Slevové akce a nákupy na internetu dokáží snížit rodinný rozpočet

Chcete ušetřit a pořád se vám to nedaří? Zkuste šetřit nejen tam, kde je to běžné, ale třeba také tím, že změníte způsob nakupování. Máme pro vás několik horkých tipů, které můžete vyzkoušet. Určitě na nich neproděláte, a pokud se osvědčí, můžete ušetřené peníze vložit třeba na spořící účet a zisk se vám ještě znásobí.

nakupování, slevy, akce, peníze

Nákup na internetu na druhý pokus

Takto to dělají on-line nákupní maniačky. Když se ji nějaká věc líbí, ale nejsou si jisté, zda totálně nezruinuje rodinný rozpočet, vložím si věc do virtuálního košíku. Samozřejmě si určí velikost i barvu, aby to působilo co nejvěrohodněji, ale těsně předtím, než máte zadat číslo své kreditky, záhadně se ze stránky vytratíte. Jedná se o trik, který pochází od chytrých Američanek. Mnohé značky totiž nechtějí přijít o zákazníky a co udělají? Nabídnou jim speciální slevu! Samozřejmě, dřív než zavřete stránku, musíte se ujistit, že jste stihli zadat svou e-mailovou adresu nebo se přihlásit k odběru newsletterů. Protože pokud začnete check-out jako neregistrovaný zákazník, obchodník nebude vědět, s kým má dočinění a nebude s vámi komunikovat. Takže, pokud vám při pohledu na tu úžasnou kabelku buší srdce, vždy před použitím tohoto triku povinně zaklikněte políčko, kde souhlasíte s odběrem speciálních nabídek a slev. Samozřejmě že ne všichni prodejci zareagují, ale za pokus to rozhodně stojí!

Nechte si balíček doručit na hotel

Rada pro všechny , kteří milují nákupy na zahraničních e-shopech a nechtějí platit clo. Stačí si balíček nechat poslat na hotel. Samozřejmě v době, kdy se na něm budete zdržovat.

Restaurace na slevových portálech

Slevové portály nabízejí ohromné slevy na speciality, které byste si jinak nemohli dovolit. Tak proč si nezajít do luxusní restaurace a neochutnat lahůdky za cenu, za kterou byste se dosyta nenajedli ani v obyčejné restauraci? A ve slevách jsou i kosmetické, kadeřnické a další služby. Jen je zakoupit, objednat se a využít. Ale pozor, před nákupem si přečtěte recenze od lidí, kteří zde již byli, abyste předešli zbytečnému zklamání. Ne všechno levné musí dobře dopadnout.

Rezervace více hotelů

Zrušení rezervace zdarma využívá většina cestovatelů, kteří si dovolenou plánují v předstihu. Několik měsíců předem nabízejí velké rezervační portály ubytování nejen za dobré ceny, ale také s garancí bezplatného zrušení rezervace, a to i 48 hodin před příjezdem. Potom si bezplatně můžete zarezervovat více ubytováni na stejný čas a až před cestou se definitivně rozhodnout, které pustíte a za které jsem ochotni zaplatit. Samozřejmě, musíte si to uhlídat, protože rezervaci garantujete svou kreditkou a portál vás v případě, že ji nezrušíte, řádně zkasíruje. Takto se nejenže dostanete k dobrému pokoji, ale za nesrovnatelně lepší cenu.

Nenakupujte v sezoně

V září pro automobilky začíná nový modelový rok a dealeři se snaží zbavit loňských zásob, proto je září ideální na nákup nového vozu. Jízdní kolo kupujte nejlépe říjnu. A v prosinci již některé cestovky nabízejí nákup letní dovolené se slevou...

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Lezení - úvazky neboli sedáky

Lezení je krásný sport, ale má také svá rizika, stejně jako všechny adrenalinové sporty. Ta lze přitom hodně...
více…

Kempingové vybavení - nábytek, chladící zařízení a doplňky

Kempování, to nejsou jen výlety a vodní radovánky. To jsou také chvíle, kdy si chcete pohodlně posedět, popovídat a...
více…

Jak zdárně podnikat? 5 kroků k úspěchu

Váháte, zda se dát na podnikatelskou dráhu a osamostatnit se? Jestliže máte originální nápad, který zalepí díru na...
více…

Kempingové vybavení - grily

Chystáte se strávit víkend nebo rovnou delší dovolenou v kempu? Tak to si s sebou nezapomeňte přibalit gril a grilovací...
více…

Městské a notebook batohy

Chodit po městě s kabelkou a notebookem v druhé ruce nebo nosit v kabelce notebook je velice nepraktické. Proto nejen...
více…

Turistické a trekové batohy

Turistika a treking, to jsou zdravé pohybové aktivity, které vyžadují zdánlivě minimum vybavení. Ale zcela...
více…

Jak začít investovat do akcií? Rady a tipy nejen pro začátečníky

Lidé jsou čím dál odvážnější a o investování začínají projevovat větší zájem i ti, kteří by na to dříve...
více…

Šťastný životní styl s online pomocí

Každý z nás touží žít šťastný život, pozitivně myslet a zdravě se cítit. Naše doba je tak zrychlená a náš...
více…

4 nejčastější chyby při výběru pracovní obuvi

Máte doma kvalitní pracovní boty? Že ne, případně je nepoužíváte? Chyba! Rozhodně se vyplatí mít minimálně...
více…

Kde koupit kvalitní spodní prádlo?

Spodní prádlo je typ oblečení, který nepatří mezi ty nejčastěji kupované. Nicméně, pokud si už spodní prádlo...
více…