Styl > Móda >

Co by nemělo chybět ve skříni moderního muže?

Většina žen má školu oblékání v hlavě. Ale co muži? Vystačí rifle a tričko? Ani zdaleka a ne! Na to nemusíte, milí muži, být zrovna módní ikony, abyste věděli, že vaše skříň potřebuje několik druhů oblečení. A co v té vaší šatní skříni nemělo chybět?

muži, oblečení, sako

Košile

Základní kus v pánské šatně. Košile jsou vhodné pro práci, pro obchodní jednání, pro posezení v baru nebo pro letní párty na terase. Košile lze nosit kdykoliv a pro každou příležitost a každou sezónu. Při výběru zkontrolujte správný střih. Pro štíhlou postavu zvolte střih Slim Fit, pokud jste silnější, volte klasický střih košile. Nezapomeňte na pohodlí! Je důležité, aby vaše košile seděla hlavně v ramenech a kolem krku. V neposlední řadě je zde materiál. Ten by měl být nemačkavý, lehký a vzdušný - někdy totiž strávíte celý den v košili a mít propocené podpaží, to není nic příjemného. Základním pravidlem pro pány v oblecích je vždy jen dlouhá košile. Na krátký rukáv pod sakem zapomeňte!

Sako

Sako má nenahraditelné místo v pánské šatně. Každý správný muž by měl mít alespoň jedno. Nepápejte tento kus jen jako součást obleku, ale samostatně. Pracuje elegantně, profesionálně a občas i neformálně. A to je jeho kouzlo. Zatímco oblek často imponuje předepsanou uniformou, sako poskytuje prostor pro vyjádření osobnosti a stylu. Stejně jako u obleku, i při výběru saka je důležité dbát na střih, kvalitu materiálu, barvu a detaily, které ho mohou vyzdvihnout.

Tričko

Dnes jsou trička k dispozici v různých variantách: klasické, úzké, polo, dlouhé či nadrozměrné. Pokud zvolíte polo, budete elegantnější. Tričko je také vhodné v kombinaci s opaskem a stylovými botami, ale také vhodné k teplákům pro běžné domácí oblečení.

 Kalhoty 

Výběr je na vás, v závislosti na tom, na co se cítíte pohodlněji. Kalhoty jsou určeny pro pracovní setkání, práci, párty nebo posezení s kamarády. Nezapomeňte na příslušné příslušenství, jako je kvalitní pásek. Rifle jsou těžká klasika pro procházky po městě nebo v kombinaci se stylovou košilí. Můžete si vybrat klasické džíny nebo džíny s nízkou džínovinou, které se v posledních letech staly hitem. A v neposlední řadě existují tepláky, které dokonce mají svůj styl. Navíc pro spourtu mužů tepláky značí pohodlí.

Vysoce kvalitní boty

Obuv je důležitou součástí pánské módy. Vhodná obuv doplňuje váš celkový vzhled a člověk určitě nebude mít jeden typ. Stylové tenisky nebo pantofle mohou být použity pro příležitostné oblékání, pro běžné nošení nebo jen pro město nebo bar. Atletická obuv také zahrnuje fitness nebo sportovní aktivity, jako je běh, fotbal a tak dále. Použijte boty nebo polobotky pro více formální příležitosti, ale také pro oblek nebo rifle.  Dávejte pozor na to, že boty tvoří člověka. Obuv může skutečně mnoho prozradit o svém majiteli.

Doplňky

Pásky, hodinky, brýle, náramky, čepice, tašky, kravaty, ... To všechno dělá ještě z muže ještě atraktivnějšího člověka. Záleží na celkové výzvě. Kombinujte, ale nepřehánějte. Dejte své obyčejné košili život stylovým hodinkami nebo náramkem.

 

comments powered by Disqus