Stavební podlahářská chemie Ardex

Největší prodejce v ČR společnost Supellex nabízí koncovým zákazníkům i profesionálním podlahářům pevné dodavatelské zázemí, proto v jejich nabídce najdete i kvalitní podlahářskou chemii značky Ardex. Společnost Ardex dlouhodobě udává směr na poli kvality v oblasti obkladů a podlah. Specializuje se na vývoj a výrobu speciálních produktů stavební chemie pro různé oblasti použití. V jejím portfoliu najdete produkty na lepení dlažby a obkladů, produkty pro podlaháře, materiály na spárování, sádrokartony, tmely na stěny a speciální stavební hmoty. V nabídce Světa podlah Supellex jsou především produkty pro vnitřní užití určené k penetracím, nivelacím, opravným stěrkám a lepidla.

Koncoví zákazníci si pro své realizace vybírají především samonivelační stěrky značky Ardex a konkrétní speciální lepidla určená pro realizaci podlah. Se značkou Ardex mají bohaté zkušenosti profesionální podlaháři, specialisté i koncoví zákazníci, proto je doporučují  a cení  si jí jejich kvalitu.

Navštivte showroomy Světa podlah v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Zlíně a vyberte si konkrétní produkty podlahářské chemie Ardex. Celou realizaci podlahy můžete zkonzultovat s jejichi specialisty na podlahy, kteří vám rádi poradí, jak se do celého projektu pustit a na co nezapomenout. Pokud chcete svěřit pokládku své podlahy odborníkovi, neváhejte se při nákupu obrátit na jejich specialisty. Podlahám se věnují desítky let, proto znají řadu zkušených podlahářských firem i zručných řemeslníků a rádi vám poradí a doporučí vhodného realizátora ve vašem okolí.

 

 

comments powered by Disqus