Osvěžovač vzduchu Eco Air Mango

Osvěžovače vzduchu s vůní ovoce patří mezi vůně, které jsou hodně oblíbené. V interiéru s ovocnou vůní se cítíme dobře a uvolněně. Své o tom ví i jednička na trhu s interiérovými vůněmi, americká firma Fresh Products. Proto řada jejich osvěžovačů obsahuje vonné esence z nejrůznějších druhů ovoce. Patří mezi ně i Eco Air Mango.

bydlení, vůně, kancelář, zdraví, osvěžovač vzduchu

Multifunkční s patentovanou technologií

Osvěžovač vzduchu Eco Air je praktický a multifunkční osvěžovač vzduchu, vyrobený originální patentovanou technologií a opatřený atestem VOC, který ho v USA a v Evropě označil jako ekologicky přívětivý produkt. Vonný termoplast neobsahuje žádné chemikálie, které by negativně ovlivňovaly životní prostředí a je 100% recyklovatelný. Používat ho můžete samostatně nebo se dá zacvaknout do plastového držáku, který firma nabízí samostatně. Osvěžovač je vhodný zejména pro větší prostory jako jsou vstupní haly, kanceláře, recepce, nebo šatny. Své uplatnění najde také v domácnostech, kde je třeba neutralizovat pachy, které zanechávají domácí mazlíčci. Nedráždí dýchací cesty a je možné ho používat i v kolektivních zařízeních pro děti.

Zdravotně nezávadný

Osvěžovač Eco Air je voděodolný a nic z něho nekape. Vonný plast, ve kterém jsou zakomponovány přírodní vonné oleje je nerozbitný, zdravotně nezávadný a bezpečný nejen pro lidi, ale i zvířata a životní prostředí. Působí jako účinný deodorant vzduchu v interiéru, který má o 35% více vonných esencí než běžné osvěžovače vzduchu. 

Bez baterií, založený na dokonalém proudění vzduchu

Osvěžovač z vonného termoplastu plastu funguje na základě unikátního tvaru a velké odparové plochy, které umožňují dokonalé proudění vzduchu. K jeho provozu nepotřebujete baterie ani přívod elektrické energie. Výrobce garantuje to, že produkt bude spolehlivě plnit svou funkci osvěžovače vzduchu celý měsíc a někteří zákazníci dokonce uvádějí, že i po měsíci tuto příjemnou a nedráždivou vůni v interiéru cítí. Firma Fresh Products nabízí tyto osvěžovače vzduchu za příznivé ceny a v mnoha barevných variantách, kdy každá barva má jinou vůni. 

Harmonická ovocná vůně

Osvěžovač vzduchu Eco Air Mango je příjemná a harmonická vůně, která je velmi oblíbená. Dominují v ní ovocné tóny zralého manga, meruněk a mandarinek. Ucítíte v ní ale také příjemné tóny červených malin, gardénie a vůni posečené trávy, kterou obstarává přítomnost sladkého kumarinu. Všechny tyto voňavé tóny najdete v osvěžovači oranžové barvy.

Nemáte rádi ovocné vůně?

Nemáte rádi ovocné vůně nebo jen chcete vyzkoušet něco jiného? Tak příště pro vás může být dobrá modrá, která skrývá jemnou vůni bavlníkových květů nebo zvolte fialovou, která je symbolem elegance a její základ tvoří levandulová esence. Se žádnou vůní neuděláte chybu, ale záleží na tom, čemu dáváte při výběru vůní přednost. Ne všechny vůně působí stejně. Určitě se vám při jiné vůni bude chtít pracovat a jiná zase navodí atmosféru, vhodnou k odpočinku a relaxaci.

 

comments powered by Disqus