Co je lepší - balzám, lesk nebo rtěnka?

Rty vždy zaručeně upoutají pozornost, proto se mnohé z nás snaží, aby byly co nejvíce sexy. Konečně, muži naše rty milují, takže je dobré znát každý trik, který je udělá ještě smyslnější. Takže, jak na to?

I ty nejobyčejnější rty se mohou za malé pomoci stát tou nejsvůdnější částí obličeje. Když toužíte, aby vás muž políbil, a chcete, aby vaše rty vypadaly tak svůdně, jak se jen dá, není to žádný problém. Chcete je mít smyslně sytě červené, nebo růžové, ale příroda se na vás vykašlala? Proto do nich nepotřebujete píchat botulotoxin a chodit k plastickému chirurgovi, jemné korektury, ke kterým vám pomůže kosmetika, si snadno uděláte i doma. Ze kterých si ale vybrat? Balzám, lesk nebo rtěnku?

 

Balzámem podtrhnete přirozenost

Když chcete rty zvláčnit, ale nechcete, aby byly příliš lesklé, a abyste neměli pocit, že toho na rtech máte nějak hodně, je pro vás tím nejlepším balzám. Dokonale rty chrání, hydratuje, ošetřuje a někdy jim také dodá jemnou barvu. V obchodech najdete balzámy s příchutí i bez, barevné, i bezbarvé. Stačí si jen vybrat.

U balzámů jde především o intenzivní hydrataci, kterou vám díky správnému složení a vyváženým prvkům, balzámy poskytují. Měly by obsahovat vitamíny a rostlinné výtažky a nejlepší je vybírat si balzámy bez syntetických konzervantů.

Některé balzámy mají i tu vlastnost, že pokožku na rtech zklidní, osvěží a krásně vyhladí. Jsou decentní a nádherně zvýrazní vaši přirozenou krásu. Rty zůstanou po použití balzámu mírně ligotavé a budou přitažlivé a navíc má balzám jednu skvělou vlastnost. Můžete jej obnovit kdykoliv a kdekoli, i bez zrcátka a stačí na to jediný tah.

 

Lesk pro smyslnost

Díky lesku se rty rozzáří a budou říkat jediné: polib mě. Perleťová konzistence je opticky zvětšuje a působí nesmírně svůdně. A přestože se lesk rychleji smaže, jeho aplikace je velmi jednoduchá.

Vybrat si můžete bezbarvé nebo jednobarevné lesky, s třpytkami, i bez nich a co se aplikování týče, i zde máte na výběr z více možností. V rychlosti to zvládnete s kuličkovým aplikátorem, pro ty s větší trpělivostí jsou zde různé aplikátory, například jemné štětečky. Lesk je i dobrým doplňkem k samotné rtěnce.

 

Rtěnka na zvláštní příležitosti

Rtěnka je kosmetickou pomůckou, kterou dámy používají již století. S jejím nanesením je třeba si více pohrát, což zabere delší čas, výsledek je ale nedocenitelný. Dodá rtům život, ztracenou vitalitu a ukáže a zvýrazní to, co je na nich pěkné. Vybrat si můžete z matných, které můžete doplnit leskem na rty nebo již přímo takových, které tuto složku obsahují.

Se rtěnkou buďte opatrné. Pokud chcete mít výrazný make-up, na tváři si zvýrazněte vždy jen jednu věc. Jsou to buď rty, nebo oči. Nikdy nezvýrazňujte obě, protože budete působit jako maska. Pokud už se rozhodnete pro výrazné rty, vyčarujte si na tváři dokonalost.

Vybírejte si dlouhotrvající rtěnku, která se nerozmazává a která rovněž pokožku hydratuje a dodává jí výraznou barvu. Pokud se vám nechce často si rtěnku obnovovat, kupte si jednu voděodolnou a v těchto měsících také s ochranným faktorem a vitamíny.Doplňujte ji konturovací tužkou, díky níž můžete zakrýt případné nedostatky. A budete tak vypadat jako královna. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


BIO kosmetika nejen pro ekologičky

V poslední době se s bio-produkty jakoby roztrhl pytel. Pokud nejsi "bio", jako kdyby si ani neexistoval.   Co však...
více…

Čistící pleťové masky z vaší ledničky

Naše pleť si toho vytrpí opravdu hodně. Každý den je vystavována nejen povětrnostním podmínkám, slunci a chladu,...
více…

Jak chráňit svou pleť před zimou!

Ne každý z nás má rád zimu. V zimě si na sebe musíme nahromadit několik vrstev oblečení, abychom nezmrzli. Navzdory...
více…

Zkrášlete se pomocí ovoce a zeleniny!

V naší domácí zahrádce se začíná objevovat mnoho druhů ovoce a zeleniny, které jsou vynikajícím zdrojem...
více…

Jak se rychle a správně nalíčit?

I vy patříte do skupiny pracujících žen, které nemají každé ráno čas trávit půl hodiny před zrcadlem? V tom...
více…

Kosmetické problémy? Vitamíny na ně!

O vitamínech a jejich potřebnosti pro naše tělo se píše často. Málokterá z nás si však uvědomuje, že vitaminy a...
více…

Ovoce z košíku pro vaši krásnou pleť

Během letních měsíců si více než kdykoli můžeme dopřát čerstvé ovoce přímo ze zahrady. Jejich konzumací však...
více…

Pět hříchů proti pleti

Krásná a dokonalá pleť, pokud nám nespadla přímo z nebe, vyžaduje hodně námahy a péče. Denně jí však, někdy...
více…

Plody podzimu pro domácí pleťové masky

Podzim je ideálním obdobím plným čerstvé zeleniny a ovoce, ze kterých si snadno vyrobíte pleťovou masku právě pro...
více…

Jak rozmazlovat svou pleť?

Říká se, že oči jsou zrcadlem do duše, naše pleť je zase odrazem našeho života. Obzvlášť my ženy si na ni velmi...
více…