Jak vybrat hodinky Garmin? Podle recenzí a testů

Milovníci chytrých hodinek pozor ! Zapomeňte na nudné hodinky, které ukazují pouze čas. Vstupte do světa inovací, kreativity a úžasných funkcí s chytrými a sportovními hodinkami od Garmin! Stejně jako se mobilní telefony staly nedílnou součástí našeho každodenního života, tak i tyto multifunkční hodinky nás provázejí v našich dobrodružstvích.

Už jste si zvykli na to, jak vám měří tep, sledují váš spánek, poskytují upozornění a navigaci pomocí GPS? Pak je čas zamyslet se nad tím, jestli byste nechtěli svoje staré hodinky vyměnit za něco lepšího. A pokud teprve uvažujete o pořízení svých prvních chytrých hodinek, pak máme pro vás skvělé tipy!

Začneme tím, že se zaměříme na jednu konkrétní značku - Garmin. Tento osvědčený a oblíbený výrobce patří mezi špičku ve svém oboru a nabídka jeho produktů je opravdu pestrá. Proto jsme pro vás připravili přehled nejlepších modelů Garmin hodinek:

 

  1. Garmin fenix 7 PRO Solar -    vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM)
  2. Garmin Venu 2S Light Gold - dámské, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání
  3. Garmin Epix Sapphire Titan - pro přesné určení polohy nabídnou hodinky GPS, GLONASS i GALILEO


Ať už si vyberete jakýkoliv z těchto modelů, s hodinkami Garmin se stanete součástí komunity nadšenců, kteří oceňují kvalitu, spolehlivost a inovace této značky. A pokud stále váháte, nebojte se porovnat ještě s dalšími značkami a najít ten pravý model přesně pro vás.

Tak co říkáte? Připraveni objevit nové možnosti se svými budoucími chytrými hodinkami od Garmin?

Tréninkové funkce s grácií a šmrncem

Jednotlivé základní funkce a senzory dnes nabízejí celou řadu pokročilých možností, které vám pomohou stát se mistrem ve svém oboru. Představte si, že vaše hodinky dokážou analyzovat zóny srdečního tepu, sledovat intenzitu aktivity, úroveň stresu či laktátový práh - to je jako mít osobního trenéra na dosah ruky!

 

A to není vše! Vaše hodinky dokážou také vyhodnocovat efekt a dopad ukončeného tréninku, vytvářet statistiky tréninkové zátěže a intenzity či odhadnout potřebný čas na regeneraci. A co teprve sledování spánku a jeho kvality, frekvence dýchání nebo okysličení krve (PulseOX) - váš malý zázrak na zápěstí vás bude znát lépe než vy sami!

 

Zajímavost na vrcholu zajímavostí je funkce Body Battery – ta sleduje stav vašeho organismu a jeho kapacity jako by šlo o stav baterie v mobilu. To je přeci geniální, nemyslíte?

Nejprodávanější Garmin hodinky na trhu

Nejprodávanější hodinky značky Garmin na trhu podle portálu Heureka.cz

 

Další funkce plné radosti

Hodinky skrývají i velké množství dalších funkcí, které vás budou bavit a usnadní vám život. Například kompas, kalendář, lunární fáze či tachymetr. A co teprve Wi-Fi nebo multimédia! Možností je opravdu nespočet.

 

Samozřejmě ne všechny hodinky Garmin mají veškeré zmíněné funkce. Některé z nich mohou nabízet jiné či velmi specifické možnosti. Ale obecně platí, že chytré hodinky Garmin nabízejí obrovský potenciál a kvalitu i přesnost funkcí na vysoké úrovni.

Hodinky Garmin pro každý sport a použití

Garmin nabízí široký sortiment hodinek, který uspokojí potřeby každého sportovce či nadšence do určité aktivity.

Běžci mají na výběr z široké řady modelů Forerunner - se kterýmikoli z nich rozhodně uděláte radost svým nohám! Ale i ostatní hodinky Garmin vám poskytnou spolehlivou podporu během tréninku.

 

Univerzálním hrdinům doporučujeme multisportovní hodinky jako jsou modely řady Forerunner, Fenix či Venu.

Plavci a milovníci vodních sportů mohou sáhnout po modelech Quatix, potápěči pak po hodinkách z řad Tactix či Descent. Námořní kapitáni a jachtaři také ocení modely Quatix, zatímco ti nejnáročnější si mohou vybrat MARQ Captain.

 

Golfisté se mohou spolehnout na většinu modelů Garmin, ale pro ty opravdu náročné je tu speciální model MARQ Golfer.

Vojáci, průzkumníci a lovci budou nadšeni z hodinek řady Tactix. Skvělé možnosti u Garmin najdou i letci, turisté, atleti a další sportovci. Takže ať už jste kdo jste nebo děláte co děláte, s hodinkami Garmin budete vždy spokojeni!

 

comments powered by Disqus