Půjčka na podnikání je rychlou pomocí nejen pro zkušené OSVČ

Úvěr, to je termín, který zná každý podnikatel skutečně velmi důvěrně. Jeho sjednání však v minulosti znamenalo složitou administrativu a dlouhé čekání. Tomu je však v dnešní době už konec, protože malá půjčka je již dostupná pro každého OSVČ bez rozdílu. Proč tedy čekat nebo chodit na pobočku banky? Existuje řešení, které je naprosto nenáročné. Je také určené nejen těm, co už mají za sebou několik let podnikání, ale i úplným nováčkům. Pokud banka nepůjčí, pokud nemáte podnikatelskou historii, nikde není psáno, že jsou dveře zavřené. Musíte jen zaklepat na ty, kde je připravena nabídka z nebankovního sektoru.

Začíná se na pěti tisících korunách

Peníze mohou být využity naprosto na cokoliv, půjčka na podnikání je totiž velmi vstřícná po všech stránkách a vyžádá si jen minimum osobních dat. Jaká suma je připravena pro každého ze žadatelů? A jak dlouhý splátkový kalendář si lze nastavit? Jasně nejlepší zprávou pak je, že nebudete muset dokládat konkrétní účel využití. Účtenky nebo faktury za práci či zboží tak budou sloužit jen pro vaše účetnictví, poskytovatel úvěru o ně nebude mít zájem. Tím se celá transakce podstatně urychlí, nakonec, ruku na srdce, složitou administrativu nemá nikdo rád.

  • Pět tisíc korun je minimum. Tablet, mobil nebo jiná drobná elektronika už čeká v obchodech.
  • Třicet tisíc korun je maximum. Chcete si ještě dnes vybavit kancelář nebo řemeslnickou dílnu? 
  • Splátky mohou mít řadu podob. Mantinely jsou 7 a 30 dnů, nastavte si kalendář podle sebe.

Žádná dlouhá zpověď vás nečeká

A jak tedy vlastně vypadá půjčka pro podnikatele? Jde o bezpečný proces, protože každý žadatel uvede jen základní osobní údaje. Jde o taková data, která slouží k plné identifikaci, ověření totožnosti je totiž nutné ze zákona. Neúčelový charakter, jednoduché vyřízení z pohodlí domova, to jsou další plus navíc.


 

 

comments powered by Disqus