Whirlpool lednice do domácností i komerčních provozoven

Lednice jsou bílým elektrospotřebičem s řadou chytrých funkcí. Slouží k uchování potravin při nízké teplotě v chladničce a mrazicím boxu. Výrobců ledniček je hned několik. Pokud ale požadujete dokonale funkční lednici s praktickým ovládáním, inovativními technologiemi a nadčasovým designem, zvolte Whirlpool lednice!

Lednice Whirlpool s mrazákem

Je libo bílou, šedou nebo černou ledničku s mrazákem? Whirlpool vám přináší lednice s mrazákem ve třech barvách, které naleznou uplatnění zejména v rodinách s dětmi. Tyto lednice kombinují chladicí prostor s mrazákem, kdy obě části mají samostatné dveře. Narazit ale můžete i na jednodveřové lednice se zabudovaným mrazákem, v kterých je však malá kapacita chladicí a mrazicí části. Navíc dochází k vyšší energetické spotřebě při otevírání
dveří.

Lednice Whirlpool bez mrazáku

Monoklimatické lednice – to jsou chladničky bez mrazáku, které slouží pro krátkodobé uložení čerstvých potravin. Podle počtu členů v domácnosti vyberte potřebný objem chladničky: odborníci doporučují 70 – 90 litrů na osobu. Málokterá domácnost se ale obejde bez mrazáku, proto jsou tyto chladničky spíše vhodné do kuchyně restaurací nebo cukráren, popřípadě musíte dokoupit mrazničku. Výhodou monoklimatických lednic je to, že
do nich umístíte i větší nádobí.

Americké lednice Whirlpool

I značka Whirlpool přináší svým zákazníkům oblíbené americké lednice, které známe z amerických filmů. Kromě luxusního vzhledu vás potěší dostatečným prostorem a netradičními funkcemi, jako je výrobník ledu nebo čepování chlazených nápojů. Chladicí a mrazicí část jsou odděleny dveřmi. Značka Whirlpool si pro vás přichystala čtyřdveřové americké lednice v designovém provedení a s moderními technologiemi. Samozřejmostí je mrazák s funkcí No Frost (samoodmrazování).

Vestavné lednice Whirlpool

Výrobce Whirlpool myslel i na lidi, kteří dávají přednost vestavným lednicím. Tyto lednice mají obvykle menší objem a zabudovávají se do kuchyňské linky. Tím je zachován jednotný design kuchyně. Vestavné lednice se hodí do kuchyní s nedostatkem místa a sami si volíte otevírání dveří nalevo nebo napravo podle umístění ostatních skříněk. Mějte na paměti, že by vestavná lednice neměla být v blízkosti sporáku a trouby.

Lednice Whirlpool na nápoje

Zejména ve stravovacích zařízeních, kavárnách a cukrárnách užijete lednice na nápoje. Tyto ledničky mají objem až 400 litrů a několik polic, které lze umístit do různé výšky. Dveře jsou osazeny robustním madlem a nechybí na nich zámek. Prosklené dveře udržují stálou teplotu a dovolují nám nahlédnout bez otevírání, kolik je v chladničce ještě nápojů. Nedílnou součástí chladniček na nápoje je LED osvětlení a teploměr. Lednice Whirlpool jsou určeny do domácností i pro komerční využití. Na první pohled vás zaujmou jednoduchými liniemi a nerezovými materiály. Výrobce deklaruje, že potraviny vydrží až 4x déle čerstvé. Potěší vás na nich nízká spotřeba, extrémně tichý chod, snadné ovládání a antibakteriální filtr proti pachům, plísním a pronikání nečistot.

 

comments powered by Disqus