Styl > Móda >

Kde koupit kvalitní spodní prádlo?

Spodní prádlo je typ oblečení, který nepatří mezi ty nejčastěji kupované. Nicméně, pokud si už spodní prádlo kupovat jdete, dbejte na to, aby bylo co nejpohodlnější. Nikdo se přece nechce celý den cítit špatně, protože ho svírá spodní prádlo, protože si koupil nesprávný model či velikost. Najít si vhodné spodní prádlo není v dnešní době již ničím složitým. Jakmile znáte svoji velikost spodního prádla, stačí si už jen vybrat z nespočtu modelů, které nabízí dnešní trh. Nejčastěji si kupujte spodní prádlo v obchodech, které se na tento prodej specializují. Ať už nakupujete dámské prádlo, čili podprsenku a kalhotky, nebo mužské prádlo, čili boxerky a slipy, znalost vašeho typu těla vám může nesmírně pomoci. 

oblečení, muži, ženy, spodní prádlo, kalhotky, výběr spodního prádla
Zdroj obrázku: fiphoto / Shutterstock.com

Jak postupovat před koupí spodního prádla? 

  1. Změřte si pas a boky - pokud víte, jaké máte rozměry svého pasu a boků, dokážete si najít vhodné spodní prádlo - ať kalhotky nebo boxerky. Pokud své míry neznáte, změřte si svůj pas a nejširší část přes boky a míry si zapište, abyste je mohli použít i při příštím nákupu spodního prádla.
  2. Pevný elastický materiál - nikdo nechce, aby ho celý den vyrušovalo nepřizpůsobivé spodní prádlo. Vybírejte si proto takové spodní prádlo, které bude mít v pase pevnou gumu, abyste si byli jisti, že vám zůstane celý den na svém místě.
  3. Bavlněné spodní prádlo - bavlna je královnou mezi materiálem na výrobu spodního prádla. Právě z bavlny vzniká nejpohodlnější spodní prádlo, protože právě bavlna je prodyšná. To znamená, že vaše spodní prádlo nebude pohlcovat vlhkost a držet ji hodiny v sobě. Spodní prádlo tak nebude zpocené a nebudete muset řešit různé bakteriální a kvasinkové infekce, způsobené špatným materiálem. Z důvodu možnosti infekce kvasinkami je bavlněné prádlo zvlášť dobrou volbou pro ženy.
  4. Syntetická tkanina - i když prodyšnost kalhotek z bavlny je lepší, pod oděvem ne vždy vypadá tak, jak bychom chtěli. Pokud nosíte často obtažené oblečení, vyberte si kalhotky vyrobené ze syntetického materiálu. Ujistěte se však, že v rozkroku bude vaše podšívka vyrobená z bavlny, abyste si zajistili pohodlí po celý den.
  5. Hedvábné spodní prádlo - uschovejte si ho pro zvláštní příležitosti. Hedvábné spodní prádlo má určitě luxusní a sexy vzhled, ale nedýchá tak dobře jako bavlna. To znamená, že ve spodním prádle je větší pravděpodobnost zachycení vlhkosti, což může vést k infekcím. Hedvábné spodní prádlo používejte pouze při zvláštních příležitostech, abyste se cítili pohodlně. Platí to i pro jiné druhy luxusního spodního prádla, jako je třeba krajka.
  6. Boxerky - pokud máte tendenci se hodně potit nebo jste náchylní na vyrážky či odřeniny, boxerky umožňují lepší proudění vzduchu během celého dne v práci. Nejlepší boxerky pod oblečení jsou ty, které jsou kratší a s napnutým pasem. Nicméně, boxerky nejsou nejlepší volbou, pokud nosíte obtažené kalhoty, či rifle.

Rady pro výběr spodního prádla

Vybírání spodního prádla není složité, pokud se mu věnujeme pravidelně. Nepodceňujte proto výběr kalhotek či boxerek. Je to část oděvu, kterou nosíte komplet celý den, měla by být proto co nejkvalitnější a nejpohodlnější. Dbejte proto při výběru vašeho nového spodního prádla na naše užitečné rady.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Jak si udržovat vousy ve skvělé kondici?

Bradka a udržované vousy, to je symbol mužnosti. Ale někteří muži si pletou symbol mužnosti se symbolem...
více…

Rty poškozují některé rtěnky, ale také olizování a nedostatek vitaminů

Péče o rty, to nejsou jen voňavé balzámy, které sice okamžitě dodají rtům svěžest a atraktivitu, ale dokonalé...
více…

Rozchod neznamená jen odstěhování ex partnera, ale také jeho výmaz ze sociálních sítí!

Dříve se říkalo rozchod od stolu a od lože, nyní by to chtělo dopsat, že i od sociálních sítí. Jak je dnes...
více…

Hubnutí za pomoci šperků

Pro hubnutí je důležitý pohyb a k němu adekvátní jídelníček. O tom není pochyb, ale ke štíhlé postavě může...
více…

Zapomínání nemusí vždy znamenat neurologickou chorobu, stačí když vám chybí vitamin B12

Zapomínáte a jste hodně chaotičtí? Nehledejte za tím hned závažnou neurologickou chorobu. Možná jste jen nevyspalí,...
více…

Dna miluje muže, maso a alkohol

Dna je nemoc, o které se příliš nemluví. Ale je známá již od starověku jako "nemoc králů". Navíc, příznaky lze...
více…

Rady pro muže, kterým se nedaří v milostném životě

Základem šťastného partnerského vztahu je souhra v posteli. Možná je to trochu kontroverzní tvrzení, ale průzkumy...
více…

Ryby jsou zdravé, ale pozor na ty z kontaminovaných vod!

Jsou opravdu ryby zdravé a pro všechny? Konzumace ryb se mnohdy doporučuje kvůli jejich vysokému obsahu omega-3 mastných...
více…

Nepravidelná menstruace a vlivy, které ji způsobují

Nepravidelná menstruace není u mnoha žen nic neobvyklého. Ideální by bylo, kdyby opravdu začínala pokaždé za 28 dní...
více…

Termín menstruace lze ovlivnit léky, ale i přírodními prostředky

Menstruace je pravidelnou součástí života žen a dívek do jejich puberty až do období klimakteria. Jenže,...
více…