Kuchyňské roboty Eta s praktickými funkcemi a nadčasovým designem

Eta je tradiční český výrobce domácích spotřebičů již od roku 1943. Jeho sortiment se od té doby neustále vyvíjel a přizpůsobil se aktuálním módním trendům a požadavkům zákazníků. Mezi oblíbené zboží patří kuchyňské roboty Eta, které si zamiluje a oblíbí každá hospodyňka a kuchtík. Inspirujte se s námi, jaké kuchyňské roboty jsou ty nejlepší!

kuchyňské roboty, malé domácí spotřebiče

Multifunkční kuchyňské roboty Eta

Proč jsou kuchyňské roboty považovány za neocenitelné pomocníky? Zastanou práci několika spotřebičů a mají praktické funkce, které ulehčí práci v kuchyni. Roboty Eta využijete pro přípravu pokrmů, neboť s nimi můžete mixovat, šlehat, sekat, hnít i odšťavňovat. A co je naprosto báječné, nevynaložíte na to žádnou svou sílu. Jen si vzpomeňte, jak úporné je hnětat kynuté těsto nebo nasekat nadrobno zeleninu.

Kuchyňské roboty Eta jsou nejen praktické, ale i designově propracované. Budou se skvěle vyjímat na vaší kuchyňské lince a nezaberou tolik místa jako jednotlivé spotřebiče. V obchodech a e-shopech narazíte na tři řady kuchyňských robotů ETA: Gratus, Gratussino a Gustus. V nabídce nechybí ani příslušenství pro maximální využití všech funkcí.

Kuchyňské roboty Eta Gratus

Objevte řadu Gratus s několika typy kuchyňských robotů: 

  • Gratus Original má titanový povrch a je pomocníkem pro každého kuchaře. Svým výkonem 1 200 W zvládne i velké zatížení. Do 5,5 litrové nádoby se vejde několik kilogramů surovin.
  • Gratus Max III je specialistou na mletí masa, ale nechybí k němu i nástavce na cukroví. Poslouží vám k přípravě tuhých těst, k výrobě krémů či k přípravě smoothies.
  • Gratus Kuliner má plnou výbavu a jeho součástí jsou například speciální flexi metly, skleněný mixér, šest diskových struhadel nebo mlýnek na maso. Robot je celokovový a má propracovaný způsob planetárního systému míchání.
  • Gratus Storio vám usnadní vaření i pečení. Tento přístroj v retro stylu má celokovové provedení a balení obsahuje bohaté příslušenství: nástavce, metly, struhadla, mlýnek i nástavec pro výrobu zmrzliny.

Kuchyňské roboty Eta Gratussino

Řada Eta Grussino působí nadčasově a všechny kuchaře okouzlí produkt Grussino Maxo II. Dokonale uhněte každé těsto a potěší vás širokou výbavou a příslušenstvím, které můžete mýt v myčce. Tento kuchyňský robot je mimořádně stabilní i při velkém zatížení a má dostatečný příkon 1 000 W.

Kuchyňské roboty Eta Gustus

Pořiďte si kuchyňský robot Eta Gustus a přesvědčte se o tom, že vaření může být zábava! Usnadní vám každodenní přípravu slaných i sladkých pokrmů v nerezové míse o objemu 6 litrů. Součástí tohoto robotu je mlýnek na maso, nástavec na výrobu uzenin, tvořítko na cukroví, praktické pěchovadlo či skleněný mixér o objemu 1,5 litru.

Kuchyňské roboty Eta jsou nečekaným dárkem pro vaše blízké a udělají radost ženám i mužům. Vyberte si robota v retro či moderním stylu a poznejte, jaké to je mít pomocníka, který se nebude vymlouvat na nedostatek času a ochotně vám se vším pomůže!

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Bezpečná domácnost pro naše nejmenší

Jakmile spustíme malé dítě na chvíli z dohledu, může se stát neštěstí. Proto je vhodné připravit předem...
více…

Židle aneb nezbytná součást domácnosti v mnoha ohledech. Jakou vybrat?

Při vybavování domácnosti nebo kanceláře jsou velkým tématem židle. Vybrat si totiž můžete z několika různých...
více…

Adventní kalendář vám může poskytnout jedinečné dárky

Vánoce se nezadržitelně blíží a ty největší e-shopy začínají pomalu připravovat zajímavé marketingové akce,...
více…

Pračky s vrchním plněním se lehce obsluhují a vejdou se takřka všude!

Bez automatické pračky by nemohla fungovat žádná rodina ani jednotlivci. Efektivně v ní vyperete prádlo, odstraníte...
více…

Nákup pračky: co všechno si před nákupem rozmyslet?

Automatické pračky dobyly v minulosti svět. S první elektrickou pračkou přišel v roce 1906 Američan Alva J. Fischer...
více…

Pračky s předním plněním se hodí do prostornější koupelny

Pračky s předním plněním mají řadu výhod. Tento typ pračky bude vyhovovat početným rodinám, ale nikdo neříká,...
více…

Pojištění nemovitosti v případě financování hypotečním úvěrem

Financování bydlení prostřednictvím hypotéky je jedním z nejzávažnějších rozhodnutí. I proto zde platí léty...
více…

Vinylové podlahy Gerflor Designart - učiní váš domov hezčím místem

Bez podlahy se neobejde žádná obyvatelná část interiéru. Pokud tedy právě nyní vybavujete vnitřní prostory vašeho...
více…