Láska lázeňská je příjemná věc, ale má své meze

O lázeňských švihácích bylo napsáno a dokonce i nazpíváno mnoho. Přesto už patří k minulosti. Ale k minulosti rozhodně nepatří lázeňské flirtování, které kvete stále. Přispívá k němu to, že lázeňští pacienti mají dostatek volného času, rodinu daleko a co oči nevidí, to srdce nebolí. Po masážích či po zábalech snadněji podlehnete lichotkám. Jen pozor na to, aby vám nepřerostly přes hlavu!

láska, lázně, zdraví, vztahy, rodina

Proč v lázních lidé snadněji podlehnou flirtování?

Uvolní nás rozmazlování. Pobyt v lázních je změna oproti standardnímu životnímu stylu. Někdo se o nás stará, hýčká vás při procedurách. Po čase odpadnou běžné starosti. Probudí se potřeby, které ve víru běžného života potlačujete. Najednou jste otevřenější novým vztahům. Nakonec, každý má potřebu mít po ruce někoho blízkého, s někým je možné si promluvit. Samozřejmě, nemusí to mít hned sexuální podtón. Pochopitelně, platí to zejména v případě, kdy se jdete do lázní léčit, odpočinout si a ne řešit zásadní zdravotní problém. Během pobytu v lázních jednoduše vypnete. Jelikož doma jste v jednom kolotoči, jste spíše unavení, smutní, otrávení. Příchodem do lázní se to všechno změní. Lichotky padnou na úrodnou půdu, vždyť kolik jich slyšíte běžně doma? Navíc vše nové vzbuzuje u člověka přirozený zájem. Přeskočí jiskra, ať už na základě vizuálních sympatií nebo z touhy po přátelství, a pak je už jen krok k tomu, aby delší pobyt v lázních přerostl do intimnějších sfér.

Flirt jako vzpomínka

Po lázních se pohybují i ​​hosté, kteří si sem přišli najít známost. Na léčení přicházejí v relativní anonymitě a chtějí si užít. Láká je pikantní dobrodružství. Případně se tam pravidelně setkávají s někým, koho poznali už před lety. Kde jinde, než při lázeňské léčbě. Tyto vztahy skutečně existují a říká se jim lázeňská manželství. S nadhledem lze říci, že jsou to stabilní páry. Často mají v běžném životě normální vztahy. Jak se s tím vyrovnají, to závisí jen na jejich povahách. Některé dvojice jsou například standardně dohodnuté na volnějších vztazích. Problém začíná tehdy, pokud lázeňská láska některému ze zúčastněných ubližuje.

Lázně zvýší sebevědomí

Po pití léčivé vody, masážích, perličkových koupelích se každý cítí mladší, hezčí, svěžejší a také sebevědomější. Stejně jako mladý muž, který patřil k průměru. V běžném životě byl tišší, ale vše se měnilo v lázních. Tam si bez problémů troufl navázat rozhovor i s atraktivními ženami, před kterými by se jinak styděl. V lázních je každý na jedné lodi a smazávají se některé rozdíly.ěMožná tímto typům vyhovuje určitá míra risku. Pokud není doma vázán, vyhovuje mu to a seznamování mu vychází, není důvod, proč by to nedělal. Pak se vrátí do svého běžného života. Obě strany by však měly lázeňské známosti brát s rezervou. Ačkoli někdy společně strávíte i pět týdnů, přece jen to je jiné prostředí. Máte dvacetičtyřhodinový kompletní servis, nemáte žádné starosti a věnujete se jen jeden druhému. Pokud i máte prostor na vznik nového vztahu, lázeňské lásky končí většinou tak jako ty dovolenkové s příchodem do běžné reality a starostí. Případů, kdy to skutečně vyjde, je minimum. Může se to však stát. Láska například zastihne někoho i v letadle. Sedíte vedle sebe, zamilujete se a vystupujete jako manželé.

Vzpomeňte si na domov

Asi nejtěžší to mají v lázních uzavřenější povahy, které skutečně netouží ani po nových přátelstvích, ani po známostech. Chtějí si jen odpočinout a vychutnat si prostředí. V tomto případě se musíte naučit nabídky seznamováníchtivých odrážet. Rázně, ale slušně! Po chvíli se v lázních rozkřikne, že nemáte o seznamování zájem. Lázeňské známosti jsou tradice. Je však dobré udržovat lázeňské vztahy v takové míře, aby nenarušily to, co máte doma! Potom by i kouzlo nádherného lázeňského pobytu ztratilo svoji účinnost.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Vztah je o dvou lidech, zkuste se na něj podívat i z druhé strany

Ve vztahu je to vždy o dvou, ačkoliv často máme tendenci myslet spíše na sebe a vztahovat věci k sobě. Zkuste se...
více…

Puberta a láska z pohledu nejen dospívajích dětí, ale i jejich rodičů

Jako lidští jedinci se vyvíjíme ve vztazích, proto je důležité vědět, na co je třeba se zaměřit. Čeho si je...
více…

Láska je jako dobré víno

V současné době existuje mnoho odborníků, kteří radí partnerům, jak překonat vztahové krize, přesto velká spousta...
více…

Jak se stát atraktivním mužem?

Mají to nebo nemají ženy jednodušší? Nanesou si make-up, upraví vlasy, nalakují nehty, něco pěkného si obléknou,...
více…

Jak odolat nevěře? Buďte šťastní!

I když nejste zrovna romantické duše, určitě jste se už sami sebe ptali čím to je, že některé lásky jsou zkrátka...
více…

Jak najít vhodného partnera? Buďte šťastni sami se sebou!

Najít si správného partnera je často obtížné z mnoha důvodů. Možná jsme vyrostli v rodině, kde nebyly vzory...
více…

Pět etap, kterými procházíme, když neprožíváme pouze vztah na jednu noc

Každý vztah prochází určitými fázemi vývoje. Ale každý pár prochází různými stádii rozdílnou rychlostí a...
více…

Varovné signály nevěry je třeba vnímat, ale zbytečně nepřeceňovat

Zabýváte se otázkou, zda vám je vaše partnerka věrná? Máte strach, že by vás mohla podvádět? Možná jste jen...
více…

Kamarád s bonusem aneb Není to láska, ale vztah bez budoucnosti

Máte za sebou ošklivý rozchod či rozvod a nechcete rovnou vplout do dalšího závazného vztahu, ale sami být...
více…

Muž s vařečkou v ruce je ideální typ pro manželství

Vaření stále pro většinu mužů zůstává “ženskou” záležitostí. Přesto roste počet mužů, kteří vaří. Pro...
více…