Osvěžovač vzduchu Eco Air Fabulous

Kvalitní a zdravotně nezávadné osvěžovače vzduchu, to není jen příjemná vůně, ale také potřebná neutralizace nepříjemných pachů, která by měla předcházet nastolení příjemného a svěžího vzduchu. A právě to si dala za cíl jednička na trhu s interiérovými vůněmi, americká firma Fresh Products. Nabízí nejen osvěžující, ale zároveň také elegantní vůně. Mezi ty rozhodně patří dominantní vůně levandule, která umocní i dojem z hodně luxusních interiérů.

bydlení, vůně, osvěžovač vzduchu

Patentovaný multifunkční osvěžovač pro větší prostory

Osvěžovač vzduchu Eco Air je praktický a multifunkční osvěžovač vzduchu, vyrobený originální patentovanou technologií a opatřený atestem VOC, který ho v USA a v Evropě označil jako ekologicky přívětivý produkt. Vonný termoplast neobsahuje žádné chemikálie, které by negativně ovlivňovaly životní prostředí a je 100% recyklovatelný. Používat ho můžete samostatně nebo se dá zacvaknout do plastového držáku, který firma nabízí samostatně. Osvěžovač je vhodný zejména pro větší prostory jako jsou vstupní haly, kanceláře, recepce, nebo šatny. Své uplatnění najde také v domácnostech, kde je třeba neutralizovat pachy, které zanechávají domácí mazlíčci. Nedráždí dýchací cesty a je možné ho používat i v kolektivních zařízeních pro děti.

Zdravotně nezávadný, nerozbitný a dokonale účinný

Osvěžovač Eco Air je voděodolný a nic z něho nekape. Vonný plast, ve kterém jsou zakomponovány přírodní vonné oleje je nerozbitný, zdravotně nezávadný a bezpečný nejen pro lidi, ale i zvířata a životní prostředí. Působí jako účinný deodorant vzduchu v interiéru, který má o 35% více vonných esencí než běžné osvěžovače vzduchu. 

Bez potřeby energie, přesto spolehlivý

Osvěžovač z vonného termoplastu plastu funguje na základě unikátního tvaru a velké odparové plochy, které umožňují dokonalé proudění vzduchu. K jeho provozu nepotřebujete baterie ani přívod elektrické energie. Výrobce garantuje to, že produkt bude spolehlivě plnit svou funkci osvěžovače vzduchu celý měsíc a někteří zákazníci dokonce uvádějí, že i po měsíci tuto příjemnou a nedráždivou vůni v interiéru cítí. Firma Fresh Products nabízí tyto osvěžovače vzduchu za příznivé ceny a v mnoha barevných variantách, kdy každá barva má jinou vůni. 

Elegantní a dominantní vůně

Osvěžovač vzduchu Eco Air Fabulous je elegantní a dominantní vůně, vhodná i do luxusních interiérů. Základ vůně tvoří hřejivé tóny sladkého dřeva, jantaru a krémového pižma. V srdci vůně ucítíte dominantní buket levandule, svěžích citrusů a čerstvých květů bavlníku. Vůni najdete v osvěžovači fialové barvy.

Nevoní vám luxusní levandule?

Dáváte přednost jemnějším a méně okázalým vůním? Tak příště vyměňte elegantní levanduli za jemný bavlníkový květ v modrém osvěžovači nebo sáhněte po exotickém ovoci, které ucítíte z osvěžovače oranžové barvy. Se žádnou vůní neuděláte chybu, ale záleží na tom, kam budete chtít designový osvěžovač umístit. A na náladě, kterou by měl osvěžovač v daném prostoru vyvolat. Jemná vůně bavlny působí příjemně k osvěžení vzduchu v ložnici a v kuchyni zase většina z nás uvítá raději ovocné nebo květinové vůně. Výběr je jen na vás.

 

comments powered by Disqus