Vánoční dárky pro nejmenší – oblíbené hračky od Walt Disney

Vánoce se blíží, a tak přichází otázka, co koupit pod stromeček. Děti mají z tohoto období největší radost, jelikož dostávají tak oblíbené hračky. Pokud mají v oblibě animované pohádky, pak jim jistě uděláte radost hračkou od Disney.

děti, hračky, Vánoce, dárky, plyšáci , Mickey Mouse, Ledové království

Plyšáci

Snad každé dítě má rádo plyšáky. Jedná se o velmi univerzální dárek, který však s jistotou potěší. Kupte proto pro nejmenší třeba roztomilého plyšáka Mickey Mouse, hodí se pro jakoukoliv věkovou kategorii těch, co mají v oblibě postavu milého myšáka. Pořídit k němu navíc můžete také další plyšáky z party, například Minnie. Výhodou je, že plyšáka pořídíte k velkému množství pohádek z dílny Walt Disney.

Populární LEGO

Lego doprovází dětská léta již po mnoho generací. Jedná se o velmi populární a oblíbenou stavebnici. Kromě klasických Lego kostiček však můžete pořídit i stavebnice na motivy Disney. Ať už má nejmenší člen vaší rodiny rád pohádkové Ledové království nebo raději akční Star Wars, vždy mu uděláte radost. S Lego stavebnicí se nejen děti dokážou vyhrát na dlouhé hodiny. Jedná se tak o skvělý dárek, ať už chcete potěšit chlapce, či dívku.

Praktické dárky

Pokud chcete darovat něco víc, co bude mít užitek, nabízí se i praktické věci s motivy Disney. Koupit můžete třeba hrneček s motivy různých pohádek nebo také klíčenku. Další praktickou věcí je třeba cestovní láhev na pití. Pro hraní se také skvěle hodí nafukovací míč. Kromě toho však můžete pro děti pořídit také krásné bloky s oblíbenými motivy, které mohou využít i školáci. A aby toho nebylo málo, pohádky můžete najít také na oblečení, ať už se jedná o dívčí šaty nebo chlapecké tričko.

Motivy Disney jsou velmi oblíbené nejen u dětí a pořídit tak vhodný dárek je poměrně hračka. Jestliže tedy dítě má oblíbenou pohádku, v hračkářství pro něj jistě najdete to pravé.

 

comments powered by Disqus