Dárky pro naše nejmilejší. Čím obdarujete vy?

Není nic krásnějšího než možnost někoho obdarovat. Nebo je to minimálně jeden z nejhezčích pocitů. O to příjemnější je to tehdy, pokud mezi obdarovanými jsou nám nejbližší. Dárek přitom neznamená nákup drahých věcí. Naopak, ty nejlepší dárky jsou darovány od srdce. Mají potěšit a ukázat, že se máme rádi.

Dárky pro naše nejmilejší. Čím obdarujete vy?

Něco pro ty nejmenší, ale tak trochu jinak

Asi nejkrásnější je obdarovat naše nejmenší. Rozzářené dětské oči jsou pak odměnou i pro rodiče. A protože naše dítka často rádi rozmazlujeme, tak už mají téměř vše. Vybrat tak vhodný dárek může být opravdu těžké. A právě tady přicházejí na řadu skvělé dárky pro děti, které jsou originální a vtipné, spíše než drahé nebo značkové. A v této oblasti je toho opravdu mnoho na výběr. Mohou to být:

  • Hřejivé plyšové hračky

  • Trička s vtipným potiskem

  • Dětské hry

Plyšák je vždy vděčný dárek. Dítě jej může mít jako hračku na spaní, parťáka na hraní nebo jako talisman do školy. Zkrátka pracuje na plný úvazek a jen tak neomrzí. Zajímavým dárkem jsou vtipná trička s potiskem, která děti přímo milují. Jen musíte vystihnout, jaký potisk se jim tak může líbit. V neposlední řadě jsou tady dětské hry, jako je 3D puzzle, ale také pěkné omalovánky nebo dětské knížky.

A co vybrat pro lepší polovičku?

Když obdarujete děti, tak se rozumí, že musíte také dát pěkný dárek manželce. A nemusí to být pouze květina. Ta časem přece jen zvadne a uschne. Dárky pro ženy třeba k výročí svatby, ty by měly především přetrvat, stejně jako manželství. Můžete zvolit třeba pěkné předměty z keramiky s gravírováním, díky nimž lze darovat něco s osobním věnováním. Takový vzkaz napsaný od srce, to ženu vždy potěší. A pokud se týká vás jako páru, tak potom dvojnásob. Buďte originální a nebojíme se, že něco zkazíte. Maximálně se společně zasmějete. A o to přece jde, není to tak?

 

comments powered by Disqus


Podobné články