Ženy, které muži nejčastěji podvádí

Někdy nevěra nemá logiku, ale častěji se stává, že logiku má. Prostě někteří partneři k ní spějí a sami dobrovolně přispívají. Koukneme se na rizika nevěry z pohledu muže. Které ženy muži nejčastěji podvádějí? Odpověď by mohla znít, že všechny. Ne, tak špatné to s morálkou mužů přece jen není. Ale mezi ženami je pár kategorií, které si o nevěru vyloženě “koledují”.

sex, muži, ženy, nevěra

Některé ženy jsou častěji podváděny než ty ostatní

Nevěra je tou nejběžnější věcí na světě, podle různých průzkumů podvádí až polovina partnerů a partnerek. Ty, co tahají za kratší konec, však mají několik společných znaků. Jsou buď příliš dobré, příliš úspěšné, stagnující nebo jsou více matkami než partnerkami.

Důvodů je mnoho

Mnohé ženy a také muži, se po čase o sebe přestávají starat, spoléhají se na vztah nebo manželství jako takové, ale po čase už nemají nová témata, která by vztah oživovala, a do svazku se začne pomalu ale jistě vkrádat stereotyp. Další příčinou je, že partneři po čase zjistí, že se k sobě prostě nehodí. Mají jiné hodnoty, priority, záliby a nežijí spolu, ale vedle sebe. A to je začátek konce. Které ženy patří do "rizikové" skupiny?

Kariéristky

Ženy, které myslí jen na kariéru, pracovní úspěchy pro ně znamenají více než ty osobní, mohou časem narazit na vážný problém. Jejich partner se často cítí nedoceněný, ztrácí sebejistotu a může začít hledat jinde jen proto, aby si zvýšil udusané ego. Co na tom, že má doma krásnou, úspěšnou a oblíbenou ženu, když pro něj to podstatné - uznání a pochopení dostane od "kámošky", která je zde pro něj vždy, nejen po pracovní době?

Maminy

Tyto ženy po narození dítěte zcela zapomenou na život, který vedly předtím, než porodily. Jejich partner již není partnerem, dostává se na pozici trpěného. Dítě mu svým příchodem vezme všechna privilegia a žena začne zastávat jedinou pozici - roli matky. Takové ženy muži s oblibou podvádějí a opouštějí, zoufale jim totiž chybí partnerství, které s příchodem dítěte zmizelo. Jen málo žen - matek si však dokáže uvědomit, že po narození dítěte stále zůstávají i partnerkami, milenkami a přítelkyněmi.

Stále k dispozici

Tyto ženy nedají partnerovi šanci na to, aby mu vlastně někdy chyběly. Jsou stále k dispozici, nemají vlastní svět a celý jejich život se točí jen kolem partnera. Chyba! Těchto žen si muži, jakkoliv jsou dobré, prostě neváží a nemají vůči nim respekt. Mají totiž pocit, že si k nim mohou dovolit cokoliv, a vše bude v pořádku jako předtím. Našli jste se v těchto řádcích? Urychleně si nastavte hranice, než vám partner přeroste přes hlavu.

Stagnující partnerky

Tyto ženy se usídlily ve vztahu, mají pocit, že vše, co se děje, je v pořádku. Nemají pocit, že by měly vztah někam posouvat, vymýšlet nové podněty a pracovat na vztahu. Celý svůj život obětovaly rodině, jsou stoprocentní manželky a matky, ale o jiskření však v takovém vztahu nemůže být řeč. Muži, jakkoli jsou s nimi spokojeni, podvědomě začnou vyhledávat vášeň jinde. Leckde, kde jim ji někdo nabídne a bude mít chuť experimentovat.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sex, který se stane nezapomenutelným

Chcete zažít nezapomenutelný sex? Tak k tomu nepotřebujete znalosti z oblasti Kamasútry. Často se nezapomenutelný sex...
více…

Co muže v posteli zaručeně odradí?

Život není jen o sexu, ale rozumět si v jeho oblasti je pro většinu párů zásadní. Někdo ho bere tak samozřejmě...
více…

Rady pro muže, kterým se nedaří v milostném životě

Základem šťastného partnerského vztahu je souhra v posteli. Možná je to trochu kontroverzní tvrzení, ale průzkumy...
více…

Platonická láska má svá úskalí, ale i velmi příjemné pocity

Platonická láska je emocionální vztah mezi dvěma lidmi, do kterého však nevstupuje pohlavní ani erotický prvek. Je to...
více…

Vztah je o dvou lidech, zkuste se na něj podívat i z druhé strany

Ve vztahu je to vždy o dvou, ačkoliv často máme tendenci myslet spíše na sebe a vztahovat věci k sobě. Zkuste se...
více…

Alkohol ničí milostný život, způsobuje neplodnost a problémy s potencí

Před milováním láhev vína na náladu, několik koktejlů v baru a divoká noc s neznámou nebo pár panáků na kuráž?...
více…

Jak se stát atraktivním mužem?

Mají to nebo nemají ženy jednodušší? Nanesou si make-up, upraví vlasy, nalakují nehty, něco pěkného si obléknou,...
více…

Jak najít vhodného partnera? Buďte šťastni sami se sebou!

Najít si správného partnera je často obtížné z mnoha důvodů. Možná jsme vyrostli v rodině, kde nebyly vzory...
více…

Pět etap, kterými procházíme, když neprožíváme pouze vztah na jednu noc

Každý vztah prochází určitými fázemi vývoje. Ale každý pár prochází různými stádii rozdílnou rychlostí a...
více…

Varovné signály nevěry je třeba vnímat, ale zbytečně nepřeceňovat

Zabýváte se otázkou, zda vám je vaše partnerka věrná? Máte strach, že by vás mohla podvádět? Možná jste jen...
více…