Svatební výzdoba auta má několik svých pravidel

Každá svatba má svou flotilu vozidel. Ať už jen jednoho, nebo dvou, nebo rovnou zástup plnící celé parkoviště, už tradičně je znát, které auta patří k svatbě a které se jen náhodně připletli do stáda. Bílé stužky jsou to minimum, čímž dáváte najevo, že patříte k ostatním.V každém případě  výzdoba a hovoříme nyní o hlavní výzdobě na přední kapotě, má několik svých pravidel, kterých je dobré se držet.

 

OZDOBY NA AUTO

Výzdoba  svatebního auta je důležitá věc. Květináři jsou na tuto otázku zvyklí a tak vám budou vědět připravit několik vzorů a nepochybně budou mít i své vlastní fotografie, pokud se tomu věnují víc. Výjimečné nejsou ani umělé květiny. Jejich výhodou je fakt, že jsou lehčí, nepoškodí se, nevadnou a zejména jejich stavba je jednolitá, nebo alespoň spojena již od výroby. V některých regionech se používají i různé ozdoby, plastové srdíčka, prsteny, dokonce panenky oblečené do svatebních šatů. Zejména starý styl dnes vzácných panenek tomu dodávají určitou dávku luxusu, i když se to asi podle textu nezdá. Bohužel narazit bychom mohli i na případy, kdy na přední kapotě vozidla se pokoušeli udržet celý  tác s exotickým ovocem a květinami. Tácek nejen že nedržel a obsah vypadával už při vyparkovávání, zavěšená o poslední držící šňůrku poškrábala z boku lak vozidla při bočních směrovkách. Více méně se však svatebčané orientují na květiny, malé plastové ozdoby, případně nálepky, což jsou však již jinou kategorií. Nic však nepokazíte ani tehdy, pokud má hlavní vozidlo jen pěkně uvázáné stužky a opravdová výzdoba už na lidi počká ve svatebním sále.

 

SVATEBNÍ VÝZDOBA AUTA MÁ TAKÉ NĚKOLIK SVÝCH PRAVIDEL

 

 

PEVNOST A UPEVNĚNÍ

Určitě je dobré mít kontrolu nad tím, že se z celé výzdoby nic neodděluje a zejména drží na svém místě. Na lak vozu je jediné přípustné použití přísavek a hned několik. Ne pouze jednu, nebo dvě, ale nutné je použití alespoň tří na různých místech. O ty můžete připevnit následně výzdobu. Běžné je používaní lepících pásek. Zde však pozor, za žádných okolností ať nejde o pásky barvené nebo zinkové. Zanechávají stopy, se kterými si líh nemusí poradit rychle. Běžná průsvitná páska postačí. Na mokrém povrchu držet nebude. Upevnění jen uvázáním může být dobré, pokud dokážete natáhnout stužky do kříže po celé ploše kapoty.

 

BEZPEČNOST

Pokud hodláte na vozidle překonávat větší vzdálenosti a následně po zahájení svatby na něm řidič bude rozvážet svatebčany domů, je dobré myslet na zákony. Policie může vzhledem na svatbu odpustit pokutu, ale v každém případě jakékoliv překážky ve výhledu vozidla se netolerují a mohou způsobit nehodu při nepozornosti. Platí tedy několik pravidel i k tomu, aby ozdoba nijak nezakrývala výhled a možnosti pohybu řidiče. Může to totiž stát ještě více, než půjčovné za automobil.

 

comments powered by Disqus