Plastová okna? Informace o oknech

Jsou okna a okna. Jedny do domu pouze vpouštějí světlo, ty druhé mají charakter a tvoří výrazový prvek. Aby vaše hledání vedlo k úspěšnému konci, nabízíme vám seznam nejlépe hodnocených webů na internetu. Kde najdete veškeré informace k výběru kvalitních oken.

Plastová okna? Informace o oknech

Nejlépe hodnocené weby na internetu

Pokud si dáváte vyměňovat okna, nebo přemýšlíme nad novými okny, neměli bychom se zaměřovat pouze na to, jak budou okna působit na fasádě zvenku. Měli bychom myslet na to, že s okny více času strávíme z té opačné strany. Nic není otravnější, jako když se díváte z okna, a ve výhledu vám překáží dělící příčka okenního rámu. 

Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde najdete potřebné informace o oknech:

  1. http://www.okna-azmont.cz/ - otherm je značka, za kterou stojí největší český výrobce oken a dveří. Firma ručí za kvalitu dodaných produktů a na svá okna a dveře dává navíc záruku v podobě certifikátu garance původu. Vybere si zde plastová okna, plastové dveře, eurookna, dřevěná okna,  dřevěné dveře, hliníková okna a dveře. Stačí si vybrat.
  2. http://www.reinold.cz/ - web je přehledný a plný užitečných rad jak si vybrat okno nebo dveře, které budou vyhovovat vašim požadavkům. Firma s 18letou zkušeností s výrobou a montáží oken a dveří v ČR nabízí pro každého zákazníka řešení podle jeho požadavků.
  3. http://www.okna-sevcik.cz/ -  na webu naleznete užitečné informace, jak si správně vybrat okno podle vašich představ. Vypracují vám řešení na základě vašich požadavků, zabezpečí dodatečné služby jako je likvidace oken, zednické úpravy a podobně. Připraví pro vás nejvýhodnější nabídku. Poskytují okna se sedmiletou záruční dobou a záruční a pozáruční servis.
  4. http://www.oknamacek.cz/ - firma se zabývá prodejem a montáží oken a dveří. Na webu naleznete široký výběr plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, interiérové dveře a garážová vrata. Hlavní činností firmy jsou výměny oken a dveří u starších domů, panelových bytů, domů a ostatních budov. Provádí i montáž do novostaveb. Výrobky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v pobočkách na celém území České republiky.
  5. http://www.geusokna.cz/ -  přehledně vypracovaný web, kde také najdete odpovědi na vaše otázky při výběru oken. Firma poskytuje zákazníkům špičkový výrobek, maximální odbornou péči, individuální přístup za rozumné ceny. Širokou nabídku produktů naleznete na jedné stránce, kam se dostanete jedním kliknutím.
  6. http://www.oknoplastik.cz/ -  společnost oknoplastik s.r.o plastová okna vyrábí, prodává a vyměňuje již několik let. Disponuje širokou nabídkou, nabízí rovněž dřevěná a dřevo-hliníková okna. Kladou důraz na kvalitu používaných materiálů. V on-line dotazníku vám rádi odpoví na vaše kladené otázky.
  7. http://www.vekra.cz/ - velice propracovaný web, kde najdete vše potřebné k realizaci vašeho snu. Jako zákazník máte jistotu o dodávce kvalitních produktů, bezproblémové realizace, spolehlivých a snadno dostupných služeb, úspory ve vytápění. Jako značka Vekra existují na českém trhu již 20let. Zákazníkům chtějí poskytnout maximální komfort služeb, ze kterých lze sestavit vlastní balíček vyhovující vaší představě.Demontáž a montáž oken, zednické práce, výmalba, doprava, likvidace odpadu, záruční a pozáruční servis.
  8. http://www.aokna.cz/ - společnost nabízí plastová, dřevěná okna a dveře, dřevohliníková okna, jejich doplňky a příslušenství. Současně vám poskytnou plno užitečných informací o konstrukční, technologické i obchodní problematice, o profilech a kování pro výrobu. Rady pak zúročíte při svém rozhodování, jaký typ vám bude vyhovovat.
  9. http://www.velux.cz/ - web vás navede jak správně vybrat střešní okno podle vašich představ. Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, firma vám nabídne atraktivní řešení. Výrobní sortiment společnosti tvoří různé typy střešních oken, světlovodů, rolet, žaluzii a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních. Nabízí rovněž řešení pro ploché střechy.
  10. http://www.sulko.cz/ - profesionálně vypracovaný přehledný web. Firma se zabývá výrobou a montáží oken, dveří již od roku 1993. Je to česká společnost, která se snaží být na špici kvality a technologické vyspělosti produktů. Nabízí systém řešení otvorových výplní pro náročné zákazníky v rodinných, bytových i panelových demech, dodávají i své produkty do administrativních a komerčních budov.

 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sádrokarton není jen provizorní řešení, proto jeho obliba oprávněně roste

Sádrokartonové příčky mnozí považují za provizorní řešení, paradoxně pro jejich přednosti - rychlou a suchou...
více…

Správně zvolená stínící technika chrání před sluncem, sousedy i ztrátou tepla

Jsme nadšení z prvního jarního sluníčka, ale nadšení brzy opadne a najednou je těch paprsků příliš a domácí...
více…

Plochá střecha - kvalita, hydroizolace a životnost

Samozřejmostí současných střech je, že splňují svou prvořadou úlohu - ochranu interiéru před atmosférickými...
více…

Když omítka nedrží aneb Jak předcházet opadávání a trhlinám

Poruchy povrchů staveb nejsou bohužel nic neobvyklého. Ny mysli máme dva druhy problémů - odpadávání omítky a vznik...
více…

Stínící prvky v exteriéru - předokenní rolety, markýzy, markýzolety a plachty

Unavuje nás, skrýváme se před ním, a když už horka nemají konce, nejraději bychom jedním tlačítkem všechnu tu...
více…

Vybíráme interiérové ​​stínění

Dnešní trendy ve výběru stínící techniky směřují k půvabné barevnosti a vnitřní stínění nabízí množství...
více…

Vybíráme rodinný dům

Obytné domy patří mezi základní typy budov, které se v zástavbě vyskytují nejčastěji. Charakter obytné zástavby se...
více…

Výměníky tepla - deskové a spirálové

Výměníky tepla jsou zařízení, která zprostředkují výměnu tepla mezi teplonosnými médii (plyn, kapalina). Dělí se...
více…

Vzduchotěsnost stavby a její kontrola

Netěsnosti ve stavební konstrukci mohou výrazně ovlivnit tepelné ztráty, povrchové teploty, vlhkostní režim konstrukce...
více…

Základem každé stavby jsou dobré základy

Při návrhu základů platí, že optimální základové konstrukce jsou takové, které při nejmenší pracnosti,...
více…