Tescoma - indukční sada nádobí PRESIDENT Stone 8 dílů

Luxusní kuchyňské nádobí s prvotřídním antiadhezním povrchem vhodným pro kovové kuchyňské nářadí. Pokrmy se na nepřilnavém povrchu s charakterem neleštěného přírodního kamene nepřipalují, vaření je rychlé a rovnoměrné. Masivní sklonerezová poklice s otvorem pro páru, vodotěsné nerezové úchyty a indukční dno. Na toto nádobí se poskytuje 5 letá záruka.

Nádobí je opatřeno nerezovými úchyty, které jsou připevněny dvěma nýty, a proto do nich nezatéká ani se časem neuvolní. Součástí nádobí je masivní sklonerezová poklice s otvorem pro páru - díky tomu jej můžete používat i v troubě jako pekáč, nebo jen k zapékání bez pokličky. Samozřejmostí je sendvičové indukční dno, díky kterému je nádobí rovnoměrně rozehřáté po celé ploše. Nádobí je vhodné pro všechny typy sporáků a pečících trub (s poklicí max 200 ° C) . Soupravu nádobí lze mýt v myčce nádobí.

 

 

Set hrnců Tescoma President Stone hrnec, pánev i pekáč v jednom navždy změní váš pohled na vaření. Pokrmy se na dokonalém nepřilnavém povrchu s charakterem neleštěného přírodního kamene nepřipalují, vaření je rychlé a rovnoměrné. Použití nepřilnavého povrchu z vnější strany zase usnadňuje čištění - drátěnku tak v kuchyni už nikdy nebudete potřebovat, mimořádně odolný povrch, odolá i kovovým kuchyňským nástrojům.

 

Set obsahuje

Hrnec s poklicí ø 20 cm, 3.0 l
Kastrol s poklicí ø 18 cm, 1.8 l
Kastrol s poklicí ø 20 cm, 2.5 l
Rendlík s poklicí ø 16 cm, 1.3 l

 

V prodeji také samostatné hrnce, kastroly a rendlík.

 

 

comments powered by Disqus