Kuchyňské roboty Eta s praktickými funkcemi a nadčasovým designem

Eta je tradiční český výrobce domácích spotřebičů již od roku 1943. Jeho sortiment se od té doby neustále vyvíjel a přizpůsobil se aktuálním módním trendům a požadavkům zákazníků. Mezi oblíbené zboží patří kuchyňské roboty Eta, které si zamiluje a oblíbí každá hospodyňka a kuchtík. Inspirujte se s námi, jaké kuchyňské roboty jsou ty nejlepší!

kuchyňské roboty, malé domácí spotřebiče

Multifunkční kuchyňské roboty Eta

Proč jsou kuchyňské roboty považovány za neocenitelné pomocníky? Zastanou práci několika spotřebičů a mají praktické funkce, které ulehčí práci v kuchyni. Roboty Eta využijete pro přípravu pokrmů, neboť s nimi můžete mixovat, šlehat, sekat, hnít i odšťavňovat. A co je naprosto báječné, nevynaložíte na to žádnou svou sílu. Jen si vzpomeňte, jak úporné je hnětat kynuté těsto nebo nasekat nadrobno zeleninu.

Kuchyňské roboty Eta jsou nejen praktické, ale i designově propracované. Budou se skvěle vyjímat na vaší kuchyňské lince a nezaberou tolik místa jako jednotlivé spotřebiče. V obchodech a e-shopech narazíte na tři řady kuchyňských robotů ETA: Gratus, Gratussino a Gustus. V nabídce nechybí ani příslušenství pro maximální využití všech funkcí.

Kuchyňské roboty Eta Gratus

Objevte řadu Gratus s několika typy kuchyňských robotů: 

  • Gratus Original má titanový povrch a je pomocníkem pro každého kuchaře. Svým výkonem 1 200 W zvládne i velké zatížení. Do 5,5 litrové nádoby se vejde několik kilogramů surovin.
  • Gratus Max III je specialistou na mletí masa, ale nechybí k němu i nástavce na cukroví. Poslouží vám k přípravě tuhých těst, k výrobě krémů či k přípravě smoothies.
  • Gratus Kuliner má plnou výbavu a jeho součástí jsou například speciální flexi metly, skleněný mixér, šest diskových struhadel nebo mlýnek na maso. Robot je celokovový a má propracovaný způsob planetárního systému míchání.
  • Gratus Storio vám usnadní vaření i pečení. Tento přístroj v retro stylu má celokovové provedení a balení obsahuje bohaté příslušenství: nástavce, metly, struhadla, mlýnek i nástavec pro výrobu zmrzliny.

Kuchyňské roboty Eta Gratussino

Řada Eta Grussino působí nadčasově a všechny kuchaře okouzlí produkt Grussino Maxo II. Dokonale uhněte každé těsto a potěší vás širokou výbavou a příslušenstvím, které můžete mýt v myčce. Tento kuchyňský robot je mimořádně stabilní i při velkém zatížení a má dostatečný příkon 1 000 W.

Kuchyňské roboty Eta Gustus

Pořiďte si kuchyňský robot Eta Gustus a přesvědčte se o tom, že vaření může být zábava! Usnadní vám každodenní přípravu slaných i sladkých pokrmů v nerezové míse o objemu 6 litrů. Součástí tohoto robotu je mlýnek na maso, nástavec na výrobu uzenin, tvořítko na cukroví, praktické pěchovadlo či skleněný mixér o objemu 1,5 litru.

Kuchyňské roboty Eta jsou nečekaným dárkem pro vaše blízké a udělají radost ženám i mužům. Vyberte si robota v retro či moderním stylu a poznejte, jaké to je mít pomocníka, který se nebude vymlouvat na nedostatek času a ochotně vám se vším pomůže!

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Nákup pračky: co všechno si před nákupem rozmyslet?

Automatické pračky dobyly v minulosti svět. S první elektrickou pračkou přišel v roce 1906 Američan Alva J. Fischer...
více…

Pračky s předním plněním se hodí do prostornější koupelny

Pračky s předním plněním mají řadu výhod. Tento typ pračky bude vyhovovat početným rodinám, ale nikdo neříká,...
více…

Pojištění nemovitosti v případě financování hypotečním úvěrem

Financování bydlení prostřednictvím hypotéky je jedním z nejzávažnějších rozhodnutí. I proto zde platí léty...
více…

Vinylové podlahy Gerflor Designart - učiní váš domov hezčím místem

Bez podlahy se neobejde žádná obyvatelná část interiéru. Pokud tedy právě nyní vybavujete vnitřní prostory vašeho...
více…

Domácí kino pro labužníky

Chcete si doma užívat skvělých filmů v té nejvyšší kvalitě? Proč ne? V současné době je na trhu obrovské...
více…

Pět nejhorších chyb, které děláme při zařizování koupelny

Koupelna je místo, kam obvykle pouštíme i návštěvu. Jak by asi dopadla kolaudace architektem ve vaší koupelně? Co by...
více…

Přírodní kosmetika pro děti i dospělé

Zelená je barva přírody a také většinou jsou i zelenou barvou označovány výrobky, šetrné k přírodě a lidem....
více…

Bleskový úklid celého bytu za půl hodiny? A proč ne!

Bleskový úklid bytu za půl hodiny? Určitě se to dá. Někdy když je nečekaná návštěva již téměř za dveřmi,...
více…