Aura člověka je jako chameleón

Když oči jsou zrcadlem duše, nás obklopující elektromagnetický energetický obal, (obecně známý pod pojmem aura), je pak tajnou mapou naší osobnosti a ducha. Tajnou, protože pro většinu lidí je toto vyzařování neviditelné. Samozřejmě existují lidé, pro které vidět barevné duhy kolem nás je celkem běžné. Tak jako my vidíme duhu na obloze po dešti, stejně oni vidí hru světla kolem nás.

 

Děti do 2-3 let auru vidí úplně přirozeně, aniž by o tom přemýšlely - snažily se. Pilným tréninkem si můžeme na to "vzpomenout" i my. Ti, kteří si rozvinou vizuální vnímání, referují o energetických polích různých barev a velikostí. Velikost aury je v průměru 1,5-2 m do šířky a 0,5 m nad hlavou i pod nohama.

Aura je energetická ochrana našeho těla. Říká se jí také energetický obal nebo biopole. Obklopuje lidské tělo, i všechny živé organismy, ve vzdálenosti 10 až 50 cm kolem těla. Čím je tento obal silnější, tím je osoba nebo zvíře odolnější.

 

Barevnost aury

Tento energetický obal hraje různými barvami, může obsahovat syté barvy, nebo krásné jemné. To záleží na zdraví, případně momentálním rozpoložení, tj. myšlenky, emoce, náš charakter, případně způsob života.

 

Barevnost aury se mění z minuty na minutu, vše závisí na momentálním stavu mysli nebo od zdravotního stavu. Odrážejí se na ní i mezilidské vztahy. I při setkání s jiným člověkem, se automaticky aura mění. Tehdy změnu dokážeme sledovat na našem chování - náhle se začneme těšit nebo znervózníme, dostaneme strach, zlost nebo se projeví jiné charakterové změny. Stav lidské aury velmi úzce souvisí se zdravotním a duševním stavem, což velmi dobře vědí léčitelé.

 

Barevné změny aury nastávají i v partnerských vztazích. Hádky, osočování, proklínání, nadávky, to vše zanechává hluboké stopy na naší auře, a tím se mění i její barva. Při dlouhodobých negativních napadání se v auře usazují negativní chomáče nebo šípy, které časem mohou zapříčinit onemocnění některého orgánu v našem těle.

 

Lidé, kteří mají velmi silnou auru nebo biopole, jsou oblíbení v kolektivu a všichni se rádi pohybují v jejich přítomnosti, protože dokážou alespoň trochu nabrat z jejich pozitivity. Naopak jsou jedinci, kteří mají velmi malou, slabou a staženou auru. Tyto jedince lze velmi snadno přehlédnout. Uzavírají se do sebe. Může se vám stát, že projde kolem vás a vy si ho ani nevšimnete. Přitom vás i pozdravil. Také se stává, že ho přehlédne i prodavačka v obchodě, i když je první v řadě.

 

Je zcela normální, že děti do věku čtyř let vidí auru, protože v té době jsou ještě napojeny na astrální energie. Pak tuto schopnost ztrácejí, začínají využívat logiku a logické myšlení. Existují lidé, kteří auru a její barevné spektrum vidí stále, ale je jich málo.

 

Nejen lidé mají svoji auru

Všude se píše pouze o auře lidí, ale třeba zmínit, že ji mají i zvířata, rostliny, neživé předměty. Jiná aura na rostlinách je před politím a jiná je po zalití vodou. Budete asi velmi překvapeni, když řekneme, že i neživé předměty mají svou auru, čili své biopole. Slabé, ale mají. Nejsilnější biopole vyzařují minerály. Velmi rádi jejich sílu při své práci využívají léčitelé, mágové, ale i my, obyčejní lidé, se rádi jimi krášlíme. Přitom si ani neuvědomujeme jejich ochranu, nebo jejich léčivé účinky.

 

Podobně jako horoskop, je možné vyhotovit společnou analýzu aury dvou osob. Dostaneme tak věrohodný obraz o dané dvojici. Když se se svou polovičkou spolu vydáte "vyfotit se", uvidíte vaši společnou auru. Okamžitě se dozvíte, na kolik jsou vaše energie v harmonii nebo vás omezují, který z partnerů je ve vztahu dominantnější, jak dospět k souladu. Takové přístroje jsou používány ve více seznamovacích kancelářích, pomocí něj je totiž možné za pár minut určit, zda se k sobě dva lidé hodí.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Osvěžovač vzduchu Eco Air Cotton Blossom

Jemná a nevtíravá vůně osvěžovače vzduchu, to bývá nejčastěji uváděná vlastnost, kterou u osvěžovače...
více…

Carpex – prostorová vůně Dark Sapphire 50 ml

Aroma difuzéry patří mezi nejmodernější produkty, které jsou na trhu s interiérovými osvěžovači vzduchu. Jejich...
více…

Aroma difuzéry - svěží vůně do interiérů, která vydrží dlouhé měsíce

Příjemné prostředí, protkané osvěžující vůní, to již dávno nejsou jen naše domovy. I vedení firem se snaží o...
více…

Vyměnitelná vůně OURFRESH – Kiwi Grep

Elektronický osvěžovač vzduchu, to je nejnovější způsob osvěžování vzduchu v interiéru. Vůně z ekologického...
více…

Vyměnitelná vůně OURFRESH – Mango

Vlastníte elektronický osvěžovač vzduchu OURFRESH, americké jedničky na trhu s interiérovými osvěžovač, firmy Fresh...
více…

Luxusní vůně do interiérů? Vybírejte ty, které se uvolňují pomocí praktických senzorů!

O svěží vzduch v interiéru se nemusíte starat, pokud zvolíte bezúdržbový přístroj a k němu vhodnou esenci. Své o...
více…

Vůně se senzorem pohybu - ideální společník k provonění osobního prostoru

Osvěžení vzduchu v interiéru a zároveň pohlcení nepříjemných pachů, to je práce nejrůznějších vonných...
více…

Osvěžovač vzduchu Easy Fresh – Přístroj

Koupí osvěžovače vzduchu, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy Fresh Products nikdy neuděláte...
více…

Vonná elipsa Remind Air Curve Citrus

Decentní vůně čerstvých citrusových plodů se hodí do každého interiéru. Na trhu je ale spousta osvěžovačů...
více…

Nástěnný držák Remind Air Curve není součásti balení

Osvěžovače vzduchu jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy Fresh Products se dají umístit volně do...
více…