Manželství se sukničkářem nemusí být jen o jeho neustálém hlídání

Pro manželství je několik zásadně nevhodných typů mužů. Jsou to žárlivci, lakomci, alkoholici a aby to nebyli jen samí "-ici", tak k nim patří i sukničkáři. Ano, pokud si milé ženy myslíte, že jste potkaly sukničkáře, který se honil za ženami jen do doby, než potkal vás, tak to se většinou hluboce mýlíte. Anebo...

manželství, vztahy, muži, ženy, nevěra

Ta pravá láska ho změní?

Když vstupujeme do vztahu s mužem s takovou pověstí, tomu co nejvíce věříme je, že ho nakonec pravá láska změní. V mnoha případech to i tak opravdu je. Tento chlap do té doby pouze tápal, ale když našel někoho, na kom mu velmi záleží, dokázal se kvůli tomu usadit a zapomenout na staré chodníčky. Další velkou změnou je pro něj i rodina. Když bude mít vlastní děti, bude se na svět dívat jinýma očima. Budou pro něj tou důležitou součástí každodenního života, které se nebude chtít vzdát. Dávejte si však při tom pozor, protože pokud předtím neměl dobrý vztah s dětmi a všechny děti kolem něj byly spíše otravou než radostí, nečekejte velkou změnu ani po vašem porodu. Čili naději na krásný vztah stále můžete mít, ale musíte být v tom případě jejich skutečně pravou a osudovou láskou.

Co však, když jiskra vyprchá?

Idylický vztah však může probíhat pouze v ranném období vztahu. Když po letech vyprchá z vašeho soužití jiskra, páry často vsadí na dobrý přátelský vztah a vzájemnou důvěru, kterou si mezi sebou časem vytvořily. Pokušení je v této době stále více, ale právě úcta k partnerovi a vlastní sebekontrola jim pomohou s tím bojovat. Když však takové pokušení přijde k bývalému sukničkáři, odolává se mu o to hůře. Nemusí to být pochopitelně pravidlem, ale takový muž sklouzne na staré chodníčky podstatně snáze než jiní partneři. Myslete proto trošku i do budoucna, že v této době budete muset o jeho přízeň bojovat ještě víc a nemělo by vám to být pak lhostejné.

Zafungovat to může se silnou ženou

Dobrý a spolehlivý vztah mohou sukničkáři vytvořit se silnou ženou. Pokud si dokáže vlivem své osobnosti vytvořit v jeho očích určitou autoritu, budou se jí lépe ovlivňovat i jeho slabosti. Tehdy je však velmi důležité najít tu správnou míru, abyste si z něj neudělali pouze ubohou loutku, jíž všechno poroučí a nemá kousek vlastní svobody. To by ho mohlo velmi snadno omrzet a o to raději by zakotvil u nové ženy. Buďte místo toho soběstačnou osobou se silným charismatem a to bude na něj působit lépe než jakékoliv výhrůžky.

Nevěrník často schází na staré chodníčky

Když se už rozhodnete pro manželství s chronickým sukničkářem, měli byste být již předem smířeny s tím, že může kdykoliv selhat. Pokud se nechcete příliš zranit a pak strávit měsíce tím, abyste si léčila velké zklamání, mějte to stále na paměti. Můžete mít nadějí kolik chcete, těmto mužům se stane mnohem jednodušeji, že sklouznou na staré cesty. Svět plný krásných žen je pro ně příliš lákavý a nedokáží zůstat jen u té jedné. A to, že s ním vstupujete do vážného vztahu, je jen vaše riziko, takže pak to nemůžete kritizovat.

Šance je u starších sukničkářů

Existuje však jedna skupina sukničkářů, u které by šance na nápravu mohla být. A tou jsou už starší muži tohoto typu. Oni si už své užili, měli v náručí tolik žen, kolik chtěli a po těch letech by mohli konečně ocenit stabilitu a důvěru, kterou do něj vkládáte. Navíc už se mu nebude chtít tolik běhat za cizími ženami a v touze trošku se usadit mu můžete být malou záchranou. Nezapomeňte však, že pro takového muže musíte být stále atraktivní a nekašlat po letech na svůj vzhled a vystupování. Bojujte o něj a dejte mu najevo, že vám na něm záleží, aby měla také nějaké vztahové jistoty.

Pokud se potkají dva stejní

Lidé jsou různí a zatímco někomu záleží na věrnosti a prožít život s týmž člověkem, jiní mají raději více volnosti. Pokud ani vy nepatříte mezi věrné ženy a nedokážete na celou věčnost slíbit někomu věrnost, udělejte jednoduše dohodu o volnějším vztahu. Každý máme jiné morální zásady a pokud se vzájemně nezraníte, nemůže vám nikdo nic vyčítat. Do svých životů nebudete zasahovat, takže je to všechno jen vaše soukromá záležitost.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Co ženy trápí a mužům nevadí?

Muži neřeší nějaké kilo ani faldík navíc. Ale ženy, ty jsou schopné i z maličkostí mít velké komplexy. Stydí se...
více…

Proč je lépe se rozejít, než setrvávat v nefunkčním vztahu?

Žijete ve vztahu, který vám nevyhovuje, ale nemáte sílu ani odvahu to změnit. Rozebereme si některé věty, kterými...
více…

Den matek se blíží! Víte, jak se slaví ve světě?

Asi pro většinu z nás je matka tím nejdůležitějším člověkem na světě. Prošla spoustou bolesti, aby nám mohla...
více…

Rozchod neznamená jen odstěhování ex partnera, ale také jeho výmaz ze sociálních sítí!

Dříve se říkalo rozchod od stolu a od lože, nyní by to chtělo dopsat, že i od sociálních sítí. Jak je dnes...
více…

Platonická láska má svá úskalí, ale i velmi příjemné pocity

Platonická láska je emocionální vztah mezi dvěma lidmi, do kterého však nevstupuje pohlavní ani erotický prvek. Je to...
více…

Vztah je o dvou lidech, zkuste se na něj podívat i z druhé strany

Ve vztahu je to vždy o dvou, ačkoliv často máme tendenci myslet spíše na sebe a vztahovat věci k sobě. Zkuste se...
více…

Jak se stát atraktivním mužem?

Mají to nebo nemají ženy jednodušší? Nanesou si make-up, upraví vlasy, nalakují nehty, něco pěkného si obléknou,...
více…

Jak najít vhodného partnera? Buďte šťastni sami se sebou!

Najít si správného partnera je často obtížné z mnoha důvodů. Možná jsme vyrostli v rodině, kde nebyly vzory...
více…

Pět etap, kterými procházíme, když neprožíváme pouze vztah na jednu noc

Každý vztah prochází určitými fázemi vývoje. Ale každý pár prochází různými stádii rozdílnou rychlostí a...
více…

Varovné signály nevěry je třeba vnímat, ale zbytečně nepřeceňovat

Zabýváte se otázkou, zda vám je vaše partnerka věrná? Máte strach, že by vás mohla podvádět? Možná jste jen...
více…