Plastová okna? Informace o oknech

Jsou okna a okna. Jedny do domu pouze vpouštějí světlo, ty druhé mají charakter a tvoří výrazový prvek. Aby vaše hledání vedlo k úspěšnému konci, nabízíme vám seznam nejlépe hodnocených webů na internetu. Kde najdete veškeré informace k výběru kvalitních oken.

Plastová okna? Informace o oknech

Nejlépe hodnocené weby na internetu

Pokud si dáváte vyměňovat okna, nebo přemýšlíme nad novými okny, neměli bychom se zaměřovat pouze na to, jak budou okna působit na fasádě zvenku. Měli bychom myslet na to, že s okny více času strávíme z té opačné strany. Nic není otravnější, jako když se díváte z okna, a ve výhledu vám překáží dělící příčka okenního rámu. 

Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde najdete potřebné informace o oknech:

  1. http://www.okna-azmont.cz/ - otherm je značka, za kterou stojí největší český výrobce oken a dveří. Firma ručí za kvalitu dodaných produktů a na svá okna a dveře dává navíc záruku v podobě certifikátu garance původu. Vybere si zde plastová okna, plastové dveře, eurookna, dřevěná okna,  dřevěné dveře, hliníková okna a dveře. Stačí si vybrat.
  2. http://www.reinold.cz/ - web je přehledný a plný užitečných rad jak si vybrat okno nebo dveře, které budou vyhovovat vašim požadavkům. Firma s 18letou zkušeností s výrobou a montáží oken a dveří v ČR nabízí pro každého zákazníka řešení podle jeho požadavků.
  3. http://www.okna-sevcik.cz/ -  na webu naleznete užitečné informace, jak si správně vybrat okno podle vašich představ. Vypracují vám řešení na základě vašich požadavků, zabezpečí dodatečné služby jako je likvidace oken, zednické úpravy a podobně. Připraví pro vás nejvýhodnější nabídku. Poskytují okna se sedmiletou záruční dobou a záruční a pozáruční servis.
  4. http://www.oknamacek.cz/ - firma se zabývá prodejem a montáží oken a dveří. Na webu naleznete široký výběr plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, interiérové dveře a garážová vrata. Hlavní činností firmy jsou výměny oken a dveří u starších domů, panelových bytů, domů a ostatních budov. Provádí i montáž do novostaveb. Výrobky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v pobočkách na celém území České republiky.
  5. http://www.geusokna.cz/ -  přehledně vypracovaný web, kde také najdete odpovědi na vaše otázky při výběru oken. Firma poskytuje zákazníkům špičkový výrobek, maximální odbornou péči, individuální přístup za rozumné ceny. Širokou nabídku produktů naleznete na jedné stránce, kam se dostanete jedním kliknutím.
  6. http://www.oknoplastik.cz/ -  společnost oknoplastik s.r.o plastová okna vyrábí, prodává a vyměňuje již několik let. Disponuje širokou nabídkou, nabízí rovněž dřevěná a dřevo-hliníková okna. Kladou důraz na kvalitu používaných materiálů. V on-line dotazníku vám rádi odpoví na vaše kladené otázky.
  7. http://www.vekra.cz/ - velice propracovaný web, kde najdete vše potřebné k realizaci vašeho snu. Jako zákazník máte jistotu o dodávce kvalitních produktů, bezproblémové realizace, spolehlivých a snadno dostupných služeb, úspory ve vytápění. Jako značka Vekra existují na českém trhu již 20let. Zákazníkům chtějí poskytnout maximální komfort služeb, ze kterých lze sestavit vlastní balíček vyhovující vaší představě.Demontáž a montáž oken, zednické práce, výmalba, doprava, likvidace odpadu, záruční a pozáruční servis.
  8. http://www.aokna.cz/ - společnost nabízí plastová, dřevěná okna a dveře, dřevohliníková okna, jejich doplňky a příslušenství. Současně vám poskytnou plno užitečných informací o konstrukční, technologické i obchodní problematice, o profilech a kování pro výrobu. Rady pak zúročíte při svém rozhodování, jaký typ vám bude vyhovovat.
  9. http://www.velux.cz/ - web vás navede jak správně vybrat střešní okno podle vašich představ. Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, firma vám nabídne atraktivní řešení. Výrobní sortiment společnosti tvoří různé typy střešních oken, světlovodů, rolet, žaluzii a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních. Nabízí rovněž řešení pro ploché střechy.
  10. http://www.sulko.cz/ - profesionálně vypracovaný přehledný web. Firma se zabývá výrobou a montáží oken, dveří již od roku 1993. Je to česká společnost, která se snaží být na špici kvality a technologické vyspělosti produktů. Nabízí systém řešení otvorových výplní pro náročné zákazníky v rodinných, bytových i panelových demech, dodávají i své produkty do administrativních a komerčních budov.

 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Stavba domu je velká investice, kterou si je třeba také užít!

Faktorů, které ovlivňují výběr stavebního materiálu, je dnes mnoho. Rozhodují nejen reálná kritéria, jako jsou...
více…

Chyby při zateplování domu

V současnosti je zateplování domů velkou módou, ale hlavně je jedním ze základních, energeticky úsporných...
více…

Stavba domu a stavební dokumentace, která je nezbytná

Pokud chcete jedinečný dům, najděte si čas na spolupráci s architektem, pokud chcete co nejrychleji bydlet a nemáte...
více…

Úspora energie, kterou zajistí rekuperátor vzduchu

Princip větrání s rekuperací zní velmi jednoduše, i když samotná technologie je trochu složitější. Otvorem ve...
více…

Nové způsoby větrání zabrání výskytu plísní a nebezpečných škodlivin

V celé dosavadní historii středoevropských staveb zajišťovala okna kromě své základní osvětlovací funkce...
více…

Rolety den a noc v sobě kombinují to nejlepší ze stínicí techniky

Konkrétně se způsobem regulace světla podobají žaluziím, průsvitné a zatemňovací pruhy připomínají materiálem...
více…

Rolety a žaluzie obléknou okna a zaručí soukromí v bytě

Rolety kdysi sloužily pouze jako stínící či zatemňovací prvek. O estetických kvalitách se u těchto...
více…

Plastová okna - výběr, údržba a výměna

U plastových oken je situace mnohem složitější z hlediska sortimentu vyráběných profilů. Jejich profily se liší...
více…

Moderní omítky - hlína, benátský a marocký štuk

Šaty dělají člověka a vnitřní omítky zase interiér. Některým lidem nejednou chybí dotek s přírodou; kousek z ní...
více…

Stavba terasy vyžaduje pečlivé plánování

Plánujete postavit u svého domu terasu? Výborný nápad, ale vše dobře zvažte a naplánujte, aby se z tohoto dobrého...
více…