Postava modelky se již nenosí, muži upřednostňují jiné křivky

Máte postavu modelky a chybí vám stálý partner? Tak to asi bude tím, že muži to vidí úplně jinak. Občas se najde muž, který preferuje úplně jiné vlastnosti, než míru v pase, ale většina jich přece jen na postavu kouká. A na jakou především?

postava, ženy, boky, prsa, štíhlá postava, vypracovaná postava

Extrémní štíhlost

Jsou ženy, kterým byla nadělena přímo extrémně štíhlá postava, za kterou však nemohou. Jednoduše přibírání jim jaksi nejde, a i když při pohledu na ně mnozí spíše "žasnou", v podstatě za to, že působí anorektickým dojmem nemohou. Ukázkovým příkladem je herečka Keira Knightley či blogerka Chiara Ferragni. Ženy s takovou postavou však upoutají muže nejméně. Myslete na to, když si v blízké době budete chtít naordinovat zbytečnou hladovku ...

"Normální"

Co se rozumí pod postavou normál? Míry 90-60-90? Možná. Pravdou je, že souměrná postava je stále jednou z nejžádanějších pro ženy, ale stejně tak pro muže. S tím nic nenaděláme. Dobrou zprávou pro všechny je, že s vyšším věkem se preference mužů mění a více, než na souměrnost, se soustřeďují na jiné části ženského těla.

Chlapecký typ

Ani prsa, ani zadek, v podstatě štíhlá, ale chlapecká postava. Ale tento typ nepatří mezi ženami mezi oblíbený. A ani mezi muži, protože stejně jako extrémně štíhlá postava, jim prostě nepřijde atratktivní. Naštěstí s touto postavou se dá pracovat. Tedy prsa vám sice pravidelným cvičením (ani zázračnými pilulkami) samy od sebe nenarostou, ale soustředit se můžete na partie jako zadek a nohy, které si můžete pěkně vytvarovat. Právě tyto jsou u mužů více oblíbenější než čtyřkový hrudní koš.

Křivky

Boom posledních let - křivky. I když v minulosti byly ženy s křivkami samozřejmostí, před pár lety byly preferovány spíše štíhlejší postavy. Boky do hry vrátily zejména všechny ženy klanu Kardashianové. Samozřejmě, netvrdíme, že právě ony mohou za to, že si muži nejvíce oblíbí tyto postavy. Ale díky nim je konečně ženy mají rády samy na sobě. Podle psychologů je opodstatnění, proč muži v konečném důsledku upřednostňují právě ženy, které mají lidově řečeno "cici a rici"( prsa a zadek) a hlavně širší pánev: právě ty nejvíce vnímají jako potenciálně matky svých dětí.

Plnoštíhlé

Kdy je žena plnoštíhlá a kdy ji nazvat obézní? Čára mezi těmito dvěma statusy je velmi tenká. Každý má měřítko úplně jiné a zejména v dnešní době se více, než kdy jindy, skloňuje označení plnoštíhlá. Jsou ženy, které nemají velikosti 36. Možná hlavně proto, že jim příroda do vínku nenadělila manekýnské proporce, ale možná i proto, že v dnešní době je plnoštíhlost natolik popularizaci, že samotné ženy jsou s velikostí 42 více ztotožnené, než ty se zmíněnou velikostí 36. Navíc muže upoutá i to, pokud je žena sebevědomá. Takže sebevědomé krásky s plnějšími tvary jsou pro ně prostě atraktivnější, než nejisté štíhlé ženy.  Mohlo by vás zajímat, že některé ženy změnily pohled na svět modelingu. Pomohl jim k tomu handicap, který by jiné odrovnal.

Vypracované

A dalším fenoménem dnešní doby jsou ženy vypracovanější než samotný Rambo. To, že se žena o sebe pečuje není špatné, právě naopak, ale převážně mladé ročníky to neumí s hmotností činek jaksi odhadnout. Sto lidí, sto chutí, ale pravdou zůstává, že ženy s pekáčem buchet a vypracovanějšími tricepsy než má samotný muž, zaujmou jen úzkou skupinku chlapů.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Hubnutí s úsměvem, bez hladovění a s dobrým pocitem? Stravování ve francouzském stylu!

Chcete zhubnout a již při slově dieta máte husí kůži? Tak to je všechno špatně a nikdy nezhubnete! Přitom zhubnout...
více…

Řapíkatý celer pomáhá při hubnutí, dně a vysokém krevním tlaku

Řapíkatý celer je u nás poměrně neznámá zelenina. Sice je to již poměrně dlouho, co se začal objevovat na pultech...
více…

Hubnutí pouze snižováním porcí jídla?

K hubnutí nepotřebujete nijak zvlášť složité diety, úplně postačí, když si vědomě a pomalu budete snižovat porce...
více…

Třídenní dieta, která odlehčí vašim játrům a zároveň i kilogramům

Dieta, to není jen drastické snižování důležitých živin za účelem hubnutí. Vhodná dieta dokáže pročistit a...
více…

Hlad lze překonat, když víme jak mu odolat

Jistá verze hladu je, že hlad je jen přestrojená žízeň. Zní to paradoxně, ale něco pravdy na tom je. A víte, že...
více…

Jídla po kterých se hubne?

Zdravá jídla, po kterých se netloustne? Máme je v podvědomí zafixovaná, a přitom si etiketu s tímto názvem vůbec...
více…

Pohanka jako součást bezlepkové diety, redukčního, ale také zdravého stravování

Pohanka je jednou z potravin, které si postupně opět získávají své právem zasloužené místo v našich...
více…

Hubnutí během víkendu, které má naději na úspěch

Chcete zhubnout? A co takhle využít víkend i jinak než na lenošení? Víkend je ten pravý čas, kdy se můžete...
více…

Nebezpečné uzobávání mezi jídly s sebou přináší nechtěné kilogramy

Uzobávání znamená jedení mezi hlavními jídly, u televize či počítače, při vaření, nebo když projdete kolem misky...
více…

Zapomeňte na drastické diety, posluchejte svoje tělo a budete štíhlí

V současnosti existuje mnoho typů diet, které slibují štíhlou linii a lepší životní styl. Při intuitivním...
více…