Je lepší autopůjčovna než vlastní vůz?

Dobře víte, že auto vám udělá celkem zásadní díru do rozpočtu. Proto ho taky nemáte, tohle zvládáte i sami. Nebo vozidlo máte. Pak mlčíte, platíte a trpíte. A auto jezdí. Jakmile se rozhodne s touto činností skončit a stát se výlučnou statickou okrasou vašeho příbytku, tak poctivě pošlapete na nejbližší nádraží, a to pravidelně, protože pod polštářem byste našli možná tak mola, ale rozhodně ne finanční rezervu na opravu. Oni ten spoj zrušili? Aha. Tak vlak. Dvacet minut zpoždění? To šéfovi asi nevysvětlíte.

Je lepší autopůjčovna než vlastní vůz?

Proč si vozidlo půjčit?

Tak že byste se došli domů přezout do těch nových běžeckých bot, co vám netknuté odpočívají ve skříni už od Vánoc (předloňských), a vzali to pěšky. Stejně hodláte něco dělat se svou fyzičkou.

 

Sebe klidně z gauče zvedněte, ale nejdřív zvedněte telefon. A volejte Dobrou autopůjčovnu. Vůz vám totiž půjčíme a ještě ho za vámi sami přivezeme. S jeho vrácením spěchat nemusíte, smlouva může znít i na dobu neurčitou. Jsme shovívaví i vůči tomu, že si náhle uvědomíte, že byste si automobil potřebovali ještě nechat a požadovanou dobu obratem prodloužíme.

 

Auto, které bude dočasně vaše, můžeme vybavit i šikovnými vychytávkami navíc v podobě třeba GPS navigace nebo střešního nosiče. My vás jenom prosíme, abyste nám ho nedovybavili o cigaretový odér, každé naše vozidlo je takový předvoj antikuřáckého zákona a rozhodně v něm inhalaci nikotinu netolerujeme.

 

V čem vám pomůže Dobrá autopůjčovna?

Mnoho dalších pravidel od nás nečekejte, vůz poskytujeme komukoli, na libovolnou potřebnou dobu a kdekoli, můžete s ním i do zahraničí. Protože sídlo svojí půjčovny aut máme v Brně, konkrétně necelých deset minut od centra, můžeme na delší trasy naúčtovat příplatek stanovený na kilometr (přečtete si více o službách v Brně). Nedá se nic dělat, až se naučí auta jezdit na vodu, rozhodně vám dáme vědět.

V čem vám pomůže Dobrá autopůjčovna?

A to nejlepší na konec: Ve Fabii vás sveze i vaše osmnáctiletá neteř. V BMW vás svezeme my. Tedy my přímo ne, my budeme sedět v kanceláři a starat se o další spokojené klienty, za volant usedne náš řidič. A pokud chcete dělat na své přátele dojem a vyzkoušet si, jaké by to bylo vlastnit na účtu zůstatek o několik nul vyšší a díky tomu rozsáhlý vozový park, automobil jsme vám schopni, v případě, že jej tedy máme volný, také v průběhu půjčky vyměnit za jiný.

 

Co když si vozidlo bude chtít „půjčit” mimo vás ještě někdo? Pro tyto případy jsme pojištěni a bereme na sebe řešení situací, jako jsou nehody nebo krádeže.

 

Jak si tohle všechno můžete dovolit? Uvažujeme ekonomicky, proto o sobě chceme směle tvrdit, že jsme opravdu levnou autopůjčovnou. Chce to zkrátka tým lidí, v němž každý přesně ví, co má dělat, svěřené úkoly splní a v podobě kontroly dostane zpětnou vazbu. Jen tak může jakákoli organizace fungovat efektivně. A my se těmito jednoduchými zásadami řídíme. Děláme to, co máme. Neplýtváme časem ani prostředky na zbytečné úkony a nemáme manažera i na organizaci propisovaček na stole.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Ochrana vašeho auta je důležitá

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak je vaše milované auto zabezpečené? Možná si říkáte, že vašeho miláčka...
více…

Chcete ušetřit na povinném ručení? Podat výpověď je snadnější, než si myslíte

Čím dál více řidičů zjišťuje, že i na povinném ručení mohou výrazně ušetřit. Online kalkulačky řidičům...
více…

Současný super hit – kamery do auta!

Stále častěji jsou auta vybavována palubními kamerami, a to z mnoha důvodů. Jedním z nich je možnost zachytit na...
více…

Nokian Tyres: Prémiové pneu s finským DNA

Firma Nokian Tyres je odbornou veřejností i řidiči právem uznávaná jako specialista na výrobu zimních pneumatik. Není...
více…

Jak zajistit svému plechovému miláčkovi dokonalý lesk

Snem každého motoristy je dokonale se lesknoucí auto s povrchem, který ze všeho nejvíce připomíná zrcadlo, a za...
více…

Vybavujete si autodílnu? Na co nezapomenout

Mít k dispozici prostory pro autodílnu je skvělé, samy o sobě ale nestačí. Dílnu je třeba si také vybavit. Co to...
více…

Vůně do auta Truckin Fresh Peppermint

Kabina nákladního vozu, to je pro profesionální řidiče takřka druhý domov. A domov, to je i typická vůně, která ho...
více…

Vůně do auta Otto Fresh Fresh Bloom

Chcete mít příjemně voňavé auto a nechcete v něm žádné houpací dekorace? Vyberte si k provonění a...
více…

Vůně do auta Otto Fresh Cucumber Melon

Výběr vůně do interiéru auta nemusí být vždy lehká volba. Pokud ale vyberete jednu z vůní americké jedničky na...
více…

Vůně do auta Otto Fresh Clean Breeze

Svěží a neotřelá vůně v interiéru auta, to nemusí být viditelná a pohupující se placka na provázku, která hyzdí...
více…