Numerologie - co nám mohou povědět některá čísla?

Číslo dne 3 znamená - kamarádství

Je to společenské číslo, je rádo uprostřed věcí, nebo společnosti a nic mu neudělá větší radost než promluvit si s jinými. Potřebuje soustavnou mentální stimulaci, kterou mu mohou poskytnout jiní lidé, které si najde samo nebo si oni najdou jeho. Lidé kolem trojky ho mají rádi, protože mají rádi jeho upřímnost.

Vždy si najde čas pro lidi, kteří ho požádají o radu, nebo pomoc. Má velmi činorodou mysl a umí velmi přesně kriticky ocenit a zhodnotit situaci. Je plný nápadů a myšlenek jak by se co mělo vylepšit. Dokáže velmi rychle myslet, zábavně a velmi originálně. Dokáže lidi kolem sebe nadchnout svým překypujícím nadšením. Nikdy nemá strach lišit se od druhých. Je upřímný a dokáže vše říct na rovinu a jeho vřelý a uvolněný způsob řeči dává ostatním pocit, že ho znají odjakživa. V milostném vztahu potřebuje určitou nezávislost, ale zároveň i určitou společenskost. Klade velký důraz na upřímnost a na oplátku je velmi upřímný a otevřený. Život s trojkou není fádní, protože vždy dělá několik věcí zároveň.

Číslo dne 4 znamená - vyrovnanost

Je praktická, rozumná a spolehlivá. Pokud se bude chtít někdy někdo vyplakat na rameni tak na čtverkovém. Vždy najde pevný bod, který umí rozebrat a problém vyřešit. V kritických situacích je skvělá a nenechá se jen tak vyvést z rovnováhy. Přátelství pro ni znamená hodně. K těm, co má ráda, je vřelá, štědrá, věrná. Když se někdo k ní dobře chová, nikdy mu to nezapomene. K životním situacím přistupuje zodpovědně a metodicky, vždy si promyslí, než něco udělá.

Bezprostřednost, nebo spontánnost je něco, co u ní nikdy nikdo nenajde! Zato bude fyzicky vášnivá, stálá a tolerantní partnerka, která nebude bránit individuálnímu růstu a bude svého partnera povzbuzovat, aby dosáhl svého cíle. Vždy bude po ruce, když ji bude někdo potřebovat. Má vrozenou nejistotu, kterou se snaží stále překonávat. Často se na veřejnosti tváří sebejistě, ale jen proto, aby zakryla svou citlivost. Je nesmírně nadaná, takže nemá důvod k nejistotě, ale přesto ji pociťuje. Tato nejistota ji může vést k hromadění majetku, nebo k finančním manipulacím. Ráda pracuje tam, kde ji to baví a tehdy pozor na přepracovanost.

Číslo dne 5 znamená - vnímavost

Je otevřena k pravdám, dojmům, pokroku a potřebuje, aby ji nikdo nikdy v ničem neomezoval. Nemá ráda, když jí někdo říká, co má dělat a jak to má dělat. A nedej bože, pokud někdo začne klást na ni nějaké požadavky - pak se začne ze všech sil usilovat ignorovat to a dělat přesný opak. Vždy otevřeně řekne, co cítí. Je energická, odvážná, zásadová a neskočí na sladké řečičky!

Je vlastním způsobem sama sobě pánem. Daleko lépe se cítí, když může přikazovat, než aby jí někdo jiný organizoval život. Vždy je ochotna si vyslechnout ostatní, ať se to týká čehokoliv. Má široký rejstřík zájmů. Pokud jde o její vlastní rozhodnutí, je ochotna se přizpůsobit a přijmout i jiný názor, pokud jí bude připadat lepší než její vlastní. Lidí, které bere vážně, si musí nejprve nesmírně vážit. Má ráda, když s ní jednají jako rovný s rovným.

Pětka je vlastně magická hvězda, je schopna přijímat vyšší inspiraci - to znamená, že je její velmi blízká myšlenková otevřenost postupuje ve všech směrech. Ve vztahu potřebuje dostatek prostoru a vzbouří se, pokud by ji někdo omezoval. Nedokáže příliš vycházet s osobami, které ji berou příliš majetnicky. Váží si lidí, kteří nemají problémy se sebeuplatněním, jsou nezávislí, silní a přesně vědí, co chtějí. Nikdy nemyslí, jak se říká, "navždycky". Protože to ji ve vztahu omezuje! Je okouzlující, s velkým smyslem pro humor, s náchylností k satiře. Myslí laterálně, a tak se s ní dá nahlédnout do všech oblastí života z každého známého i neznámého úhlu.

Číslo dne 6 znamená - harmonii

Je to harmonie ke všemu, co dělá nebo prožívá. Všechny vztahy jsou pro šestku důležité a bez lásky prostě nedokáže žít. Od chvíle kdy se začne poohlížet po světě a začne si hledat partnera pro život, má už zřetelně vyhrazeny názory na to, s jakým typem člověka by chtěla sdílet své volné chvíle. Protože je sama laskavá, citlivá a miluje harmonii, stojí tyto vlastnosti spolu s upřímností a potřebou žít pro druhého na nejvyšším žebříčku hodnot velmi vysoko.

Partner, jakého si představuje, si musí přát rodinu a milovat děti a zvířata. Těžko snáší, pokud jí některá osoba řekne "navždy" a přitom to tak nemyslí, nebo ji zradí. Každého partnera se bude snažit si udržet a občas přitom ztratí svou důstojnost i duševní klid. Nemá totiž mnoho sebedůvěry, i přesto, že je velmi pěkná nebo velmi nadaná. Jejím ideálem je fakt ideál a je někdy velmi obtížné splnit její očekávání, která nejsou vždy reálná. Musí se naučit akceptovat vlastní hodnotu, protože někdy se zcela oddává napospas svému partnerovi. V milostném vztahu je skutečně vynikající partner, ohleduplná a laskavá.

V kritických situacích dokáže projevit svou sílu a pro ty, které miluje, je schopna udělat cokoliv. Má ohromnou potřebu lásku dávat ale i přijímat od své rodiny, z které čerpá radost a energii. Často zůstává velmi úzce propojena se svými rodiči nebo příbuznými. Má ráda, když do svého života může zapojit dětičky, babičky, bratrance, tety apod. Nestrpí ve své rodině žádné sváry, a pokud nějaké přece jen nastanou, snaží se ze všech sil o jejich urovnání. Nedá si pokoj, dokud opět nezavládne klid a harmonie, takže pozor na to!

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Léky na bolest z rozchodu jsou stejné jako při bolesti zubů

Bolest bude výraznější, když nejste vnitřně v pohodě. To je celkem známá věc. Záda bolí více, pokud odkládáte...
více…

Strach z bolestivých lékařských výkonů lze překonat účinným autotrénikem

Každý z nás se něčeho bojí a díky tomu také přežíváme! Ale co když se bojíte něčeho, co vám život může...
více…

Jak najít vhodného partnera? Buďte šťastni sami se sebou!

Najít si správného partnera je často obtížné z mnoha důvodů. Možná jsme vyrostli v rodině, kde nebyly vzory...
více…

Bojíte se prohry a máte negativní myšlení? Máme pro vás řešení!

Považujete se za jednoho z těch lidí, kteří vidí sklenici vždy poloprázdnou? Říkáte si, že vám život zkrátka...
více…

Umíte se ovládat? Pokud ne, chce to trénink!

Sebeovládání nemusí v dnešní době svobody a důrazu na spontánnost znít našim uším zrovna nejpříjemněji....
více…

Jak zvládnout stres a trému před zkouškou?

Konec semestru představuje pro studenty náročné období. Blíží se zkoušky a je potřeba se na ně připravit. Jistě to...
více…

Profesionální naslouchač nahradí práci psychoterapeuta?

Mnoho Japonců, od dospívající mládeže po seniory, pociťuje potřebu vyprávět do nezúčastněných uší, aniž by...
více…

Předsevzetí, nejen do nového roku, která vás udělají šťastnými

Předsevzetí se dají dávat s novým rokem, ale i ve starém a nemusí to být jen u určitých příležitostí. Prostě se...
více…

Když vám problémy přerostou přes hlavu, nestyďte se a vyhledejte pomoc psychologa

Bolí vás duše? To je bolest, která není vidět, ale dokáže pěkně potrápit a dovést člověka až k tomu, že...
více…

Šťastný den není věc náhody, dobře se na něj připravte!

Štěstí přeje připraveným. Připravte se na šťastné dny. Nic na tom není. Stačí pět bodů, které vám možná jen...
více…