Osvěžovač vzduchu Eco Air - svěží vzduch i do domovů s domácími mazlíčky

Účinný a bezúdržbový osvěžovač vzduchu pro větší prostory? Zkuste Eco Air, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy Fresh Products. Osvěží vzduch a pohltí nežádoucí pachy. Nepotřebuje baterie ani zásuvku a dokonale funguje celý měsíc. Nezruinuje vaši peněženku ani životní prostředí. 

bydlení, vůně, zdraví, Eco Air, osvěžovač vzduchu

Víceúčelový osvěžovač vzduchu FREPRO Eco Air 2.0

Osvěžovač vzduchu Eco Air je praktický a multifunkční osvěžovač vzduchu, vyrobený originální patentovanou technologií a opatřený atestem VOC, který ho v USA a v Evropě označil jako ekologicky přívětivý produkt. Vonný termoplast neobsahuje žádné chemikálie, které by negativně ovlivňovaly životní prostředí a je 100% recyklovatelný

Příjemná vůně do interiérů větších rozměrů

Designový tvar osvěžovače ho přeurčuje k tomu, že je možné ho umístit přímo do prostoru. Ale koupit si k němu můžete i bílý nebo černý plastový držák, který se instaluje na hmoždinky nebo pomocí oboustranné lepící pásky. Osvěžovač je vhodný zejména pro větší prostory jako jsou vstupní haly, kanceláře, recepce, nebo šatny. Své uplatnění najde také v domácnostech, kde je třeba neutralizovat pachy, které zanechávají domácí mazlíčci. Nedráždí dýchací cesty a je možné ho používat i v kolektivních zařízeních pro děti.

Víc než běžný standard

Osvěžovač Eco Air je voděodolný a nic z něho nekape. Vonný plast, ve kterém jsou zakomponovány přírodní vonné oleje je nerozbitný, zdravotně nezávadný a bezpečný nejen pro lidi, ale i zvířata a životní prostředí. Působí jako účinný deodorant vzduchu v interiéru, který má o 35% více vonných esencí než běžné osvěžovače vzduchu. 

Aktivně pohlcuje pachy, které nahrazuje svěží vůní

Osvěžovač z vonného termoplastu plastu funguje na základě unikátního tvaru a velké odparové plochy, které umožňují dokonalé proudění vzduchu. Výrobce garantuje to, že produkt bude spolehlivě plnit svou funkci osvěžovače vzduchu celý měsíc a někteří zákazníci dokonce uvádějí, že i po měsíci tuto příjemnou a nedráždivou vůni v interiéru cítí. Firma Fresh Products nabízí tyto osvěžovače vzduchu za příznivé ceny a v mnoha barevných variantách, kdy každá barva má jinou vůni. Vybrat si můžete z mnoha originálních a neotřelých vůní, které zútulní, provoní a zharmonizují danný prostor.

 

comments powered by Disqus