Které půjčky stojí za pozornost?

V dnešní době se stává poměrně nereálným úkolem dokázat poplatit všechny výlohy potřebné pro život z vlastních kapes. Není žádým tajemstvím, že ceny všeho kolem nás rapidně stoupají a podle posledních průzkumů se zdá, že od tohoto trendu jen tak neustoupí. Jak se lidé mají v takových situacích zachovat? Nejčastěji se rozhodnou své potřeby financovat s pomocí půjček.

Které půjčky stojí za pozornost?

Jenže jste si určitě všimli, že společností, které půjčky poskytují, je dnes na trhu opravdu celá řada a pro člověka bez znalostí v oblasti financí může být velice složitým úkolem se ve změti nabídek vyznat. Přesně kvůli tomu vznikl tento článek, který si klade za úkol poradit všem čtenářům, do jakých půjček se vyplatí vložit svá očekávání. Připraveni na zisk nových informací? Pokud ano, rozhodně pokračujte k dalším řádkům.

Jaké půjčky dnes frčí?

  • půjčky od Zonky

  • půjčky od Zaplo

  • půjčky od Cofidis

V posledních letech začínají bankovní společnosti pomalu upadat a na jejich místo na výsluní se dostávají společnosti nebankovní. Jejich hlavní výhodou je velice jednoduché vyřízení pomocí internetu a také časové údobí, ve kterém mají klienti možnost peníze získat. Pokud potřebujete získat velice rychle finanční záplatu, je pro vás Zonky půjčka tou nejlepší možnou volbou. Jaké benefity Zonky dále přináší? Za výhodu se dá určitě počítat široké finanční rozpětí, které si může každý z vás půjčit.

V podstatě se můžete pohybovat v mantinelech od 20 000 Kč do 750 000 Kč. Pomocí těchto peněz tak můžete poplatit výlohy spojené s běžným životem, když zrovna čekáte na výplatu a nemáte dostatek financí, nebo klidně můžete financovat rozsáhlou opravu vašeho bydlení. Dále na vás čeká výhodný úrok, který není u nebankovních společností až tak častý. Dokonce se v mnoha případech vyrovná i úrokům bankovních společností.

Vyřízení žádosti proběhne opravdu velice rychle, takže můžete začít s penězi téměř okamžitě manipulovat, což vám ušetří mnoho dalších starostí. Pokud byste náhodou získali větší finanční obnos na splácení dříve, než jste původně plánovali, nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků za předčasné splacení půjčky. To určitě hodně z vás také ocení.

Proč Zaplo?

Další skvělá nebankovní společnost, která rozhodně stojí v našem článku za zmínku, je Zaplo. Půjčka od Zaplo se hodí pro všechny z vás, kteří potřebují zaplatit složenky v okamžiku, kdy na bankovním účtu stále ještě nepřistála pravidelná měsíční výplata. Můžete si půjčit peníze v rozmezí od 1 000 Kč do 30 000 Kč, pomocí nichž poplatíte vše potřebné a s úderem výplatního dne celou částku zase splatíte poskytovateli. Dále můžete Zaplo využít v případě, že se vám rozbije vozidlo, kterým se dopravujete do zaměstnání. Peníze dostanete včas a můžete začít problém hned řešit.

O Zaplu jistě většina z vás slyšela z mnoha televizních reklam, takže máte jistotu, že se jedná o zkušené poskytovatele, kteří vás žádným způsobem nepodvedou. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků ani nepřehledných smluv. K vyřízení žádosti vám stačí pouze přístup k internetu a pár minu volného času.

Proč Cofidis?

Společnost Cofidis je další známou tváří z televizních reklam. Na trhu vyniká zejména díky férovému jednání s klienty a také transparentnosti. Peníze máte možnost získat už do dvou pracovních dnů od schválení žádosti. A kolik vám Cofidis půjčka vlastně může přinést peněz? Vybíráte v rozmezí od 20 000 Kč do 500 000 Kč, takže je určená skutečně pro každého člověka. Poskytnutí a vedení půjčky je zcela bez poplatku. Bez poplatku je samozřejmě také předčasné splacení půjčky jako ve všech předchozích případech. Jako bonus získáte možnost pojistit si vaši schopnost splácet, což je určitě skvělým bonusem.

Půjčky v nebankovních společnostech jsou zkrátka v kurzu, tak se nebojte je také využít. Lepší služby na trhu jednoduše nenajdete.

 

comments powered by Disqus


Doporučené kontakty

Magnet na Finance

http://www.magnetnafinance.cz/ magnetfinancegmail.com tel.:+420 777 618 844, +420 608 710 164, +420 777 678 008

Projekt Magnet na Finance vznikl roku 2008. Naším cílem je přinést Vám kvalitní finanční produkty, které zhodnotí Vaše finance a vyřeší Vaše finanční komplikace. finanční poradenství, hypoteky, pojištění, řešení pohledávek,

více...

Podobné články


Teď se rozhoduje o budoucnosti vašich investic do vlastní nemovitosti

Investice na obnovu ekonomiky by neměli nechat bez povšimnutí ti z vás, kteří budou v brzké době řešit investice do...
více…

Prodej bytu zajistí dobrý realitní makléř

Výběr makléře je při prodeji nemovitosti nejdůležitější rozhodnutí, které musíte udělat, abyste dobře prodali....
více…

Pár tipů z psychologie sázení

Oblast kurzového sázení je v podstatě bezbřehá a člověk nikdy neví, co jej může potkat. Samotní sázkaři musí...
více…

Jak jednoduše uživit celou rodinu?

Peníze hýbou světem. Bez nich bychom nemohli prakticky nic, dojít si na nákup, k lékaři. Jednoduše řečeno, bez...
více…

Slevové akce a nákupy na internetu dokáží snížit rodinný rozpočet

Chcete ušetřit a pořád se vám to nedaří? Zkuste šetřit nejen tam, kde je to běžné, ale třeba také tím, že...
více…

Finanční předsevzetí do roku 2018? Víme, jak ho konečně dodržet!

Novoroční předsevzetí si každoročně dává zhruba polovina osob. Celých 88 % ho ale nedodrží. Nejčastější...
více…

Proč si připravit doma oběd do práce?

Jsou lidé, kteří neodejdou z domova do práce, aniž by si nesbalili vlastní oběd. Ale často bývají terčem posměchu...
více…

Nákupy přes internet ušetří čas i peníze

Přemýšlíte, kde ušetřit? Jistí rezervy by se daly najít i v tom, nakupovat pouze přes internet. Má to své výhody....
více…

Nový způsob vydělávání na internetu

Dobrý den, dnes si povíme o tom, jakým způsobem je na internetu možné vydělat nějaké peníze. Nejedná se o...
více…

7 tipů jak investovat do nemovitostí

Investice do nemovitostí je velmi bezpečný a lukrativní způsob, jak zhodnotit své finanční prostředky. Ať už...
více…