Co udělá vztah s vaší dietou?

Diety mohou probíhat i končit opravdu různě. Různý bývá i směr, kterým se v dietě ubereme tehdy, když se v našem životě objeví muž. Pokud se momentálně nacházíte ve stejné situaci a snažíte se svůj redukční režim skloubit s tím milostným, pak si podívejte na alternativy, jak to může s vaší dietou dopadnout.

BUĎ…

Když se "maká" ostošest

Nový objev na vztahovém obzoru v nás spustí obrovskou vlnu touhy vypadat co nejlépe. Nadějnému panu pravému se totiž chceme líbit na maximum. Pokud jsme dosud váhaly nad dietním režimem, resp. jsme si utěšovaly tím, že každý přece nějak vypadá a na kráse nezáleží, teď máme ve věcech zcela jasno. Začíná se totiž "makat" ostošest. 

 

Chceme se mu líbit

Mýty o kráse současné doby nás naučily a ukázaly nám, jak by měla vypadat šarmantní a přitažlivá žena. Tyto mýty se bohužel nevryly jen do paměti nás žen, ale ještě hlouběji zakotvily v mužské hlavě. Jejich představa o krásce a sexbombě je proto jednoznačná. I my se proto chceme pohybovat v tomto rytmu vzhledu a jednoduše se mu toužíme líbit. Jelikož ani nákupní centra s oblečením nekopírují v případě nejlepších kousků postavy modelek, přejeme si vypadat tak, abychom se vešly do té špičkové kolekce, v níž mu určitě vyrazíme dech.

 

Cvičíme a shazuje

Když jsme předtím neuvažovaly o sportu, jako o průvodním jevu diety, teď jsme si jisté, že právě pravidelný pohyb nám pomůže nastartovat spalování kalorií tím správným směrem. Při pohledu na svého nového miláčka jsme ještě více motivovány natáhnout na sebe tepláky, obout tenisky a vyrazit do "fitka" či na jakékoli jiné místo, zajišťující ztrátu centimetrů.

 

V posteli jen to nej

Pár kilogramů se sice dá "v civilu" zamaskovat správným střihem či černou barvou, ale při intimnostech v ložnici toho hodně nezamaskujeme. A my se přece nechceme skrývat celý čas pod peřinou, ale naopak, svůdně se vystavovat v sexy prádle. I toto nás motivuje, abychom v dietě setrvaly a pro našeho miláčka nějaké to kilo zhubly.

 

 

NEBO…

Máme, co jsme chtěly

Pokud jsme se dosud trápily nad tím, zda si se svou postavou někdy najdeme muže snů, tak s příchodem nového partnera tento problém rázem odpadá. Předtím náš život provázela dieta za dietou a samotu jsme připisovaly několika kilům navíc. Utvrzovaly jsme se v názoru, že právě tato kila navíc nás oddělují od krásného vztahu. Nyní je zde. Asi se mu líbíme, když nás oslovil a pozval na rande.

 

I takovým směrem se mohou pohybovat naše myšlenky tehdy, když narazíme na muže, který projevil zájem poznávat nás blíže. Začneme se přesvědčovat o tom, že nemá smysl pokračovat v dietním režimu, protože už vlastně nemáme nejmenší důvod.

 

Má mě rád takovou, jaká jsem

Tak právě touto větou se většinou chlácholí mezi bohatými sousty zmrzliny, čokolády nebo dorty. Nač bychom vlastně měly omezovat své chutě, trýznit se, odepírat si životní radosti v podobě jídla, když se partnerovi pravděpodobně líbíme. Knihy o dietě jsou nenávratně pryč, váha je odložena v nejtmavějším koutě bytu a z kuchyně voní jablkový závin, který se již za malou chvíli dozdobí lahodná plnotučnou šlehačkou.

 

Vždyť těch 5 - 6 kilo si přece nevšimne

Před dietou, kterou jsme naplánovaly ještě před potkáním partnera, byly mety jasné. Toužily jsme sice shodit deset kilo, ale uspokojily bychom se i s pětkou. Nad redukčním programem jsme již v současnosti dávno zalomily hůl a čas od času se už jen samy přesvědčíme, že těch 5 - 6 kilo přece našemu drahému nevadí. Mezi tím se z nich stalo už více než deset, nad čím pro jistotu zavíráme oči. Vždyť včera při sexu nám přece řekl, jak jsme krásné, úžasné a fantastické.

 

Buď, nebo

Scénáře toho, co může nový muž udělat s vaší dietou, jsme dost podrobně popsali. Je už jen na vás, ke kterému máte blíž, který si vyberete, případně ve kterém se už samy nacházíte.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Hubnutí bez ztráty svalové hmoty? Využijte sílu sirtuinů!

Ztráta hmotnosti bývá pro většinu zdravých lidí příjemná. Ale když mizí svaly, moc hezká podívaná to není....
více…

Dieta při histaminové intoleranci

Nízkohistaminová dieta pomáhá alergikům, kteří trpí intolerancí na histamin. Jedná se o poměrně velký zásah do...
více…

Řapíkatý celer pomáhá při hubnutí, dně a vysokém krevním tlaku

Řapíkatý celer je u nás poměrně neznámá zelenina. Sice je to již poměrně dlouho, co se začal objevovat na pultech...
více…

Život v satelitních městečkách není pro všechny a vůbec není ideální!

Satelitní městečka se v Česku ve větší míře začaly stavět koncem minulého století. Lidé chtěli bydlet v domě...
více…

Rozchod neznamená jen odstěhování ex partnera, ale také jeho výmaz ze sociálních sítí!

Dříve se říkalo rozchod od stolu a od lože, nyní by to chtělo dopsat, že i od sociálních sítí. Jak je dnes...
více…

Ovoce a koření, která vyvolávají hlad

Změna jídelníčku kvůli redukční dietě? Aha, tak to chce hodně zeleniny, ovoce a koření. Omyl! I mezi zeleninou,...
více…

Sedm schopností, které by měl mít dobrý vedoucí aneb Já není my!

Na trhu práce je nedostatek kvalitních pracovníků. A to určuje, že již si firmy nevybírají zaměstnance, ale lidé se...
více…

Nový občanský zákoník a soužití se sousedovou zahradou

Dobré mezilidské vztahy jsou někdy nejdůležitějším prostředkem, jak dosáhnout trvalý smír v jakékoli oblasti. V...
více…

Jak se bezbolestně dostat zpět do plavek loňské velikosti?

Možná si řeknete, že je brzy začínat s redukcí již v lednu, s cílem sundat tři až pět kilo na letní sezonu do...
více…

Milenecká ruka, zdravotní komplikace z manželské postele

Společná manželská postel má nesporné výhody, ale i nevýhody. Objímání milujícího partnera ve spánku sice...
více…