Dřevoplastová terasová prkna WPC - Nejlepší podlaha na terasu

Terasa je ideálním místem k odpočinku, avšak během horkých letních dní se dokáže pořádně rozpálit. Tedy až do té doby, než jakožto podlahovou krytinu použijete dřevoplastová terasová prkna Garden Deck - ta se totiž nerozpálí ani v těch nejteplejších dnech. Stejně tak určitě oceníte jejich protiskluzový povrch. Prohánět se tedy po nich můžete zcela bosi, aniž by vám hrozilo, že na nich uklouznete, či že si spálíte svá chodidla. Plus nehrozí ani zadření třísky. Už to dělá z těchto prken ideální podlahovou krytinu na terasu. 

V showroomech Supellexu pak na vás čekají dřevoplastové podlahy na terasu od výrobce WoodPlastic, které jsou vyrobeny ze 70% z vysoce kvalitního kompozitního dřeva a ze 30 procent z plastu. Jedná se o opravdu unikátní kombinaci, která si z obou těchto materiálů bere jen to nejlepší. Například díky dřevu tato WPC prkna vypadají vskutku stylově, zásluhou plastu jsou zas o trochu cenově výhodnější a měkčí, tudíž chůze po nich je opravdu maximálně příjemná. 

WPC prkna jsou snadná na montáž i údržbu 

Mezi další přednosti dřevoplastových podlahových krytin na terasu se řadí jednoduchost jejich pokládky. Tu zvládnete hravě i sami, na menších terasách dokonce během pár desítek minut. Stejně nenáročná je též údržba WPC podlah. Pokud tedy hledáte prkna na terasu, o něž se nebudete muset prakticky vůbec starat, tak WPC prkna jsou ideální volbou. Jsou navíc odolná proti mrazu a dalším nezmarům počasí, tudíž bez problémů přečkají i zimu. 

Vzhledem ke svému venkovnímu použití je právě jejich vysoká odolnost další z předností, která řadu lidí nakonec přiměje k jejich koupi. Zásluhou velké odolnosti a použití vysoce kvalitních materiálů pak máte záruku toho, že se vám WPC podlaha na terase nejenom neponičí, ale zároveň bude i po letech vypadat stále dobře - dřevoplastová prkna skvěle drží svůj tvar a barvu. 

 

comments powered by Disqus