Velká prsa je třeba sportem posilovat, aby neztrácela tvar a pevnost

Velká prsa, to není jen sexy vypadající postava, ale také větší starosti. A nemyslíme tím jen starosti, které týkají snahy sehnat dobře padnoucí a navíc funkční podprsenku. Správná péče o bujné poprsí zahrnuje mnohem víc. Tady jde výhoda ženské zbraně stranou, protože velká prsa dají také pěkně zabrat! A není nic ošklivějšího, než velká prsa, která postrádají tvar a pevnost.

ženy, prsa, velká prsa, posilování prsou, cvičení na prsa, zpevnění prsou

Plovárna

Pokud vaše prsa pomyslně zdobí číslo tři a vyšší, určitě byste neměla zanedbávat plavání. Plavání je snad nejideálnějším sportem, který je určen téměř pro každého. Mohou ho provádět i extrémně silní lidé, stejně tak i ti, kteří trpí bolestmi páteře či kloubů a mnozí jiní, mezi nimiž jste i vy. Plavání je nejlepší cestou jak si udržet a po případě už i zpevnit svá prsa. Tak neváhejte a vydejte se do bazénu. Základním předpokladem je zahodit lenost za hlavu a přivstat si. Ze začátku se vám bude pravděpodobně hůře vstávat a vše od klepnutí budíku až po ponoření do bazénu obrblete. Po hodině strávené plaváním však zavřete dveře krytého bazénu s pocitem znovuzrození. Při plavání se zaměřte především na techniku ​​prsa a realizujte ji mimořádně poctivě. Chcete-li trénink zintenzivnit, ponořte ruce o něco hlouběji, budete tak muset od sebe odhrnovat větší množství vody, což znamená větší tlak, větší náročnost, a tedy i větší efektivitu plavání. Změny konzistence svých prsních svalů neočekávejte ze dne den. Asi tak po měsíci se začnou dostavovat úplně první výsledky. Pokud chcete plaváním i něco shodit, pak můžete být po čtyřech týdnech už viditelně štíhlejší.

Míček, činky, natahovací pružiny a kvalitní sportovní podprsenka

Plavání v bazénu můžete obohatit a zefektivnit i o další cviky, kterými si dopomůžete k dlouhodobě pevným prsům. Vezměte si malý míček o velikosti jablka, uchopte ho dlaněmi, předpažte a míček silou mačkejte oběma rukama směrem k sobě. Ze stiskem míčku vydechněte, s uvolněním sevření udělejte nádech. Opakujte desetkrát ve třech sériích. Zátěž ze dne na den zvyšujte. Namísto míčků můžete použít dvě půlkilové činky, se kterými cvičte ve stylu "k sobě a od sebe". Ať se již pustíte do jakékoli posilující aktivity v tělocvičně či doma, nezapomínejte na kvalitní sportovní podprsenku, kterou velká prsa jednoznačně při sportu potřebují. Ke zpevnění prsních svalů velmi účinně přispívají i natahovací pružiny, které jsou spojeny dvěma rukojeťmi. Na trhu najdete několik typů pružin. Vybrat si můžete kovové pružiny, které jsou statické a zátěž nelze regulovat nebo pružiny pryžové, které umožňují odebrání jednoho a více lanek. Pružiny natahujte s výdechem a nadechněte se při uvolnění rozpětí. Opakujte několikrát za sebou. Stejně jako u míčku zátěž zvyšujte postupně.

Pevná a kvalitní podprsenka

Čím větší prsa, tím potřebují kvalitnější a pevnější podprsenku. Chcete-li své přednosti udržet čím déle v perfektním stavu, zainvestujte do dražších podprsenek, které mají pevnější ramínka. I když se u nás v poslední době rozmohl mýtus, že podprsenky se nezkoušejí, nedejte se tím napálit. V buticích se spodním prádlem by měly být vyškoleny prodavačky, které vám fundovaně poradí a doporučí ideální podprsenku šitou přesně na vaše prsa.

Zpevňující krémy a uklidňující masky

Nejen větší prsa si zaslouží důkladnou kosmetickou péči. Absence zpevňujících krémů by však měla v případě nadměrných prsou dalekosáhlejší estetické následky. Pořiďte si proto zpevňující krém. I když je krém určený přímo na prsa tím nejideálnějším řešením, bohatě vám postačí klasický zpevňující krém na nohy, břicho či hýždě, který vypíná pokožku.

Dávejte si pozor na náhlé změny hmotnosti

Ale na žádné části těla se výkyvy hmotnosti nepodepíší výraznější než na prsou. Když přibereme, zvětší se nám i prsa. Pak však nejsme spokojeny s velikostí našeho zadku, a tak se rozhodneme hubnout. Právě během hubnoucího procesu hraje plavání a jakékoli posilování prsního svalstva klíčovou roli. Pokud totiž zhubneme bez tělesné aktivity šité na míru prsům, naše přednosti klesnou pořádně dolů. Opětovnému přibrání by mělo stejný efekt, ale jeho následky by byly pokaždé zničující pro krásu našich ženských zbraní.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Kosmetický koutek v bytě - přání každé ženy

Ženy stráví úpravou svého zevnějšku opravdu hodně času. Možná jsou i u vás, po celém bytě roztroušené...
více…

Větší prsa pitím bylinkových čajů?

Co je nejlepší na růst prsou? Kromě různých kosmetických přípravků a doplňků stravy, to mohou být i bylinky....
více…

Jak v časové tísni zajistit pohodlí a svěžest intimním partiím?

Jak se cítit svěže po celém těle během dne? Když si nemůžeme vyčistit zuby, dáme si pastilky pro svěží dech, v...
více…

Podprsenka není nutnost a dokonce může zdraví prsou ohrozit

Která celebrita si na párty vezme či nevezme podprsenku, tak to se přetřásá v bulvárních časopisech. Ale to, že...
více…

Pigmentové skvrny a nejnovější metody jejich odstraňování

Pigmentové skvrny, tedy nechtěné pozůstatky léta, nejsou nic s čím by se nedalo nic dělat. Ale ideální je, poprat se...
více…

Depilace chloupků v obličeji pomáhá i proti vráskám

Chloupky na obličeji. Některé ženy je nesnesou, jiné váhají, zda se jich pravidelně zbavovat. Jedná-li se o černé...
více…

Jak správně nanést růž na tváře?

Růž na tváři dodává ženám určitou jiskru. A nejen to, při správném použití umí obličej nejen rozjasnit, ale i...
více…

Aby parfém déle voněl, vyvarujte se chyb s jeho zacházením

Používání parfémů a toaletních vod, to je pro většinu žen úžasná záležitost. Jen občas může zkazit výsledný...
více…

Jak používat rozjasňovač a přirozeně doladit krásu obličeje?

Na bledou pleť bez známek zdraví a jiskry není vůbec hezký pohled. A přitom české ženy jakoby se bály používat...
více…

I mastná pleť potřebuje jemné zacházení a nešetřit vodou

Máte mastnou pleť? Opravdu? Často si ženy myslí, že když mají zanícenou pleť, nutně musí jít o pleť mastnou. Ale...
více…