Je opravdu ten váš pravý partner skutečně tak neodolatelný?

Našli jste si přítele. Jste šťastná, spokojená, prožíváte krásné zamilované dny. Když se však jednoho dne rozhodnete vzít ho do své party, nebo představit kamarádkám, ty se velmi nadšeně netváří, spíše naopak. Začnou do vás jemněji nebo tvrdě - podle povahy pravdy - dorážel. "Co na něm vlastně vidíš?" "Nevšimla sis, jaký je…“ a doplňte si, co chcete - těžkopádný, břídil, nemotorný, hloupý, prvoplánový, ošklivý, tlustý, hlučný, negalantní, hrubý, a tak dále?

Velmi dobré přátele se vyplatí poslouchat

Je jasné, že v dobách zamilovanosti vidíme všechno jinak, než je realita, respektive, pokud ne všechno, alespoň část. V každém případě jsme zaslepení a jistá negativa minimalizujeme a snažíme se je vůbec nevidět, případně je skutečně vůbec nevidíme. Nejlépe uděláme, když se seznámíme s fakty, a to například i prostřednictvím kamarádů a kamarádek: Své skutečně velmi dobré přátelé, kteří měli vždy na paměti vaše dobro, se vyplatí poslouchat, i když se vám mnohé z toho, co budou mluvit o vašem partnerovi, nemusí zrovna líbit.

 

Ptejte se na detaily

Odbornice radí, abychom od kamarádů vyzvídali podrobnosti, ne celkové hodnocení, které nic konkrétního neřekne. Zeptejte se jich, co přesně jim na vašem novém - ať už starším - objevu vadí. Zda jde o způsob, jakým mluví, nebo jeho postoje nebo to, jak se chová - k nim, k vám, k ostatním. Pokud si vaši přátelé myslí, že váš partner vás dělá nešťastnou a váš vztah nepovažují za zdravý, neměli byste jejich varování brát na lehkou váhu. Pokud je však znepokojují drobnosti, řekněte jim, aby vám s tím dali pokoj.

 

Pozor na závist

V případě, že nejste si stoprocentně jistá s oddaností kamarádky, buďte opatrná. Mnohé ženy, ale ani muži nejsou výjimkou, zejména ty, které vám z nějakého důvodu mohou závidět (a to si pište, že důvod se vždy najde), vás mohou zavalit množstvím negativních a nepříjemných informací o vašem partnerovi. Dokonce si mohou vymyslet a snažit se vás přesvědčit o tom, že vás podvádí, že ho viděly líbat se s jinou a podobně. Samozřejmě, opatrnosti nikdy není dost, a vždy je třeba brát i jinou možnost. Proto si podobné informace předtím, než uděláte skandál, ověřte i z druhé ruky.

 

Ovládejte se

Také není vhodné, když požádáte přítelkyni o její názor, a když vám ho říká - chytíte hysterický záchvat. Co dělat v tom případě, když o něm slyšíte jen samá negativa? Pokud mají skutečný důvod nemít vašeho přítele v lásce, nic s jejich postojem nenaděláte. Pokud však víte, že se ve svých názorech mýlí, pokuste se jim vysvětlit, proč nemají pravdu. I tento moment je ověřením síly přátelství a toho, zda vám vaši přátelé opravdu přejí nebo ne. Pokud vás však upozorní na skutečný problém, uvažujte o něm.

 

Měly by se těšit s vámi, ale…

V případě, že máte skutečné přátele a jste s partnerem skutečně spokojená, vaši přátelé by se měli těšit s vámi. Ujistěte se však, zda se vaše přátelství od té doby, co jste ve vztahu s novým partnerem nezměnilo.

A také - nezanedbávejte kvůli novému partnerovi přátele úplně. Je sice jasné, že s ním chcete být co nejvíce, ale alespoň část z obvyklého času věnujte i svým přátelům. Proč? Abyste je neztratili, abyste neztratili s nimi kontakt a i proto, aby vám pomohli objektivně vidět.

 

Pochopí vaše štěstí?

Můžete si také udělat společné setkání - přiveďte partnera na společnou akci s vašimi přáteli. "Zabijete dvě mouchy jednou ranou" a přátelé budou mít možnost zjistit, s kým trávíte nyní hodně času. 

 

Navzdory vašim snahám se vám nedaří přesvědčit přátele o tom, že je pro vás ten nej? 

Pokud jste zvážili všechny reálné hrozby a připomínky, nezbývá vám nic jiného, ​​jen se s tím smířit a jít dál. "Ani s nejlepší přítelkyní se nemusíte shodnout ve všem. Jednoduše jí oznamte, že svého přítele milujete, a pokud vás má ráda, měla by vás nechat trávit čas s ním, "tvrdí odbornice na lásku. Když uvidí, že vás to dělá šťastnou, snad se do vašeho partnera přestane "navážet". "Pokud vaše štěstí nepochopí, pak je více než pravděpodobné, že žárlí, závidí vám nebo prostě není tou nejlepší přítelkyní.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Víme, jak na něj: Tajemství přitažlivosti odhaleno!

Výzkumníci zjistili, že se můžeme pro opačné pohlaví udělat atraktivnějšími s ohledem na způsob, pod jakým...
více…

Umíte odhadnout, jakou má povahu?

Nová studie ukázala, že během krátkého setkání dokážeme přesněji identifikovat osobnostní rysy těch lidí,...
více…

Ženatí muži se umí lépe chovat: Proč je to tak?

Vědci už dlouho tvrdí, že manželství obecně snižuje protiprávní a agresivní chování u mužů. Avšak zůstalo...
více…

Z postele do dlouhodobého vztahu? I to je možné!

Možná byste nevěřili, ale existují i ​​opačné zkušenosti a skutečně může dlouhodobý trvalý vztah začít i...
více…

Jaké ženy jsou pro muže nejideálnější?

Výzkum ukázal, že sex není ani zdaleka tak důležitý při dlouhodobých vztazích, jak bychom si mohli myslet. Pouze...
více…

Jak nepokazit začínající vztah?

Na základě toho, jak komunikujete a jak vyjadřujete přitažlivost, se dá říci cosi o tom, jaké problémy jste mohli...
více…

Dat či nedat druhou šanci ve vztahu?

Je pochopitelné, že rozchod, který zapříčinila nevěra, byl tvrdší než ten, který vznikl z běžné hádky jako...
více…

Existuje vůbec ten pravý partner?

I když se muž, ten pravý, nikdy neskloní v množném čísle, my ženy nejlépe víme, že jen velmi vzácně se...
více…

Láska na první pohled je čistě sexuální záležitost

Zamilovali jste se do svého drahého na první pohled? Okouzlil vás svým vzhledem a vyzařováním až jste se do něj...
více…

Ženské deprese ničí partnerské vztahy!

Nemluvíme o tom, že jen ženy trpí depresemi, avšak deprese žen, výrazněji ovlivňují partnera a tím pádem i celý...
více…