Čeho se muži umí vzdát kvůli milence?

Čeho všeho jsou muži schopni vzdát se, aby mohly být co nejdéle se svou milenkou. Samozřejmě průzkumu se zúčastnili ženatí muži.

Co jim dává?

Ne každý muž dokáže být ženě věrný po celý život, přestože jde o ženu "jeho srdce", kterou si vybral. Někteří dokonce tvrdí, že přesto, že si našli milenku, svou ženu nadále velmi milují. Pro některé je milenka symbolem věčného mládí a zdrojem pohody, neboť doma je čekají i povinnosti a již zcela "okoukaná" manželka. Jiní si milenku "pořídí" kvůli vadnoucímu milostnému životu doma a pro jeho zpestření. Nebudeme posuzovat, ani odsuzovat - vždyť nejen muži umí být nevěrní, viďte - podívejme se raději na konkrétnější výsledky průzkumu.

 

Krásný čas na úkor rodiny

Většina ženatých mužů, kteří již milenku mají, jsou ochotni a schopni vzdát se mnoha důležitých věcí a dokonce i více oblíbených činností proto, aby s ní mohli být co nejdéle, respektive co nejčastěji.

Ženatí muži tráví s milenkou mnohem více času, než se předpokládalo, a to samozřejmě na úkor rodiny.

 

Čeho jsou ochotni se vzdát?

Nejen peněz - i když těch v první řadě! Šestnáct procent mužů by se raději obešlo bez nového auta než bez milenky, patnáct procent by raději odložilo plánovanou úpravu domu a stejný počet mužů by klidně obětoval předplatné na fotbalové či jiné sportovní události. Dalších jedenáct procent uvedlo, že by se kvůli milence vzdalo členství ve fitness - vždyť nakonec, zasportují si i s milenkou, deset procent by kvůli milence odložilo koupi nového mobilního telefonu, šest procent by dokonce obětovalo dovolenou, kdyby se jinak měli přestat vídat se svou milenkou.

 

Avšak jen jedno procento je ochotno vzdát se společného večera s milenkou, kvůli tomu, že by tak ušetřili nějaké peníze.

 

Začal za vás šetřit? Podezřelé!

Jednou ze známek toho, že váš manžel zřejmě "kuje pikle" s jinou ženou je šetření tam, kde to dříve nebylo obvyklé.

Například, pokud jste byli zvyklí chodit jednou týdně na společnou večeři do luxusnější restaurace a v poslední době se z tohoto rituálu snaží vykroutit, respektive ho zredukoval na jednou za měsíc, je pravděpodobné, že to nebude jen tak. Přestal s vámi chodit na kulturní akce? Už vás nebere na koncerty, do divadla, do společnosti? Možná potřebuje peníze, které by za to investoval, investovat do setkání s milenkou. Plat má přece stále stejný, ne? A uživit z něj rodinu a ještě jednu dámu navíc nemusí být snadné.

 

Vypočítavé milenky

Na druhé straně i ženy, které se stanou milenkami ženatého muže, musí počítat s tím, že on má i svou rodinu. Většinou jsou připraveny na to, že budou s dotyčným jen jistý krátký čas, že se zřejmě rodiny nevzdá (i když mnohé nejednou věří v pravý opak), možná proto si chtějí dopřát trochu luxusu. A ten, jednoduše, od milence očekávají. Vždyť když s nimi nežije, ať aspoň obohatí jejich život o jistou dávku pohodlí a luxusu a dary jistě žádná nepohrdne.

Samozřejmě existují i ​​ženy, které se bohatému ženáči doslova nalepí na tělo a dokážou z něj neuvěřitelným způsobem cucat peníze - a najdou se i takový, kteří jim je dají.

 

Nevinné a s nadějí

Samozřejmě, jsou i ženy, které do mileneckého vztahu vklouzne úplně nevinně, a možná ani nevědí o tom, že dotyčný má již jednu dámu doma, spolu s vlastními dětmi. V takovém případě je podle odborníků vhodné rychle ze vztahu vycouvat - zejména pokud nemáte čas a chuť na chvilkové hrátky.

Navíc v případě, že nový milenec vám zatajil tak důležitou informaci, jako je jeho manželka a rodina, je téměř jasné, že s ním nemůžete počítat na celý život. A ještě jedno navíc - je možné, že tak jak lhal na začátku, bude lhát i nadále.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sedm schopností, které by měl mít dobrý vedoucí aneb Já není my!

Na trhu práce je nedostatek kvalitních pracovníků. A to určuje, že již si firmy nevybírají zaměstnance, ale lidé se...
více…

Nový občanský zákoník a soužití se sousedovou zahradou

Dobré mezilidské vztahy jsou někdy nejdůležitějším prostředkem, jak dosáhnout trvalý smír v jakékoli oblasti. V...
více…

Milenecká ruka, zdravotní komplikace z manželské postele

Společná manželská postel má nesporné výhody, ale i nevýhody. Objímání milujícího partnera ve spánku sice...
více…

Tantrická masáž prověří vaše vztahy, zažene stres a zlepší vaše zdraví

Tantrická masáž je rituál, který vychází z tantrické filozofie. Těší se stále větší oblibě u mužů, žen i...
více…

Chcete se milovat jinak? Promluvte si otevřeně se svým partnerem!

Milování je ve vztahu důležité. A neméně důležité je, o něm také mluvit! Pokud chcete, aby vám to s partnerem či...
více…

Láska lázeňská je příjemná věc, ale má své meze

O lázeňských švihácích bylo napsáno a dokonce i nazpíváno mnoho. Přesto už patří k minulosti. Ale k minulosti...
více…

Co dělají páry, kterým vydrží vztah na celý život?

Dříve bylo více vztahů na celý život. V současnosti žít v dlouhotrvajícím a  šťastném vztahu je doslova věda....
více…

Jak napsat zamilovaný dopis?

Poslat a napsat zamilovanou SMS, to je otázka často pouhé minuty. Slova jako miluji tě nahradí kreslené znaky....
více…

Proč to stále gayové a lesbičky mají u nás těžké?

Sexuální orientací vnímáme jako přitažlivost k osobám stejného nebo rozdílného pohlaví. Ale je třeba brát na...
více…

Platonická láska má svá úskalí, ale i velmi příjemné pocity

Platonická láska je emocionální vztah mezi dvěma lidmi, do kterého však nevstupuje pohlavní ani erotický prvek. Je to...
více…