Tropical Fusion Lush Oasis

Kdo by nechtěl mít z interiéru s běžnými pachy svěží oázu? Určitě je to lákavá, i když ne nesplnitelná představa. K její realizaci vám může pomoct interiérová vůně, která má přímo ve svém názvu Lush Oasis, tedy svěží oáza. Nabízi ji přední výrobce sprejových vůní do interiéru a jejich automatických dávkovačů, firma P+L Systems v řadě Tropical Fusion.

bydlení, interiérová vůně, eliminace zápachu

Automatický dávkovač - eliminace nežádoucích pachů

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Originální přírodní esence

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Svěží vůně frézií

Tropical Fusion Lush Oasis je svěží květinová vůně, která má schopnost vytvořit oázu s příjemný vzduchem v každém interiéru. Ve svěží vůni zazní tóny limetky a tropického ovoce, doprovázené nádechem šťavnatých třešní a zralých malin. Srdce bytového parfému tvoří frézie a lilie. Vůni si zamilují zejména žen. Je vhodná na dámské toalety, umývárny, ale i šatny nebo vstupní prostory budov.

Nevoní vám květinové vůně s ovocným obalem?

Miluje květiny, ale květinové vůně v interiéru příliš nemusíte ? Tak si můžete vybrat třeba pudrovou vůni Baby Powder, která voní jako miminka po koupání nebo třeba silnou vůni adrenalinu, vhodnou zejména pro mužský kolektiv Adrenalin Kick. Firma P+L Systems nabízí příjemné jednodruhové vonné esence, zajímavé směsi nebo luxusní vůně, které dokáží nejen eliminovat nežádoucí pachy, ale také pozvednout dosavadní úroveň domácího interiéru a komerčních prostor. Investovat do kvalitních vůní se vyplatí. Odměnou vám budou spokojení spolubydlící, zákazníci, zaměstnanci nebo také sportovci a návštěvníci nejrůznějších aktivit v uzavřených prostorách.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Expert Floreale 5C 1l – parfémovaný prostředek na ošetřování podlah

Příjemně parfémované saponáty slaví úspěchy nejen v mnoha provozovnách, ale také v domácnostech. Přípravky se...
více…

Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně...
více…

Sprejová vůně Fruits Citrus

Vůně citrusů a jejich kůry je oblíbená nejen u gurmánů, ale také u vývojářů vůní renomovaných značek parfémů...
více…

Sprejová vůně Concept Refreshing

Dokonale vrstvené vůně, které se po celý den rozvíjejí do jednotlivých tónů, to jsou luxusní interiérové...
více…

Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…

Sprejová vůně Classic Baby Powder

Chcete aby byl váš interiér voňavý, ale zároveň tak úplně nevoněl? Preferujete vůní čistoty před těžkými...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…