Peněženky, pouzdra, vaky, obaly

Cestování s batohem má svá specifika a je dobré mít nejen kvalitní batoh, ale také lehkou a nepromokavou peněženku, protože ta kožená, kterou nosíte do práce je sice hezká, ale do přírody není vůbec praktická. Své v batohu udělá i ultralehký vak na věci, který můžete následně použít jako polštář. A místo byste si určitě měli udělat i na pár organizačních pouzder, do který si dáte třeba hygienické potřeby nebo potřebné léky a náplasti na drobná poranění.

outdoorová peněženka, pouzdro na doklady, vak do batohu, cestování, batoh

Peněženky a pouzdra

Outdoorová peněženka je praktická v tom, že je lehká, voděodolná a často i vodoodpudivá. A pokud bude mít i RFiD ochranu, tak jen dobře. Sice v přírodě se můžete setkat jen se zvířaty, které nejsou elektronickými lupiči, ale než se do té panenské přírody dostanete, často cestujete několika dopravními prostředky a tam nevíte, kdo s vámi cestuje. Někteří cestovatelé také nedají dopustit na pouzdro, které se dá zavěsit na krk a máte tak peníze i doklady přímo na těle a v bezpečí. Praktická je i malá ledvinka, kam se také dají bezpečně schovat cennosti, peníze a doklady.

Nepromokavé vaky a obaly

Velmi praktické, lehké a téměř nepostradatelné jsou pro věci v batohu různě velké a zaručeně nepromokavé vaky. Ty nejen ochrání věci v batohu, ale také zaručí jejich přehlednost a zároveň mohou během spánku suplovat malý polštářek, když se z něj vyndají věci a vycpe se třeba měkkou bundou.

Organizační vaky a obaly

Organizační vaky a lehké textilní boxy a taštičky vám usnadní hledání v batohu. Již nebudete muset vysypat celý obsah batohu při hledání kartáčku a pasty na zuby či mycího gelu. Do boxu si můžete přehledně uskladnit nejen hygienické potřeby, ale také třeba drobné kusy oblečení, použité oblečení, léky nebo třeba jídelní potřeby. Navíc organizační vaky nemusíte používat jen při cestování s batohem, dobře vám poslouží, i když si je dáte třeba do velkého kufru nebo cestovní tašky.

Kde koupíte kvalitní outdoorové peněženky, vaky a obaly

Největší výběr outdoorových peněženek, pouzder, vaků a obalů nabízí ověřené internetové obchody. Zde si můžete vybrat celou outdoorovu výbavu a koupit společně s batohem nebo až tehdy, když zjistíte, že to či ono budete nutně potřebovat. Kategorie peněženek, vaků a obalů nepatří mezi nejnutnější potřeby při cestování s batohem, ale patří k těm, které vám tento druh cestování určitě usnadní!

 

comments powered by Disqus