Největší podlahové showroom ve Zlíně

Základem každého interiéru je pořádná podlaha. Pod pojmem pořádná podlaha si každý představí něco jiného. Společným cílem většiny zájemců bývá kvalitní podlaha za rozumnou cenu. Společnost Supellex je připravena dodat vám podlahu vašich snů.

Supellex dbá na kvalitu a tradici

Firma Supellex patří mezi přední prodejce podlahových krytin na českém trhu. Je právem hrdá na svou tradici a postavení. Ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními dodavateli přiváží kvalitní a krásné podlahy, které potěší i nejnáročnější zákazníky.

Supellex znamená obrovský výběr za přátelské ceny

Supellex nabízí širokou škálu typů podlah. Najdete zde podlahy dřevěné, laminátové, vinylové, dřevoplastové a mnoho dalších. Vhodnou podlahu vyberete do bytu i na terasu, do dílny i kanceláře. Problém nejsou ani zátěžové podlahy do vysoce namáhaných prostor.

Navštivte showroom Supellexu

Tápete s výběrem? Nevíte, jaká podlaha je vhodná do vašeho bytu, kanceláře nebo dílny? Chcete si podlahu nejen prohlédnout, ale také sáhnout, vyzkoušet pocit při kontaktu podlahové krytiny s bosou nohou? Neváhejte navštívit jeden ze showroomu, které se nacházejí v Praze, Plzni, Brně, Ostravě a nově také ve Zlíně. Odborně zdatní zaměstnanci poboček jsou připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy včetně těch, které vás ještě ani nenapadly.

Supellex se rozšiřuje do Zlína

Nová pobočka otevřená ve Zlíně zlepšuje dostupnost kvalitních podlah pro zájemce z Moravy. Nový showroom vás očekává na Šedesáté ulici č.7015, pracovníci se na vás těší každý všední den v čase 8-18.

Showroom ve Zlíně je víc než jen prodejna

Pobočka ve Zlíně slouží jako výkladní skříň nabízených podlah. Ale podlaha není jen o výběru. Netroufáte si na montáž svépomocí? Potřebujete pomoci s dopravou nebo financováním? Máte nějaké další požadavky, přání nebo problémy? Zaměstnanci pobočky ve Zlíně jsou připraveni pomoci vám najít řešení, které zaručí vaši spokojenost.

 

 

 

 

comments powered by Disqus