Styl > Vlasy >

Muži se rádi nechávají svádět ženami, které mají krásné, hebké a voňavé vlasy

Vlasy na hlavách žen působí často jako magnet na muže. Málokterého muže nechají rozevláté ženské vlasy klidným. A podle vlasů mohou muži také odhadnout charakterové vlastnosti jejich nositelky. Dokonce i barva vlasů prozradí o ženách často i to, co o sobě ani netuší. Některé ženy umí kouzla svých vlasů využít a jiné si zbytečně vlasy kazí první dojem. Poradíme vám, jak se stát pro mužské oči neodolatelnou, právě díky vlasům.

ženy, sexy, vlasy, péče o vlasy, dlouhé vlasy, barva vlasů

Vzhled vlasů

Vzhled vlasů úzce souvisí s naší náladou a duševním stavem, s problémy, které nás trápí a s našimi postoji. Vlasy odrážejí spokojenost a vnitřní bohatství ženy. Bohaté, husté vlasy často vyjadřují, že jejich nositelka je silná osobnost, naproti tomu vlasy jemné a řídké poukazují na citlivost a zranitelnost. Bohaté kudrnaté a tvrdé vlasy, které jsou navíc obvykle tmavé barvy, prozrazují, že jejich nositelka je osoba se silnou sexualitou a velmi rozvinutou smyslností. Hebké, lehké vlasy, které mají tenké konečky, jsou projevem ženskosti a rafinované smyslnosti. Rozpuštěné a zejména rozcuchané "divoké" vlasy definují stav svobody, speciálně v oblasti sexuality.

Barva vlasů

  • Barva vlasů nám často může prozradit hodně o povaze ženy, její smyslnosti a sexualitě, i proto si ženy často nechávají vlasy barvit nebo odbarvovat. Nesporné je, že existuje kult blond vlasů, zřejmě i proto, že se v přirozené formě vyskytují stále méně. Žlutá je nejteplejší, nejrozpínavější a nejživější barva a tyto své vlastnosti předává i blond vlasům, respektive blondýnám.
  • Rezavá je barva, která se v barevném spektru nachází mezi červenou a okrovou, připomíná plamen, odtud pochází i výraz "ohnivě červený". Rezavá však nepředstavuje čistý oheň lásky nebeské, ale oheň pekelný, nečistý. Rezavá evokuje představu ničivého ohně, bezuzdnosti, touhy a vášně, tepla, které přichází zdola a které bytost fyzicky i duševně stravuje.
  • Černé a hnědé vlasy vyjadřují silnou smyslnost. Černá je barvou noci a nebe zářícího hvězdami, vyjadřuje prvotní, základní instinkt. Černá zároveň koresponduje s ženskou podstatou - zemitou, instinktivní a mateřskou.

Jak můžeme vlasy využívat při svádění?

Hedvábné a hebké vlasy vyvolávají v mužích touhu dotýkat se jich, posilují tak v nich smysl hmatu. Dotýkání se vlasů je něžné, erotické a smyslné gesto, pokud si necháme vlasy hladit a laskat, znamená to určité sblížení s dotyčným mužem, stav důvěrnosti, který mezi námi je. Při intimní masáži se můžeme rozpuštěnými vlasy dotýkat našeho partnera na hrudi a zádech, čímž dokážeme vyvolat neobyčejně erotickou atmosféru. Je známo, že muži mají velmi dobře vyvinutý zrakový smysl, proto ženské vlasy, jejich úprava a pohyb působí tak svůdně. Rovněž při tanci hrají vlasy velmi důležitou roli - břišní tanečnice předvádějí různé pohyby hlavou a nechávají přitom vyniknout krásu svých dlouhých a rozpuštěných vlasů. I při moderních tancích, stejně jako při striptýzu, pozorujeme, že ženy využívají pohyby vlasů na vizuální svádění. Pokožka hlavy vylučuje různé látky, vůně kterých je charakteristická pro každou osobu. Doporučuje se nanést na umyté vlasy parfémovanou esenci a na několik hodin vlasy pevně stáhnout, tak si pak zachovají lákavou vůni až do dalšího mytí. Když se někdo dotýká vlasů a hladí je, vydávají vlasy díky jemným pohybům specifické tiché zvuky, čímž se zbystří zvukový smysl. I když jsme si my, ženy, ne vždy vědomé popsaných aspektů, muži vnímají schopnost svádění, kterou ženské vlasy mají, mnohem intenzivněji.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Pět etap, kterými procházíme, když neprožíváme pouze vztah na jednu noc

Každý vztah prochází určitými fázemi vývoje. Ale každý pár prochází různými stádii rozdílnou rychlostí a...
více…

Varovné signály nevěry je třeba vnímat, ale zbytečně nepřeceňovat

Zabýváte se otázkou, zda vám je vaše partnerka věrná? Máte strach, že by vás mohla podvádět? Možná jste jen...
více…

První rande? Zvolte romantickou večeři, která vám o vašem novém partnerovi hodně napoví!

Máte rande s nádhernou ženou a jste nervózní, protože nevíte zda jsou vaše pocity oboustranné? Romantická večeře je...
více…

Proč jsou pohlední muži stále nezadaní?

Hledá se pohledný a skromný muž, který umí mít rád. A ještě s dodatkem, třicet a výš. Výstižné, leč stále...
více…

Kamarád s bonusem aneb Není to láska, ale vztah bez budoucnosti

Máte za sebou ošklivý rozchod či rozvod a nechcete rovnou vplout do dalšího závazného vztahu, ale sami být...
více…

Tchyně nebude zasahovat do dění vaší rodiny, když si vytyčíte jasná pravidla

Vztahy v rodině nemusí být vždy ideální. Jsou ženy, které nedají na svou “druhou maminku” dopustit a ženy, které...
více…

Muž s vařečkou v ruce je ideální typ pro manželství

Vaření stále pro většinu mužů zůstává “ženskou” záležitostí. Přesto roste počet mužů, kteří vaří. Pro...
více…

Manželství s výrazně starším mužem není pro všechny ženy

Manželství s o dost starším mužem bylo v minulosti samozřejmostí. A dnes se nad tím mnozí pozastavují. Ale ono mělo...
více…

Manželství se sukničkářem nemusí být jen o jeho neustálém hlídání

Pro manželství je několik zásadně nevhodných typů mužů. Jsou to žárlivci, lakomci, alkoholici a aby to nebyli jen...
více…

Co ženy trápí a mužům nevadí?

Muži neřeší nějaké kilo ani faldík navíc. Ale ženy, ty jsou schopné i z maličkostí mít velké komplexy. Stydí se...
více…