Sítko do pisoáru Wave 2 Cotton Blossom

Lámete si hlavu s udržením čistoty a vůně na pánských toaletách? Levným a účinným řešením by mohlo být používání sítek do pisoárů! Vonná sítka zajistí nejen příjemné aroma, ale také zamezí vzniku nežádoucích usazenin na sanitární keramice a pomohou s čistotou v okolí pisoárů. A to je dost důvodů k jejich pořízení. Tak proč je alespoň nevyzkoušet?

bydlení, pánské toalety, interiérový osvěžovač vzduchu

Aromatické sítko do pisoáru

Aromatické sítko je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o nenápadné voňavé kolečko, které se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho kulatý tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a vonné látky, proto není na závadu, že se mírně smršťuje.

Ekologický výrobek

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který nevylučuje žádné škodliviny, které by ohrožovaly lidské zdraví. 

Wave 2 - inovace osvědčeného produktu

Vonné sítko Wave 2 obsahuje více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka, a také více vonných esencí než jejich předchůdce Wave, který se prodává po jednom kusu. Dokonale eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat.

Rozpouští usazeniny a chrání čistotu okolo pisoáru

Sítko do pisoáru Wave 2 je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno delšími bodlinkami než jeho předchůdce Wave. Ty více redukují rozstřikování moči a udržují tak okolí pisoáru v čistotě. Navíc sítko v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Mezi oceňované vlastnosti patří i ta, že vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Jemná vůně bavlníkového květu

Sítko do pisoáru Wave 2 Cotton Blossom nabízí firma Fresh Products v praktické sadě po dvou kusech a v modré barvě.  Po rozbalení ucítíte nevtíravou květinovou vůni, které reprezentují květy bavlníků, růží a fialek společně se sladkou ovocnou vůní nektarinek a melounů. V základu exceluje santalové dřevo, hedvábí a pižmo. Vůně je jemná a uklidňující.

Máte rádi výraznější vůně?

Sítko do pisoáru Wave 2 vyrábí firma Fresh Products v několika originálních vůních a barvách. Myslíte, že jemná vůně není na toaletu ta pravá? Tak zkuste třeba intenzivní a elegantní levanduli, kterou najdete v sítku fialové barvy nebo svěží citrusy v barvě žluté. Na výběr máte z 8 zajímavých a originálních variant. Všechna sítka Wave 2 jsou balena po dvou kusech a za příznivou cenu. Příjemná vůně, to nemusí být jen výsada dámských toalet. Ani muži se necítí v pohodě, když je uvítá nepříjemný a specifický zápach, který jim sice usnadní hledání, ale pobyt velmi znepříjemní. Myslete i na to, když budete přemýšlet o tom, zda investovat do osvěžovačů vzduchu. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 2 Mango

Hledáte osvěžovač vzduchu, který dokáže zpříjemnit vzduch na pánských toaletách, a navíc pomůže i s jejich...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Spiced Apple

Čistota toalet a příjemná vůně, to nemusí být jen záležitost toalet v luxusních hotelích. Snadným řešením...
více…

Sítko do pisoáru Wave Kiwi Grapefruit

Osvěžující vůně v podobě sítka z voňavého termoplastu, to je ideální řešení nejen vůně, ale i hygieny na...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Citrus

Vůně citrusů je velice příjemná, osvěžující a oblíbená. Proto ji má také v nabídce jednička na trhu s...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Mango

Příjemná vůně a dokonalá čistota, to jsou priority domácí, ale i veřejné toalety. Udržovat v čistotě pisoáry...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Spiced Apple

Unikátní a navíc ekologická sítka do pisoáru, to je příjemná vůně a vítaná pomoc při úklidu. Inovovaná vonná...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Cucumber Melon

Svěží vůně okurky a melounu, linoucí se z pánské toalety? A proč ne? Když si koupíte praktické a voňavé sítko do...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Fabulous

Levandulová vůně patří mezi nejoblíbenější varianty interiérových vůní. A stejně je tomu i vonných sítek do...
více…

Limitovaná série – summer/léto 2017

Vůně léta může vyvolat příjemné vzpomínky a dokonale osvěžit bytový i komerční prostor. Na to vsadil i přední...
více…

Classic Wild Orchid

Firma P+L Systems nabízí řadu zajímavých a originálních vůní. Pro milovníky dřevitých vůní je připravena doslova...
více…