Kterých věcí se muži nikdy nenabaží?

Často se hlavně naše drahé mužské polovičky dostanou do období, kdy už je nebaví tytéž záležitosti jako před několika měsíci. Přihodila se jim totiž běžná věc. Přejedli se, tentokrát však požili nadměrné množství něčeho, co ve vztahu už nemohli déle strávit. Jedovaté ingredience se různí.

Někomu začnou lézt na nervy věčné chození po diskotékách, jiní mají plné zuby romantiky. Existují však i takové, lehce stravitelné potraviny duše, kterých se pánové v partnerství nikdy nepřejí.

 

Sex

Předpokládali jste snad něco jiného? Vědecké výzkumy dokázaly, že muži nedokážou dlouhodobě existovat bez sexu. Milostné radovánky jsou totiž jako bezedná truhla z pohádky o chamtivém kupci. Nezáleží na množství sexu, které během dne zakomponujeme do našeho programu.

Jinak řečeno, je nemožné se "přesexovat". V případě mužů to platí, dvoj až trojnásobně, proto se nemusíte bát, že jim dáváte příliš sexuální radosti. Snesou jí nad naše očekávání. Existují však i tací muži, kteří si na nadměrné množství sexu prostě nepotrpí. Ani zde byste se však neměly obávat. Stačí nadělit těmi správnými kousky a sklízet výsledky.

 

Snídaně do postele

Už naše babičky pokládaly snídaně za nejdůležitější jídlo dne. Všechny si určitě vzpomínáte i na americkou komedii, v níž se postarší paní s láskou stará o svého syna - policisty a pravidelně mu k snídani zajišťuje dostatečný přísun energie.

O co šťastnější by byl tehdy Silvestr Stalone, kdyby mu vydatnou snídani nosila do postele nějaká sympatická žena, nejlépe taková, ke které by měl vřelý vztah.

A teď to pojďme obrátit na vás. Vy jste přece sympatická žena a právě taková, ke které má váš partner vřelý vztah. Potěšte ho, co možná nejčastěji snídaní do postele. Nikdo vám přece nepřikazuje vstávat o hodinu dříve a připravovat wafle či vejce na dvacet způsobů.

Když nemáte čas, klidně vybalte kupované plněné buchty a naservírujte na talíř, k tomu oloupejte pomeranč, přichystejte čajík, ozdobte nějakou květinkou a rituál, kterého se váš drahý partner nikdy nepřejí, může začít.

 

Udržována partnerka

Množství žen si myslí, že zakotvit ve vážnějším vztahu znamená být si až nadosmrti jistá partnerovou láskou, věrností, oddaností a náklonností. Mnohé z nás však víme z praxe a o skutečně klikatých cestách vztahů.

Ženy často zapomínají na to, že mít partnera znamená o důvod víc o sebe pečovat, dbát a chtít se líbit.

Najdou se totiž takové, které se získáním muže ztratí jakýkoli zájem starat se o sebe. Partnerovi se to může přestat líbit, ale pro klid v rodině raději mlčí.

Milé dámy, ve vztazích to nefunguje podle věty: Kráva je zabita, pojďme na maso. Na vztahu a ve vztahu je třeba pracovat i tím způsobem, že se minimálně udržíme na svém standardu.

 

Nové zážitky

Téměř vše, co se opakuje, přejde časem do stavu rutiny, která je jen o krůček daleko od nudy. Pokuste se proto zaměřit na nové zážitky. Ne, vždy nový film v kině se nepočítá. Chce to totiž změnit vzduch.

Vytáhněte partnera na výlet. Jelikož se nepředpokládá vaše nadstandardní finanční solventnost, klidně stačí, když ho vezmete na výlet. 

 

Teplá večeře

Láska prochází žaludkem a i taková teplá večeře dokáže zapůsobit Má snad ještě větší účinky než snídaně do postele. Přichystaná večeře totiž přináší i něco navíc. Může odstartovat příjemný romantický večer, aniž byste partnera nutili do něčeho, co mu není dvakrát vlastní.

A že nemáte co vařit? Existuje tolik publikací o vaření, tolik webových stránek a tolik televizních pořadů, či dokonce samotných stanic, že ​​máte co vařit do konce svého života. Partnera tím odzbrojíte a jediná věc, které se může zahltit je v konkrétní den vámi připravená večeře, ale nikdy ne stálý zvyk přichystat mu ji.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Rozchod neznamená jen odstěhování ex partnera, ale také jeho výmaz ze sociálních sítí!

Dříve se říkalo rozchod od stolu a od lože, nyní by to chtělo dopsat, že i od sociálních sítí. Jak je dnes...
více…

Sedm schopností, které by měl mít dobrý vedoucí aneb Já není my!

Na trhu práce je nedostatek kvalitních pracovníků. A to určuje, že již si firmy nevybírají zaměstnance, ale lidé se...
více…

Nový občanský zákoník a soužití se sousedovou zahradou

Dobré mezilidské vztahy jsou někdy nejdůležitějším prostředkem, jak dosáhnout trvalý smír v jakékoli oblasti. V...
více…

Milenecká ruka, zdravotní komplikace z manželské postele

Společná manželská postel má nesporné výhody, ale i nevýhody. Objímání milujícího partnera ve spánku sice...
více…

Tantrická masáž prověří vaše vztahy, zažene stres a zlepší vaše zdraví

Tantrická masáž je rituál, který vychází z tantrické filozofie. Těší se stále větší oblibě u mužů, žen i...
více…

Chcete se milovat jinak? Promluvte si otevřeně se svým partnerem!

Milování je ve vztahu důležité. A neméně důležité je, o něm také mluvit! Pokud chcete, aby vám to s partnerem či...
více…

Láska lázeňská je příjemná věc, ale má své meze

O lázeňských švihácích bylo napsáno a dokonce i nazpíváno mnoho. Přesto už patří k minulosti. Ale k minulosti...
více…

Co dělají páry, kterým vydrží vztah na celý život?

Dříve bylo více vztahů na celý život. V současnosti žít v dlouhotrvajícím a  šťastném vztahu je doslova věda....
více…

Jak napsat zamilovaný dopis?

Poslat a napsat zamilovanou SMS, to je otázka často pouhé minuty. Slova jako miluji tě nahradí kreslené znaky....
více…

Proč to stále gayové a lesbičky mají u nás těžké?

Sexuální orientací vnímáme jako přitažlivost k osobám stejného nebo rozdílného pohlaví. Ale je třeba brát na...
více…