Výběr vodovodní baterie aneb zaměřte se i na detaily vašeho interiéru

Vytváření ideálního a hřejivého prostoru domácnosti se považuje za celoživotní potřebu každého z nás. Dnešní doba skýtá takřka neomezené možnosti při výběru byť sebemenší drobnosti, kterou se rozhodnete vhodně doplnit celkovou estetickou stránku vašeho domova. Při budování interiéru však mnoho z nás přemýšlí především nad většími položkami, ovšem právě tolik potřebné detaily v myslích obyvatelstva poněkud zaostávají. Přitom právě detaily pomáhají z interiéru vybudovat ten pravý a jedinečný domov, který po celé dlouhé roky vnímáme jako přístav, kam se vždycky rádi vracíme.

Výběr vodovodní baterie aneb zaměřte se i na detaily vašeho interiéru

Nejvíce se pak zapomíná na věci, se kterými sice přicházíme neustále do styku, ovšem bereme je jako naprostou samozřejmost. Jednou z těchto věcí jsou i vodovodní baterie, které správnou funkčností a estetickou stránkou dokáží z koupelen vytvořit skutečný skvost vašeho interiéru. Díky nimž se budeme v koupelně za každé situace cítit příjemně.

 

Vodovodní baterie všude, kam se jen podíváš

Vodovodní baterie v domácnostech hrají opravdu důležitou roli a nemusí to být jen z hlediska koupelen. Stejně tak si každé umístění baterie žádá specifický typ produktu.

Základní rozdělení baterií je:

Každá z nich si pak zasluhuje určitou dávku pozornosti. Záleží čistě na vás, pro jaký typ se rozhodnete, protože by měl především ladit se zbytkem interiéru. V tomto ohledu se tedy nebojte vsadit na Keraservis, kde si budete moci vybrat z opravdu široké škály různých designů, od elegantních a stylových vodovodních baterií, po baterie vytvořené v retro stylu.

Můžete se spolehnout i na pomoc opravdových odborníků v oboru, kteří ke každému zákazníkovi přistupují zcela individuálně, protože všichni si přece zasloužíme řešení přímo na míru. Navíc si občas nevíme rady, co by našim prostorům dokázalo vdechnout originalitu, praktičnost a zároveň ideální spojení se zbylým vybavením. Stejně tak byste měli přikládat důležitost i vhodně zvoleným kombinacím s obklady. A věřte, že vodovodní baterie opravdu nejsou otázkou jen jednoho typu, od kterého se musíte odrážet.

Vyrábí se jich hned několik:

  • nástěnné vodovodní baterie

  • stojánkové vodovodní baterie

  • podomítkové řešení

Za pomoci odborníka se můžete prodrat všemi různými možnostmi, čímž si ušetříte spoustu času při hledání podkladů. A navíc budete mít skutečně opodstatněný pocit, že jste plánování vložili do těch správných rukou.

 

Vodovodní baterie v provedení těch nejvyhlášenějších značek

S vodovodními bateriemi se to má stejně, jako s každým jiným druhem zboží – kýženou kvalitu získáte skrze osvědčené společnosti. Pak už v podstatě záleží jen na tom, jaké baterie vás nejvíce osloví. Kupříkladu, španělský výrobce Tres se pyšní širokou nabídkou krásnými a po technické stránce moderními vodovodními bateriemi, které si vaši pozornost určitě zaslouží.

Se značkou Hansgrohe se zas ponoříte do světa luxusu a zajímavých tvarů. Česká republika se dere na výsluní prostřednictvím své jedničky na trhu v oblasti koupelnového vybavení, Ravak. Německá značka Grohe není o nic méně elegantní než ostatní. Nadčasové koncepty můžete očekávat od značky Steinberg. Česká Jika se v obrovské konkurenci také neztratí. Italská FIMA by se díky své eleganci a luxusu také neměla opomíjet.

Zkrátka a jednoduše navštivte výše jmenovaný portál a listujte obrázky, dokud nenarazíte na vodovodní baterii, která vás dokáže naprosto uchvátit. Poté se vyplatí kontaktovat přímo společnost, kde s vámi odborníci přání a potřeby jistě podrobně proberou, což povede ke vzájemné spokojenosti obou stran.

A to je právě tím nejpodstatnějším na celé věci – spokojenost!

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Pět nejhorších chyb, které děláme při zařizování koupelny

Koupelna je místo, kam obvykle pouštíme i návštěvu. Jak by asi dopadla kolaudace architektem ve vaší koupelně? Co by...
více…

Malá koupelna může být nafukovací a velká zase nemusí být vždy jen výhodou

Velká a útulná koupelna? Že nechcete tak moc? Ano, pokud ji stavíte, není problém! Ale co dělat, když máme příliš...
více…

Rekonstrukce našeho bytu očima sousedů

Ťuk-ťuk! Buch-buch! Vrrr ... Pokud plánujete rekonstrukci, vzpomeňte si na vlastní bezmoc, když jste se ocitli v roli...
více…

Snížení nákladů na bydlení

I vy každý rok platíte stále vyšší poplatky za své bydlení? Máte pocit, že ve vašem domě je neustále chladno,...
více…

Rekonstrukce koupelny - stavební povolení

Nespoléhejte se na loajalitu sousedů. To v dnešním světě nefunguje. Všude číhá alespoň jeden nepřející, který...
více…

Nové trendy v obkládání koupelny

Obecné trendy v oblasti interiérového designu úzce souvisí i s trendem obkladů stěn v koupelně. Výrazným rysem...
více…

Rady před nákupem sušičky a slovník odborných termínů

Ve velkých rodinách, kde se často a hodně pere, je sušička neocenitelným pomocníkem. Pokud vám velké praní...
více…

Rekonsrtukce starého bytového jádra v bytě

Stará koupelnová jádra jsou už i v panelácích spíše raritou, ale i ty dříve předělané koupelny a koupelny ve...
více…

Rostliny, které zútulní kuchyně i koupelny

Můžete mít byt s deseti velkými slunečními místnostmi, vybavenými perfektním nábytkem a skvělými doplňky, ale...
více…

Novinky ve vývoji WC sedátek

I takový jednoduchý produkt, jakým se na první pohled jeví WC sedátko, může mít řadu zajímavých vlastností.Je...
více…