Muži ocení spíše menší a pevná prsa, než velká a povislá

Pevná prsa i ve zralém věku? Bez cvičení a tělové kosmetiky to nepůjde. Sice reklamy na různých tubách krémů renomovaných značek slibují zázraky do třiceti dnů, ale realita je jiná. Pouze vyhodíte podle věhlasu značky různě vysoké částky a zázrak se konat nebude. Ale na druhou stranu, cvičení bez patřičné kosmetiky také velké výsledky nepřinese.

ženy, muži, prsa, péče o tělo, cvičení

Jen ne povislá

Na to, abychom byly pro muže přitažlivé, nemusíme mít velká prsa. Vyhrávají spíše prsa, které jsou pěkně tvarovaná a zejména pevná. Dokonce podle posledních průzkumů oblíbených mužských časopisů padesát procent mužů má rádo malá prsa. Žádný však neuvedl, že se mu líbí povislá. Podívejme se tedy na to, jak si můžeme samy vyčarovat pevné a obdivuhodné poprsí, aniž bychom vyhledaly speciální pomoc.

Mimořádně jemná

Pokožka na prsou je mimořádně citlivá, protože je jemná a tenká. Zakrývá samotné mléčné žlázy, tukovou a svalovou tkáň. Jelikož je tenoučká a citlivá velmi snadno reaguje na hormonální změny, sluneční paprsky, ale i na změny hmotnosti a chemické látky v přípravcích, či ve vodě. Negativně na ni působí také kouření nebo kouř. Není neobvyklé, že množství alergií se nejdříve projeví právě na těchto místech.

O pokožku je potřeba se starat

Podobně jako pokožka na tváři - pleť, tak i pokožka na prsou je tím více podrážděná a narušená, tedy méně pěkná, čím více ji vystavujeme působení negativních vlivů. Snižuje se její pružnost, a tím pádem ztrácí mladistvý vzhled. Nakonec velmi často jsou první příznaky stárnutí dříve viditelné na krku a prsou než na pleti. O tu se obvykle také více staráme a dekolt častěji zanedbáváme.

Začněte cvičením!

  • Krásnější a pevnější prsa nedosáhneme jen toužebným pohledem na ty vysněné. Vyzkoušejte pár jednoduchých, ale účinných cviků: Zapřete se do zdi oproti oběma nataženýma rukama tak silně, jako byste ji chtěla odtlačit. Po deseti sekundách uvolněte a několikrát opakujte.
  • Ohněte ruce v loktech, položte si je na bedra a pomalým plynulým pohybem se jimi navzájem za zády dotkněte. Podobně jako při prvním cviku, svaly napínejte deset sekund a následně uvolněte. Opakujte deset až patnáctkrát.
  • Spojte naproti sobě dlaně a velmi silně jimi pět sekund tlačte. Opakujte.

Jak omládnout?

Podobně jako je možné oddálit nebo zpomalit stárnutí pokožky na obličeji, je to možné udělat i s kůží na prsou. Velmi důležitá je pravidelná a dokonalá hydratace. Ne však jen krémy, ale i zevnitř, tedy celkovou hydratací organismu - dostatečným příjmem tekutin. Pokožka na prsou vypadá při nedostatečném pitném režimu doslova jako povadlá.

Zpevňující prokrvení

Na zpevnění pokožky a zvýšení její pružnosti je optimální střídavá sprcha, která způsobí její prokrvení a napnutí. Po takové sprše nezapomeňte na důkladnou masáž krouživými pohyby tělovým mlékem nebo balzámem a froté ručníčkem, který prokrvení ještě zvýrazní a pokožku zjemní. Jednou za čas můžete použít peeling, ale od věci není ani výživná maska, podobná té, jakou si dáváte na pleť, samozřejmě, pokud nemáte pleť mastnou. Přednost však dejte výrobkům speciálně určeným na dekolt.

Do rukou odborníka

Pokud máte více času a možností, vyplatí se navštívit kosmetický či masážní salon, ve kterém vám ještě váš program obohatí různými zajímavostmi. Ať si už vyberete odbornou speciální masáž nebo cvičení na nějakém speciálním přístroji, jistě si i psychicky odpočinete a budete se cítit skvěle. A to jistě i váš partner ocení, protože spokojená a optimisticky naladěná žena záři a šíří pohodu všude kolem sebe.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Kosmetický koutek v bytě - přání každé ženy

Ženy stráví úpravou svého zevnějšku opravdu hodně času. Možná jsou i u vás, po celém bytě roztroušené...
více…

Jak v časové tísni zajistit pohodlí a svěžest intimním partiím?

Jak se cítit svěže po celém těle během dne? Když si nemůžeme vyčistit zuby, dáme si pastilky pro svěží dech, v...
více…

Pigmentové skvrny a nejnovější metody jejich odstraňování

Pigmentové skvrny, tedy nechtěné pozůstatky léta, nejsou nic s čím by se nedalo nic dělat. Ale ideální je, poprat se...
více…

Depilace chloupků v obličeji pomáhá i proti vráskám

Chloupky na obličeji. Některé ženy je nesnesou, jiné váhají, zda se jich pravidelně zbavovat. Jedná-li se o černé...
více…

Jak správně nanést růž na tváře?

Růž na tváři dodává ženám určitou jiskru. A nejen to, při správném použití umí obličej nejen rozjasnit, ale i...
více…

Aby parfém déle voněl, vyvarujte se chyb s jeho zacházením

Používání parfémů a toaletních vod, to je pro většinu žen úžasná záležitost. Jen občas může zkazit výsledný...
více…

Jak používat rozjasňovač a přirozeně doladit krásu obličeje?

Na bledou pleť bez známek zdraví a jiskry není vůbec hezký pohled. A přitom české ženy jakoby se bály používat...
více…

I mastná pleť potřebuje jemné zacházení a nešetřit vodou

Máte mastnou pleť? Opravdu? Často si ženy myslí, že když mají zanícenou pleť, nutně musí jít o pleť mastnou. Ale...
více…

Jak správně vytrhat obočí?

Obočí dokáže pozvednou dojem z celého obličeje, ale také způsobit to, že si s krásou prostě netykáte. Jinými...
více…

Oční krém je vhodné používat již od dvaceti let

Oční krém by měl patřit do povinné kosmetické výbavy každé ženy. A to již ženy, která překročila dvacítku. Ne,...
více…