Tantrická masáž prověří vaše vztahy, zažene stres a zlepší vaše zdraví

Tantrická masáž je rituál, který vychází z tantrické filozofie. Těší se stále větší oblibě u mužů, žen i párů po celém světě. Zavádí do světa nejen tělesné smyslnosti, ale i něžné péče a vzrušujícího objevování nových prožitků. Výzkumy dlouhodobě tvrdí, že nedostatek kvalitního milování se odrazí na duševním i fyzickém zdraví. Jeho nedostatek kompenzujeme nejčastěji jídlem nebo prací. Z fyzické stránky nejvíce trpí srdce, cévy, urogenitální systém, ale i psychika.

tantra, zdraví, sex, psychika, masáž

Intimní masáž

Pokud se chcete naučit pracovat se sexuální energií svého těla pod dohledem odborníka, můžete vyzkoušet tantrickou masáž. Je to rituální masáž, která má otevřené hranice dotyku na celém těle, a to i v rámci intimních zón, tedy na prsou a genitáliích. Zájem o tantru v posledních letech roste. Stoupá především zájem o sebe a své potřeby. Tantrická masáž trvá minimálně devadesát minut. Připravte se však na to, že masáži bude předcházet úvodní rozhovor, takže si vyhraďte alespoň dvě hodiny. Používají při ní různé pomůcky pro zvýšení vnímání pocitů, například pírka, kožešinové rukavice, lávové kameny a samozřejmě doteky dlaní a celého těla.

Rozhovory o studu

Tantrická masáž ukáže realitu, uvědomíte si, nakolik jste schopni přijmout blízkost, dovolit si pro sebe vzít svůj vlastní prostor bez pocitů viny, že děláte něco, co je pro vás důležité, ale zakázané. Objevují se příjemné pocity, ale i pocity studu. S tím je třeba nakládat velmi citlivě a mluvit o tom. Tak se osvobodíte od toho, co vám zakazují hlasy našich rodičů, rodiny a společnosti. Projevíte radost, smutek, hněv a samozřejmě svou přirozenou sexualitu. Pokud toto přijmete, automaticky uvolníte energii a dovolíte si být zdraví a radostní. Jde to ruku v ruce.

Prověří vztahy

Na tantrickou masáž se můžete vybrat spolu s partnerem. Někdy se zúčastní partneři kvůli pocitu bezpečí či intimity. Jindy přijímají masáž oba najednou, takže jsou dva či více maséři a pár, kde každý má svou masáž. Páry mohou absolvovat i kurz, kde se naučí vzájemně dotýkat, prožívat intimitu a sexualitu. Na terapii však můžete jet i sami a váš intimní život se zlepší. Připravte se na to, že možná konečně zažijete vyvrcholení. Je to pocit jednoty a spontánního uvolnění energie, pocitů v těle, schopnosti v přítomnosti si dovolit cítit cokoliv. Pokud si toto dovolíte, automaticky jste otevření pro energii, která vámi proudí a potom už zažíváte také vyvrcholení.

Hranice nad šálkem čaje

Před tantrickou masáží se musíte osprchovat. Následně vás čeká asi půlhodinový rozhovor s masérem u šálku čaje. Stanovíte si hranice dotyku, zda chcete, aby se masér věnoval i dotykem na intimních zónách. Je rozdíl, zda si vyberete masáž s pevně stanoveným postupem, nebo intuitivní formu, kde bude masér přímo reagovat na to, co prožíváte. Během masáže se můžete dotknout maséra, ale jen za ruce nebo za nohy. Během tantrické masáže tedy zůstává klient po celou dobu v pasivní, přijímající roli. Při tantrické masáži nedochází k pohlavnímu styku, ani k erotickému kontaktu s masérem či masérkou.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Změna stereotypu v sexu - experimenty, hračky a čas

Úplně doladěný sex neexistuje a to je dobře, protože alespoň je stále co ladit. Zdokonalovat se můžeme nejen v...
více…

Sex neberte tak vážně, i fiasko nemusí znamenat konec vztahu

Stává se to, možná se to stalo i vám, anebo v budoucnu stát může. Seznámíte se s fajn mužem, vše probíhá jak má...
více…

Sex s mlčenlivým partnerem

Sex jako v němém filmu? I tak to vypadá u některých partnerů. Je to sice divná forma vášně, ale když to tak...
více…

Líbání jako vzrušující akt a předehra

Co muži milují na ženách? Hlavně to, když jsou ženy hravé a umí být v lásce rafinované. Pokud žena umí s jazykem...
více…

Poloha 69 - třešnička na dortu sexuálních zážitků

Magická poloha 69. Co o ní víte a co ještě ne? Patří mezi vaše oblíbené, anebo jste ji ještě nezkusili? V čem...
více…

Muži, kteří masturbují, předcházejí problémům s prostatou

Proč muži masturbují? A proč masturbují, přestože jsou se svým sexuálním životem spokojeni? To jsou otázky, které...
více…

Muž se pozná podle oblíbené sexuální polohy

Ženy rády nakukují mužům do jejich niter. A muži si zase naopak rádi do těch niter nakukovat nenechají. Jak tedy...
více…

Proč si ženy neužívají sex jako muži?

Některé ženy jsou přímo expertky na výmluvy, když má dojít na sex. Ale pozor, milé ženy, právě tohle některé...
více…

Sex ve dvaceti a padesáti letech - rozdíly a priority

Ve kterém věku jsou muži na pomyslném sexuálním vrcholu? Jak se věk podepisuje na tom, co muži v posteli dokáží?...
více…

Plán na sex? A proč ne!

V dnešní uspěchané době si zvykneme všechno plánovat. A jsme nervózní a vykolejení, když vše podle plánu nejde. A...
více…