Tři věci, které potřebuje každý muž

Vy ženy jste složité bytosti. Tolik toho potřebujete. A očekáváte, že vám to váš chlap poskytne… muži jsou v tomto jednodušší. Potřebují od vás pouze tři věci.

ženy, muži, láska, sex, vztahy

Podpora

Musí cítit, že za nimi někdo stojí. Jako by byli králové, ačkoliv jimi nejsou. Muže je třeba chválit, oceňovat, poukazovat na jeho sílu a šikovnost. Ta trocha vděčnosti a ocenění způsobí, že chlap chce toho pro vás udělat daleko více. To, že muže oceníte a nebráníte jeho sebevědomí, je nejspolehlivější způsob, jak z něj dostat to nejlepší.

Loajalita

Žena musí při svém chlapovi stát bez ohledu na to, co se děje. Pokud ho propustí z práce, musí vědět, že zůstanete po jeho boku. Pokud vejde do místnosti poslední elegán s kapsami plnými peněz, musíte svému partnerovi stisknout ruku a říci: "Nechci nikoho z těch třpytivých, bohatých a fajnových mužů, protože ty jsi pro mě jediný!" 

Sex

Emocionální záležitosti - vyprávění, tulení se, držení za ruku a utváření citového vztahu, to vše je vaše věc. Pochopte však, prosím: muži se s vámi spojují prostřednictvím sexu. Na jistý čas. Připojíme se, dobijeme si baterie a znovu se odpojíme. Prostě chlapi potřebují sex stejně jako vzduch. Mimochodem, sex s muži táhne… od začátku. Už v prvních vteřinách na něj myslí. Ženy raději vysedávají a baví se bez zjevných důvodů, chtějí si jen popovídat. Muži se neuchýlí k nezávazné konverzaci bez příčiny. Nemají na to čas. Jsou velmi prostí: pokud se jim líbí to, co vidí, jdou po tom. Zvýrazněte si, prosím, tuto část, abyste si ji mohly připomenout pokaždé, když k vám příště přistoupí muž: chlap vždy něco chce. Vždy. A nejde mu o vaše záliby, zájmy a touhy. Na to se ptají ženy, když chtějí někoho poznat.

Proč muži podvádějí?

Jednoduše proto, že mohou! Pro ženy je pohlavní styk emocionální - je to akt lásky. U mužů do toho aktu nevstupují žádné emoce ani smysluplnost. Pro muže je snadné mít sex, jít domů, smýt ho vodou a mýdlem a chovat se, jakoby se to, co právě udělali, vůbec nestalo. Pro drtivou většinu mužů je sex čistě tělesným aktem a láska s tím opravdu nemá absolutně nic společného.

A proč jsou chlapi teda nevěrní? 

Myslí si totiž, že jim to projde. Samozřejmě, že uvažují o riziku, že je přichytí, jak lžou své partnerce. No většinou jsou natolik sebevědomí, že věří v beztrestnost a že je zachrání jednoduché popírání. Téměř každý chlap si myslí, že je vychytralý a udělá vše možné, aby před vámi svou nevěru zatajil. Říká si - co oko nevidí, to srdce nebolí. Nejeden chlap je přesvědčen, že snaha partnerky/manželky zachovat vztah zatlačí do pozadí vše, co v jeho řízení působí podezřele.

90denní pravidlo

Při rozjíždění vztahu je podle odborníků důležité 90denní pravidlo. Zkušební období, během kterého si všímáte: zda přijde, kdy slíbí, že přijde; či zatelefonuje, pokud se opozdí; zda mu záleží na vašich kamarádech, na vašich dětech; zda se těší z vaší přítomnosti. Sledujte varovné signály (máte jen číslo na jeho mobil, nepozve vás k sobě domů, nepřijímá volání, pokud jste u něj nebo tlumeně hovoří v koutě, kde ho nemůžete slyšet). Jedním z triků, kterými se muži odedávna snaží obalamutit ženy, je přesvědčit je, že na čekání nezáleží… a tak jim to mohou poskytnout i včas a rychle. Hloupost. Pokud by vás muž mohl přesvědčit, abyste se během prvních pěti minut prvního setkání svlékli, udělal by to. Ale víte co, milé dámy? Chlap může počkat. Ano, podstupujete riziko, že ho odradíte, ale přelétavý muž vám za to nestojí. Máte moc přinutit chlapa čekat - dokázat vám, že si zaslouží vaši lásku a oddanost.

A jak dostat chlapa do chomoutu?

Váš chlap ví, co chcete: konečný příslib věrnosti - prstýnek. A ví i to, co potřebuje: vás. Proto se zdá být zřejmé, že půjde ke klenotníkovi, vybere pěkný, masivní diamant a pak vymyslí žádost o ruku.

No žádost o ruku nepřichází…

Milé dámy, uvědomte si, že pro některé muže manželství zapadá do stejné kategorie, jako je konzumace zeleniny: člověk ví, že je to něco, co by měl dělat, ale ve skutečnosti to nechce. Proč? Mastný, slaný a šťavnatý hamburger s hranolky je mnohem uspokojivějšího. Manželství ani odpovědnost v mužích nevzbuzují až tak příjemné pocity… dokud je hraní neunaví a neuvědomí si, že musí dospět. Nebo je k tomu někdo nebo něco nepřinutí…

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Víme, jak na něj: Tajemství přitažlivosti odhaleno!

Výzkumníci zjistili, že se můžeme pro opačné pohlaví udělat atraktivnějšími s ohledem na způsob, pod jakým...
více…

Umíte odhadnout, jakou má povahu?

Nová studie ukázala, že během krátkého setkání dokážeme přesněji identifikovat osobnostní rysy těch lidí,...
více…

Ženatí muži se umí lépe chovat: Proč je to tak?

Vědci už dlouho tvrdí, že manželství obecně snižuje protiprávní a agresivní chování u mužů. Avšak zůstalo...
více…

Z postele do dlouhodobého vztahu? I to je možné!

Možná byste nevěřili, ale existují i ​​opačné zkušenosti a skutečně může dlouhodobý trvalý vztah začít i...
více…

Jaké ženy jsou pro muže nejideálnější?

Výzkum ukázal, že sex není ani zdaleka tak důležitý při dlouhodobých vztazích, jak bychom si mohli myslet. Pouze...
více…

Jak nepokazit začínající vztah?

Na základě toho, jak komunikujete a jak vyjadřujete přitažlivost, se dá říci cosi o tom, jaké problémy jste mohli...
více…

Dat či nedat druhou šanci ve vztahu?

Je pochopitelné, že rozchod, který zapříčinila nevěra, byl tvrdší než ten, který vznikl z běžné hádky jako...
více…

Existuje vůbec ten pravý partner?

I když se muž, ten pravý, nikdy neskloní v množném čísle, my ženy nejlépe víme, že jen velmi vzácně se...
více…

Je opravdu ten váš pravý partner skutečně tak neodolatelný?

Našli jste si přítele. Jste šťastná, spokojená, prožíváte krásné zamilované dny. Když se však jednoho dne...
více…

Láska na první pohled je čistě sexuální záležitost

Zamilovali jste se do svého drahého na první pohled? Okouzlil vás svým vzhledem a vyzařováním až jste se do něj...
více…