Aura člověka je jako chameleón

Když oči jsou zrcadlem duše, nás obklopující elektromagnetický energetický obal, (obecně známý pod pojmem aura), je pak tajnou mapou naší osobnosti a ducha. Tajnou, protože pro většinu lidí je toto vyzařování neviditelné. Samozřejmě existují lidé, pro které vidět barevné duhy kolem nás je celkem běžné. Tak jako my vidíme duhu na obloze po dešti, stejně oni vidí hru světla kolem nás.

 

Děti do 2-3 let auru vidí úplně přirozeně, aniž by o tom přemýšlely - snažily se. Pilným tréninkem si můžeme na to "vzpomenout" i my. Ti, kteří si rozvinou vizuální vnímání, referují o energetických polích různých barev a velikostí. Velikost aury je v průměru 1,5-2 m do šířky a 0,5 m nad hlavou i pod nohama.

Aura je energetická ochrana našeho těla. Říká se jí také energetický obal nebo biopole. Obklopuje lidské tělo, i všechny živé organismy, ve vzdálenosti 10 až 50 cm kolem těla. Čím je tento obal silnější, tím je osoba nebo zvíře odolnější.

 

Barevnost aury

Tento energetický obal hraje různými barvami, může obsahovat syté barvy, nebo krásné jemné. To záleží na zdraví, případně momentálním rozpoložení, tj. myšlenky, emoce, náš charakter, případně způsob života.

 

Barevnost aury se mění z minuty na minutu, vše závisí na momentálním stavu mysli nebo od zdravotního stavu. Odrážejí se na ní i mezilidské vztahy. I při setkání s jiným člověkem, se automaticky aura mění. Tehdy změnu dokážeme sledovat na našem chování - náhle se začneme těšit nebo znervózníme, dostaneme strach, zlost nebo se projeví jiné charakterové změny. Stav lidské aury velmi úzce souvisí se zdravotním a duševním stavem, což velmi dobře vědí léčitelé.

 

Barevné změny aury nastávají i v partnerských vztazích. Hádky, osočování, proklínání, nadávky, to vše zanechává hluboké stopy na naší auře, a tím se mění i její barva. Při dlouhodobých negativních napadání se v auře usazují negativní chomáče nebo šípy, které časem mohou zapříčinit onemocnění některého orgánu v našem těle.

 

Lidé, kteří mají velmi silnou auru nebo biopole, jsou oblíbení v kolektivu a všichni se rádi pohybují v jejich přítomnosti, protože dokážou alespoň trochu nabrat z jejich pozitivity. Naopak jsou jedinci, kteří mají velmi malou, slabou a staženou auru. Tyto jedince lze velmi snadno přehlédnout. Uzavírají se do sebe. Může se vám stát, že projde kolem vás a vy si ho ani nevšimnete. Přitom vás i pozdravil. Také se stává, že ho přehlédne i prodavačka v obchodě, i když je první v řadě.

 

Je zcela normální, že děti do věku čtyř let vidí auru, protože v té době jsou ještě napojeny na astrální energie. Pak tuto schopnost ztrácejí, začínají využívat logiku a logické myšlení. Existují lidé, kteří auru a její barevné spektrum vidí stále, ale je jich málo.

 

Nejen lidé mají svoji auru

Všude se píše pouze o auře lidí, ale třeba zmínit, že ji mají i zvířata, rostliny, neživé předměty. Jiná aura na rostlinách je před politím a jiná je po zalití vodou. Budete asi velmi překvapeni, když řekneme, že i neživé předměty mají svou auru, čili své biopole. Slabé, ale mají. Nejsilnější biopole vyzařují minerály. Velmi rádi jejich sílu při své práci využívají léčitelé, mágové, ale i my, obyčejní lidé, se rádi jimi krášlíme. Přitom si ani neuvědomujeme jejich ochranu, nebo jejich léčivé účinky.

 

Podobně jako horoskop, je možné vyhotovit společnou analýzu aury dvou osob. Dostaneme tak věrohodný obraz o dané dvojici. Když se se svou polovičkou spolu vydáte "vyfotit se", uvidíte vaši společnou auru. Okamžitě se dozvíte, na kolik jsou vaše energie v harmonii nebo vás omezují, který z partnerů je ve vztahu dominantnější, jak dospět k souladu. Takové přístroje jsou používány ve více seznamovacích kancelářích, pomocí něj je totiž možné za pár minut určit, zda se k sobě dva lidé hodí.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Lezení - úvazky neboli sedáky

Lezení je krásný sport, ale má také svá rizika, stejně jako všechny adrenalinové sporty. Ta lze přitom hodně...
více…

Skialpinistické a freeride batohy

Lyžování a snowboarding ve volném horském terénu, to jsou krásné, ale náročné sporty, které vyžadují také velmi...
více…

Verde Eco Disincrostante 1l – prostředek na vodní kámen

Vodní kámen je v místech s tvrdou a velmi tvrdou vodou běžná záležitost. Určitě je ale potřeba, nevzhledné...
více…

MD15 – Super koncentrovaný povrchový čistič a sanitizér, dávka 40 ml (pro 1 lahev)

Žijeme v době, která vyžaduje vzhledem k epidemiologické situaci zvýšenou hygienu, a to nejen tu naši, osobní, ale...
více…

KC Professional – stojan pro elektronický dávkovač desinfekčního přípravku

Dávkovače dezinfekčních prostředků jsou velice praktické pomůcky osobní hygieny rukou. Jenže v mnoha provozovnách...
více…

KC Professional – elektronický dávkovač desinfekčního přípravku na ruce, nerezový

Designový dávkovač dezinfekčního přípravku na ruce, to není jen účinná prevence infekčních chorob, ale také...
více…

Argonit Gel Clorattivo – sanitizační a chlorový odstraňovací prostředek, 5 KG

Čistící prostředky s obsahem chlóru jsou velmi účinné, přesto často brané jako poslední možnost dokonalého...
více…

Argonit Gel Clorattivo – sanitizační a chlorový odstraňovací prostředek, 1 L

Produkty s obsahem chlóru jsou velmi účinné, přesto často brané jako poslední možnost dokonalého vyčištění. K...
více…

Argonit AS21 – čistič tvrdých povrchů, 1l

Žijeme v době, kdy již dezinfekce povrchů není nutností jen v nemocničních zařízeních. Pomalu se stává denní...
více…

Argonit Alcool 70 – Hydroalkoholický detergent, 70 % alkoholu,750 ml

Dezinfekční a zároveň čistící prostředky na bázi vysoké koncentrace alkoholu jsou pro své úžasné vlastnosti velmi...
více…