Pozvěte všechny strašidla na party!

Můžeme se tomuto svátku bránit, jak jen chceme, ale to, že se dost rozmáhá i v našich zeměpisných šířkách, je nesporný fakt. A to i včetně halloweenské party. 

Co pořádná party potřebuje? 

Úspěšná halloweenská party potřebuje pořádnou atmosféru, slavnostnější jídlo a zábavné téma, které bude hrát roli jako v dekoraci, tak v kostýmech. Nejprve se tedy s přáteli dohodněte, co bude nosným tématem večera a podle toho připravte dekorace a všechno ostatní. 

 

Chce to nápad 

Vytvořit tu pravou atmosféru vyžaduje typicky strašidelné dekorace a samozřejmě i dýně. Typickými produkty jsou velké pavučiny, žárovky s černým sklem a CD obsahující strašidelnou hudbu, která bude hrát při příchodu vašich hostů. Využít můžete i různé dekorace z internetových halloweenských nabídek, například černé balónky, obří létající fóliové netopýry, kostry do oken, zelené lampiony s černými netopýry, dekorace na dveře se zelenými pavouky a mnoho jiných halloweenských strašidelných pomůcek, které dodají vaší strašidelné halloweenské noci ten správný rozměr. 

Příchozí návštěvníci by měli přijít jak jinak než ve strašidelných kostýmech, například jako duchové. Sežeňte si staré oblečení s kousky slámy, pořiďte si typické plastikové masky na obličej. Samozřejmě nesmí chybět ani strašidelné party klobouky. 

 

Ples upírů 

Filmy a knihy s upíří tématikou jsou momentálně nesmírně vychytané, tak proč si upírů nezvolit jako téma na halloweenské party? Vezměme si například takovou ságu Twilight. Při přemýšlení nad dekorací pro Twilight párty mějte na paměti, že více je lépe. Myslete extravagantně. 

Nejdříve ze všeho musí být místo party vyzdobené bílými blikajícími světélky - uvnitř i venku. Čerstvé květiny musí být na každé rovné ploše, ale pokud nechcete utratit příliš mnoho, jedna pestrá kytice ve středu místnosti by mohla stačit. 

Červená jablka umístěna na stole a policích by také mohly udělat dobrý dojem. Bílé textilní ubrusy a kontrastní červené papírové ubrousky vytvoří pozoruhodný vzhled, připomínající knižní obálky. A nakonec červené a bílé svíčky použité na kterémkoliv místě vyvolají tu správnou náladu soumraku.

 

Ale bezpochyby máte i mnoho vlastních nápadů, tak se je nebojte zrealizovat a pořádně si užijte svou halloweenskou party. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články