostáváme do interiérů svěží,...
více…

Vyměnitelná vůně OURFRESH – Kiwi Grep

Elektronický osvěžovač vzduchu, to je nejnovější způsob osvěžování vzduchu v interiéru. Vůně z ekologického...
více…

Vyměnitelná vůně OURFRESH – Mango

Vlastníte elektronický osvěžovač vzduchu OURFRESH, americké jedničky na trhu s interiérovými osvěžovač, firmy Fresh...
více…

Luxusní vůně do interiérů? Vybírejte ty, které se uvolňují pomocí praktických senzorů!

O svěží vzduch v interiéru se nemusíte starat, pokud zvolíte bezúdržbový přístroj a k němu vhodnou esenci. Své o...
více…

Vůně My Fresh Tea Lily

Harmonizující vůně jsou ideální společníci útulných domovů, ale také kanceláří a míst, kde se uzavírají...
více…

Vůně My Fresh Coconut Vanilla

Osvěžovače vzduchu se staly téměř běžným sortimentem v našich nákupních košících. Často rozhoduje akční cena,...
více…

Vůně Easy Fresh Fabulous

Interiérové vůně ve formě vyměnitelných krytů do osvěžovače vzduchu, americké jedničky na trhu s interiérovými...
více…

Vůně Easy Fresh Kiwi Grapefruit

Koupili jste si elektronický osvěžovač vzduchu, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy Fresh...
více…