Proč zvážit investici do elektrokola?

Poslední roky jsou stále častěji k vidění elektrokola. Narazíte na ně na silnicích, cyklostezkách, ale také ve městech. Co na nich lidé mají a proč byste i vy měli zvážit koupi elektrokola?

Více harmonických párů díky srovnání výkonnosti partnerů

Prodej elektrokol v posledních letech stále stoupá a rozhodně neplatí, že na něm jezdí pouze senioři. Stále častěji je možné na elektrokolech spatřit také mnohem mladší jezdce, kteří si užívají výlety s partnerem a nehádají se kvůli náročnosti trasy. Právě elektrokolo totiž srovnalo výkonnosti partnerů a poskytlo možnost párům, užívat si společné vyjížďky na kolech.

Do práce i z práce na kole a bez potu?

Jízda na kole do práce je skvělá, ale pouze v případě, že vaše trasa není příliš dlouhá a nedorazíte do práce celí zpocení a vyčerpaní. Ovšem na elektrokole se můžete bez obav vydat do práce vzdálené i desítky kilometrů, a ještě vyrazit v obleku. Cesta bude rychlejší a do práce dorazíte voňaví a s dobrou náladou. Jen si představte, kolik ušetříte za benzín či hromadnou dopravu, a navíc budete dělat něco prospěšného pro své zdraví pět dní v týdnu. Není to skvělé?

Nový koníček pro zapřisáhlé odpůrce cyklistiky

Nikdy jste nepatřili k lidem, kteří by vyhledávali jízdu na kole? To je možná proto, že jste nikdy nejeli na elektrokole. Ať už jsou důvody vašeho negativního vztahu k jízdě na kole jakékoliv, s elektrokolem se stanou minulostí. Dokud si jízdu na něm nezkusíte, nezjistíte, o co přicházíte. Pravděpodobnost toho, že si jízdu na elektrokole zamilujete, je závratně vysoká.

Vyzkoušejte si projížďku na elektrokole a zjistíte, že se jedná o velmi příjemnou volnočasovou aktivitu. Šlapání do pedálů vás nevyčerpá a vy lehce dojedete i na vzdálená místa, kam byste museli vyrazit autem nebo hromadnou dopravou. Podlehněte jízdě na elektrokole a zjistíte, co na nich všichni mají.

 

Zdroj obrázku: BGStock72 / Shutterstock.com

 

comments powered by Disqus