Efektivní organizace vzdělávacích kurzů? Využijte online rezervační systém

Vzdělávání neodmyslitelně patří k našim životům. A to nejen v rámci školního systému. Kurzy celoživotního vzdělávání, jazykové kurzy nebo odborná školení nás provázejí i v průběhu budování kariéry či rozšiřování pracovních kompetencí. Z pozice poskytovatele takového vzdělávání bychom se měli snažit najít co nejrychlejší a nejefektivnější cestu, jak potenciálním účastníkům zprostředkovat všechny potřebné informace. A v neposlední řadě také to, aby se na naše kurzy mohli snadno přihlásit. Právě tato organizační složka realizace kurzů nám často zabírá více času, než bychom chtěli.

 

Chcete-li se plně soustředit na tvorbu obsahu nebo přípravu na zvídavé dotazy svých svěřenců, popřemýšlejte nad nejlepším rezervačním systémem, který velkou část agendy převezme za vás!

Získejte více času pro sebe i své klienty

S online rezervačním systémem můžete proměnit organizaci kurzů a správu rezervací v automatizovaný proces. Nemusíte se tak už starat o telefonáty nebo e-maily týkající se rezervací a dotazů na volné kapacity. Budete se tak moci plně soustředit na přípravu materiálů a vytváření kvalitního obsahu pro vaše kurzy. Právě prostor pro vylepšování obsahu a vyšší přidanou hodnotu kurzů vás může vyhoupnout před konkurenci.

Jednoduché rezervace a řešení náhradníků

Snadnější proces rezervace se rychle stane vítaným benefitem u vašich účastníků, kteří budou mít možnost vybrat si z nabízených kurzů a termínů online z pohodlí domova. Díky jednoduchému a intuitivnímu rozhraní rezervačního systému Reservanto si mohou rezervovat své místo v přehledném kalendáři s lekcemi či kurzy a stejně tak využít možnosti platby předem, což vám usnadní správu financí a umožní plánovat podnikání s jistotou, že případné „odpadnutí“ váhajících vám finančně neublíží.

 

Stává se vám, že se lidé odhlašují a vaše vytíženost tedy není optimální? Online rezervační systém Reservanto automaticky sleduje kapacity jednotlivých kurzů. Systém zajistí, že všechny vaše termíny budou plně využity díky možnosti zapsání náhradníků, kteří jsou o případném uvolnění místa informováni. Následně se mohou automaticky registrovat na volná místa, čímž se zajistí maximální obsazenost kurzů a minimalizuje se riziko finančních ztrát.

 

Vyzkoušejte rezervační systém pro své podnikání Nemáte zatím s online rezervacemi zkušenost? Nevadí! Vyzkoušejte si rezervační systém zdarma po dobu 3 týdnů ve svých podmínkách a poznejte na vlastní kůži všechny benefity, které vám z Reservanto plynou. S automatizací rezervací a správou účastníků online získáte více času na to, co je skutečně důležité – poskytování kvalitního vzdělání a odborných znalostí vašim klientům.

 

comments powered by Disqus