Ženy, pozor na výběr parfému, parfém odhalí váš charakter

Nejen vaše ústa, ale i vůně umí mluvit. Uvědomujete si vůbec, že výběrem vůně můžete ovlivnit i svůj vztah s okolím? Ano, přesně o tom bude náš článek. Dozvíte se v něm, co o svých nositelích vypovídají oblaka vůně, kterými se zahalují. Nebo odhalují?

vůně, parfém, ženy, charakter ženy

Žádná nebo mýdlová vůně

Ženy, které nepoužívají žádnou vůni nemusí být hned řazeny mezi "ošklivá káčátka". Většinou jde o zaryté zastánkyně přírody, přirozenosti a vzhledu nepřikládají důležitý význam. Nejsou náročné ve výběru partnera, spokojí se s tím, co přijde. Dominantní ve vztahu jsou ale ony a muž je většinou pod pantoflem. Velmi špatně snášejí čistě ženský kolektiv a trvá jim i půl roku, dokud si nějakou ženu připustí k tělu. Bývají nepříjemné a příliš ambiciózní, co se práce týče.

Čistá svěží vůně

Jde o typy žen, které si zakládají na spojení ženské a krásy také vnitra. Nesnaží se zaujmout jen zevnějškem, ale i svým smyslem pro humor a tím, v čem vynikají. Nerady jsou středem pozornosti, ale to neznamená, že jsou introvertky. Potřebují cítit uznání a obdiv. Nikdy se o muže nesnaží, vědí totiž, že on si jich v davu všimne díky jejich křehkosti a zranitelnosti. Netlačí v ničem na pilu a jsou výbornou oporou, když to člověk potřebuje nejvíce.

Květinová vůně

S květinami se spojuje jednoduše romantika a jinak to není ani v případě vůně. Většinou po ní sahají dívky nebo ženy, které nemají velmi velké sebevědomí. Snaží se přispět k ženskosti. Preferují spíše klasický styl života s přesně vymezenými pravidly. Občas jsou naivní, jindy nespoutané. V důležitých otázkách ale nevědí, co chtějí. Jsou maximálně závislé na mužích a tak by to podle nich mělo být. Jediné, co je jejich životní cíl, je rodina. Špatně se vyrovnávají s prohrami a nedokáží mít životní nadhled.

Sladká vůně

Sladká vůně charakterizuje ženy, které neustále o něčem sní. Rady se staví do pozice něžné ženy, kterou by si měl muž hýčkat. Milují, když se o ně muž stará, potřebují neustálé překvapení, impulsy. Zároveň jsou to ženy, které se rády ukazují. Tyto ženy se musí neustále obklopovat muži, milují flirtování a v otázkách vztahů jsou nejisté. Nevědí, co chtějí ani v životě, ani ve vztahu. Žijí ideálem a zapomínají na realitu.

Ovocná a tropická vůně

Jde o ženy, které v sobě mají neskutečný temperament a chuť žít. Neznají výmluvy a bezhlavě se vrhnou do čehokoliv. Vyhýbají se lidem, kteří je obírají o energii, chtějí na sobě neustále pracovat a stanoví si životní mety, kterých chtějí dosáhnout. Jsou náročné ve výběru mužů, protože potřebují být s ním sehrané v otázkách soukromí a intimity. Jsou bláznivé v soukromí a odpovědné v práci a v postoji k rodině.

Kořenitá dřevitá vůně

Noční pták a zároveň žena, která touží neustále provokovat. Zahrává si často s city mužů, ale ne záměrně. Jediné, po čem touží, je líbit se každému, kolem kterého projde. Zvyšuje jí to sebevědomí, čímž se jí lépe žije. Věří si pak i v kariéře, v důležitých rozhodnutích a nezná odmítnutí. Takové ženy se dostanou velmi daleko a většinou uloví krásného zabezpečeného muže.

Orientální vůně

Vůně orientu se spojuje se ženami, které se snaží odlišit od průměru. Pochopit je, je náročné, jde o velmi osobité osobnosti, které jsou duchovně založené. Vše nechávají na mužích a musí se jim zcela podřídit. Stačí jediný přešlap a dají mu to pocítit. Na život nejsou vůbec náročné. Nepotřebují kariéru, ani cestovat a užívat si. Dokonce nejsou ani materialistky. Potřebují mít kolem sebe co nejvíce lidí, velké rodiny a rády se vrtají v problémech a vztazích jiných. To je naplňuje nejvíce.

Pánská vůně

Nemusíte se bát, pokud si dá žena pánský parfém, neznamená to, že je mužatka. Jde o nový trend stávkování proti naivním ženám, které nic nedokázaly. Po této vůni nejčastěji sáhnou vyspělé ženy, zralé ženy, které se cítí někde jinde. Jsou silné, sebevědomé a je jim jedno, kdo si co o nich myslí. Jsou si vědomy, že na jejich těle pánská vůně vyzní velmi rafinovaně a že si tím připoutají muže, kteří jsou náročnější, zodpovědnější, náruživější a budou si jich vážit takových, jaké jsou.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Velká prsa je třeba sportem posilovat, aby neztrácela tvar a pevnost

Velká prsa, to není jen sexy vypadající postava, ale také větší starosti. A nemyslíme tím jen starosti, které...
více…

Co nezapomenout, když jdeme na pláž?

Co vzít s sebou na pláž? Určitě opalovací krém, to je základ. Ale před sluncem je třeba ochránit nejen kůži, ale...
více…

Muži ocení spíše menší a pevná prsa, než velká a povislá

Pevná prsa i ve zralém věku? Bez cvičení a tělové kosmetiky to nepůjde. Sice reklamy na různých tubách krémů...
více…

Nehty oživí tmavé laky, nebojte se ani hodně temných barev

Ohoďte francouzskou manikúru a nalakujte si nehty tmavými barvami. Uvidíte, jak temně modrý nebo černý lak vám bude...
více…

Nehody při líčení snadno napraví triky profesionálních vizážistů

Kalamity nejsou jen přírodní jevy. Kalamita vás může potkat i při tak banální činnosti, jako je líčení obličeje....
více…

Zápach z nohou odstraní čajová kúra, levandulový olej nebo jedlá soda

Zápach z nohou často provází nohy mužů. Ale ani ženy nejsou této hodně nepříjemné záležitosti často ušetřeny....
více…

Dětský pudr jako antiperspirant, suchý šampon, ale také prevence podráždění voskovou depilací

Dětský pudr je součástí téměř každé výbavy v rodině, kde jsou malé děti. Ale nemusíte na něj zanevřít ani...
více…

Jak pečovat o kudrnaté vlasy?

Ženy, které mají rovné vlasy často závidí těm s vlasy kudrnatými a naopak. Často chceme, co nemáme. Ale my se v...
více…

Hubnutí pomocí tlakových zábalů vám pomůže i s celulitidou

Nadváha a celulitida jdou často u žen ruku v ruce. Proto je dobré, řešit oba neduhy zároveň. Výhodou je, že...
více…

Jak se rychle zbavit pupínků, chloupků a bledé pleti?

Chystáte se na schůzku s partnerem a řešíte na poslední chvíli vzhledové nedostatky? Tak na to rychle zapomeňte! Co...
více…