Aura člověka je jako chameleón

Když oči jsou zrcadlem duše, nás obklopující elektromagnetický energetický obal, (obecně známý pod pojmem aura), je pak tajnou mapou naší osobnosti a ducha. Tajnou, protože pro většinu lidí je toto vyzařování neviditelné. Samozřejmě existují lidé, pro které vidět barevné duhy kolem nás je celkem běžné. Tak jako my vidíme duhu na obloze po dešti, stejně oni vidí hru světla kolem nás.

 

Děti do 2-3 let auru vidí úplně přirozeně, aniž by o tom přemýšlely - snažily se. Pilným tréninkem si můžeme na to "vzpomenout" i my. Ti, kteří si rozvinou vizuální vnímání, referují o energetických polích různých barev a velikostí. Velikost aury je v průměru 1,5-2 m do šířky a 0,5 m nad hlavou i pod nohama.

Aura je energetická ochrana našeho těla. Říká se jí také energetický obal nebo biopole. Obklopuje lidské tělo, i všechny živé organismy, ve vzdálenosti 10 až 50 cm kolem těla. Čím je tento obal silnější, tím je osoba nebo zvíře odolnější.

 

Barevnost aury

Tento energetický obal hraje různými barvami, může obsahovat syté barvy, nebo krásné jemné. To záleží na zdraví, případně momentálním rozpoložení, tj. myšlenky, emoce, náš charakter, případně způsob života.

 

Barevnost aury se mění z minuty na minutu, vše závisí na momentálním stavu mysli nebo od zdravotního stavu. Odrážejí se na ní i mezilidské vztahy. I při setkání s jiným člověkem, se automaticky aura mění. Tehdy změnu dokážeme sledovat na našem chování - náhle se začneme těšit nebo znervózníme, dostaneme strach, zlost nebo se projeví jiné charakterové změny. Stav lidské aury velmi úzce souvisí se zdravotním a duševním stavem, což velmi dobře vědí léčitelé.

 

Barevné změny aury nastávají i v partnerských vztazích. Hádky, osočování, proklínání, nadávky, to vše zanechává hluboké stopy na naší auře, a tím se mění i její barva. Při dlouhodobých negativních napadání se v auře usazují negativní chomáče nebo šípy, které časem mohou zapříčinit onemocnění některého orgánu v našem těle.

 

Lidé, kteří mají velmi silnou auru nebo biopole, jsou oblíbení v kolektivu a všichni se rádi pohybují v jejich přítomnosti, protože dokážou alespoň trochu nabrat z jejich pozitivity. Naopak jsou jedinci, kteří mají velmi malou, slabou a staženou auru. Tyto jedince lze velmi snadno přehlédnout. Uzavírají se do sebe. Může se vám stát, že projde kolem vás a vy si ho ani nevšimnete. Přitom vás i pozdravil. Také se stává, že ho přehlédne i prodavačka v obchodě, i když je první v řadě.

 

Je zcela normální, že děti do věku čtyř let vidí auru, protože v té době jsou ještě napojeny na astrální energie. Pak tuto schopnost ztrácejí, začínají využívat logiku a logické myšlení. Existují lidé, kteří auru a její barevné spektrum vidí stále, ale je jich málo.

 

Nejen lidé mají svoji auru

Všude se píše pouze o auře lidí, ale třeba zmínit, že ji mají i zvířata, rostliny, neživé předměty. Jiná aura na rostlinách je před politím a jiná je po zalití vodou. Budete asi velmi překvapeni, když řekneme, že i neživé předměty mají svou auru, čili své biopole. Slabé, ale mají. Nejsilnější biopole vyzařují minerály. Velmi rádi jejich sílu při své práci využívají léčitelé, mágové, ale i my, obyčejní lidé, se rádi jimi krášlíme. Přitom si ani neuvědomujeme jejich ochranu, nebo jejich léčivé účinky.

 

Podobně jako horoskop, je možné vyhotovit společnou analýzu aury dvou osob. Dostaneme tak věrohodný obraz o dané dvojici. Když se se svou polovičkou spolu vydáte "vyfotit se", uvidíte vaši společnou auru. Okamžitě se dozvíte, na kolik jsou vaše energie v harmonii nebo vás omezují, který z partnerů je ve vztahu dominantnější, jak dospět k souladu. Takové přístroje jsou používány ve více seznamovacích kancelářích, pomocí něj je totiž možné za pár minut určit, zda se k sobě dva lidé hodí.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Tubusy, které přinášejí denní světlo

Pohled z okna má z psychologického hlediska velký význam a přispívá k dobré psychické pohodě. Ne vždy však lze...
více…

Schody v bytě - bezpečnost, zábradlí a přístup

Při výběru bytu, ať už hotového nebo jen na papíře, si všímejte jeho dispozice, variability jednotlivých...
více…

Ve zdravém domě zdravý vzduch

Jsou různé způsoby, jak lze přispět k hygienicky vhodnému mikroklimatu v domě. Z tohoto pohledu je významná samotná...
více…

Zhubněte dvě kila bez pocitu hladu a navždy

Shodit pár kil, to je pro někoho nadlidský úkol a jiní shazují desítky a znovu je rychle nabírají. Jak zabránit...
více…

Deprese se netýká jen dospělých, všímejte si svých dětí!

Nemocné dítě, to nemusí být je běžná viróza nebo infekční dětské nemoci. Dítě může mít nemocnou i duši....
více…

Jak správně sedět a pracovat, aby nás nebolela záda?

Téměř každá stereotypní práce si vybírá daň na nejvíce namáhaných a upřednostňovaných částech těla. A ne...
více…

Jak přestat kouřit a už znovu nezačít?

Se začátkem roku přichází, pro kuřáky nepopulární, zdražování cigaret. A s ním ruku v ruce i odhodlání, s...
více…

Polévky pro chladné zimní počasí - polévky posilující imunitu

Chladné roční období, to čas pro zvýšenou konzumaci teplých nápojů, ale také teplých jídel. A součástí menu by...
více…

Hubnutí s úsměvem, bez hladovění a s dobrým pocitem? Stravování ve francouzském stylu!

Chcete zhubnout a již při slově dieta máte husí kůži? Tak to je všechno špatně a nikdy nezhubnete! Přitom zhubnout...
více…

Příjemné a na došlap měkké korkové dlaždice vytvoří v interiéru pohodovou atmosféru

Stále větší oblibu mezi podlahovými krytinami získává korek. Kdo dává přednost ekologickým přírodním...
více…